Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Kristýna Mothejzíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Kristýna Mothejzíková alias Beep — grafička, kreslířka a lektorka počítačové grafiky

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Mgr. Kristýna Mothejzíková:
Tomáš Popelka
Hledal jsem grafika, který by mi vytvořil logo. Kristýna mi ušila logo na míru. Zohlednila mé požadavky a v důležitých momentech mě navedla. Byla radost s touto profesionálkou spolupracovat. I z mailové komunikace jsem poznal, že ji tato práce nesmírně baví. Působí na klienty velmi pozitivně. Rozhodně se budu rád vracet.

Tomáš Popelka

lektor ruštiny a češtiny, překladatel a korektor ruského jazyka
Pro náš nový projekt Originální knihy, který v létě 2016 uvedeme na trh, jsme potřebovali ilustrátory pro pohádky a dětské příběhy na jméno. Oslovili jsme kreslířku a grafičku Kristýnu Mothejzíkovou. Vytvořila nám nejprve logo projektu. Výstižné, jednoduché a v moderním stylu. Svěřili jsme jí také ilustrování dětských pohádkových knih pro nejmenší – Dobrodružný den piráta a pirátky a O dítěti a milém koťátku. Spolupráce byla výborná. Kristýna je příjemná a komunikativní, její práce je kvalitní. Dohodnuté termíny beze zbytku splnila. Náš projekt budeme průběžně doplňovat o další dětské knihy a určitě Kristýnu pro spolupráci znovu oslovíme. Jsme velmi spokojeni a můžeme vřele doporučit.

Ing. Miroslava Urbánková

jednatelka firmy ELTISK s.r.o., Uherský Brod
www.OriginalniKnihy.cz ~ mirka@sluzebnik.cz ~ 602 722 036
S Kristýnou jsem spolupracoval přes dva roky na návrhu log pro počítačové vědecké konference (Google, PLDI, ICPF, POPL). Pracuje rychle a spolehlivě. Má skvělý cit pro detail. Je radost s ní spolupracovat.

Jan Vítek

janvitek.org ~ +16176488148
Z Kristýnou bylo fantastické spolupracovat. Je velmi kreativní a citlivá. Převzala moje poznámky s nápady a potřebami a do několika dnů navrhla nádherné logo – ještě lepší, než jsem si dokázal představit. Z Kristýny jsem měl pocit, že má opravdový zájem na tom, vytvořit pro můj projekt jedinečné logo, což bylo skvělé.

Ben Greenman

PhD student (programming languages @ Northeastern University)
http://ccs.neu.edu/home/types ~ benjaminlgreenman@gmail.com
Spolupráce s paní Mothejzíkovou byla skvělá. Jednalo se o projekt s komplexními grafickými produkty o několika výstupních variantách. Velmi jsem ocenil přesnost, kvalitu a rychlost zpracování, přičemž na skvělém výsledku se odrazila i invence a pozornost paní Mothejzíkové k detailu, která šla nad rámec zadání z naší strany.

Ondřej Liška

vedoucí projektu
S Kristýnou spolupracujeme několik let při realizaci projektu „firemní novoročenky pro Konto Bariéry“. Její kresbičky se řadí mezí ty, o které mají investoři zájem a které jsou stálou součástí nabídky. Jsme rádi, že jsme ji objevili a že ochotně a s maximální vstřícností podporuje naše snažení. Její přístup ke spolupráci je věcný a profesionální.

Jaroslav Varaďa

jednatel agentury Antipol Brno
www.antipol.cz ~ jaroslav.varada@antipol.cz
S prací grafičky Kristýny jsme velmi spokojení, spolupracujeme již několik let. Objednáváme si loga, bannery, grafické zpracování newsletterů. Její práce je velmi originální, nápaditá, spolupráce bezproblémová a rychlá. Vřele doporučuji.

RNDr. Lucie Houšková

koordinátorka MaHu centra
www.mahucentrum.cz
Paní Mothejzíkovou jsem oslovila v souvislosti se spoluprací na článku pro Děti a my o podnikání maminek na mateřské dovolené. Zareagovala velmi rychle, přislíbila spolupráci, vypracovala moc zajímavé odpovědi, svoje osobní zkušenosti, protože sama začala podnikat s malým dítětem. Spolupráci s ní mohou jen doporučit, její jednání je rychlé a seriózní.

Gabriela Bachárová

šéfredaktorka Děti a my
www.portal.cz ~ bacharova@portal.cz
S Kristýnou jsme dělali grafiku i tisk pozvánek na svatbu. Perfektní spolupráce, nemám půl slova výtek. Všechno šlo snadno, rychle a nikdo ze mě nedělal blbce, i když grafice a tisku nerozumím.

Honza Tejnor

Paní Mothejzíková pro nás vymyslela logo firmy a nakreslila kompletní grafiku naší hry „Little Devil“ určené pro jablečná mobilní zařízení (iPad, iPhone). Spolupráce s ní byla úžasná. Reagovala rychle, nad prací přemýšlela a brala v potaz připomínky, kterých z naší strany bylo ovšem pouze pár, jinak byla vždy schopná vystihnout to, co jsme popisovali textem. Její práce dodala naší hře úžasný zvláštní charakter. Spolupráci s touto kreslířkou můžeme jenom doporučit.

Jaroslav Bažant

DewDrops Games
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS