Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Krausová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kristýna Krausová — grafická designérka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Kristýna Krausová:
Ing. Ondřej Nový
Potřeboval jsem ilustraci ke svému kurzu. Měl jsem představu, jak by měla vypadat a Kristýna jí předčila, přičemž se vešla do požadované ceny. Ze všech oslovených grafiků reagovala zdaleka nejlépe – přívětivě a rychle.

Ing. Ondřej Nový

vývojář aplikací pro Android
Spolupráce s mladou grafičkou na jedničku. Důsledná, přizpůsobivá, kreativní, trpělivá, precizní, nekonfliktní. Rozumí své práci.

Kateřina Štrochová

www.hadrynahory.cz
Jsem moc rád za spolupráci s Kristýnou. Ve všem mi vyšla vstříc i plně chápala mé požadavky. S finální verzí našeho loga jsem nadmíru spokojen. Doporučuji a doporučím, kde jen budu moci.

Michal Huf

www.hufairlines.com
Spolupráce s Kristýnou je zcela bezchybná. Precizní práce, profesionální přístup, nadstandardní komunikace. S nezměrnou trpělivostí vycházela vstříc veškerým našim požadavkům. Rozhodně doporučuji!

Martina Ptáčková

www.hudebkawolfgang.cz
Děkuji za krásnou práci grafičky Kristýny. Profesionálně a bleskurychle odvedená práce je vždy podtržená milým a vstřícným přístupem.

Lenka P. G.

www.biodomov.cz
Městský obvod je rád, že má mladé a kreativní lidi, mezi které bezpochyby patří i slečna Krausová. Využili jsme mladého talentu k tvorbě plakátu na naši akci a výsledek nás nadchnul.

Bc. Aleš Boháč, MBA

www.radvanice.ostrava.cz
Potřeboval jsem vytvořit logo dle mojí představy a slečna Kristýna velmi ochotně vytvořila přesně to, po čem jsem toužil. Mladá, ochotná a vstřícná slečna. Vše proběhlo přesně podle domluvy a také velmi rychle. Rozhodně bych doporučil svým kamarádům a známým.

Marek Matyáš

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS