Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Kristýna Mothejzíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Kristýna Mothejzíková alias Beep — grafička, kreslířka a lektorka počítačové grafiky

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Kristýna Mothejzíková:
Pro náš nový projekt Originální knihy, který v létě 2016 uvedeme na trh, jsme potřebovali ilustrátory pro pohádky a dětské příběhy na jméno. Oslovili jsme kreslířku a grafičku Kristýnu Mothejzíkovou. Vytvořila nám nejprve logo projektu. Výstižné, jednoduché a v moderním stylu. Svěřili jsme jí také ilustrování dětských pohádkových knih pro nejmenší – Dobrodružný den piráta a pirátky a O dítěti a milém koťátku. Spolupráce byla výborná. Kristýna je příjemná a komunikativní, její práce je kvalitní. Dohodnuté termíny beze zbytku splnila. Náš projekt budeme průběžně doplňovat o další dětské knihy a určitě Kristýnu pro spolupráci znovu oslovíme. Jsme velmi spokojeni a můžeme vřele doporučit.

Ing. Miroslava Urbánková

jednatelka firmy ELTISK s.r.o., Uherský Brod
www.OriginalniKnihy.cz ~ mirka@sluzebnik.cz ~ 602 722 036
S Kristýnou jsem spolupracoval přes dva roky na návrhu log pro počítačové vědecké konference (Google, PLDI, ICPF, POPL). Pracuje rychle a spolehlivě. Má skvělý cit pro detail. Je radost s ní spolupracovat.

Jan Vítek

janvitek.org ~ +16176488148
Z Kristýnou bylo fantastické spolupracovat. Je velmi kreativní a citlivá. Převzala moje poznámky s nápady a potřebami a do několika dnů navrhla nádherné logo – ještě lepší, než jsem si dokázal představit. Z Kristýny jsem měl pocit, že má opravdový zájem na tom, vytvořit pro můj projekt jedinečné logo, což bylo skvělé.

Ben Greenman

PhD student (programming languages @ Northeastern University)
http://ccs.neu.edu/home/types ~ benjaminlgreenman@gmail.com
Spolupráce s paní Mothejzíkovou byla skvělá. Jednalo se o projekt s komplexními grafickými produkty o několika výstupních variantách. Velmi jsem ocenil přesnost, kvalitu a rychlost zpracování, přičemž na skvělém výsledku se odrazila i invence a pozornost paní Mothejzíkové k detailu, která šla nad rámec zadání z naší strany.

Ondřej Liška

vedoucí projektu
S Kristýnou spolupracujeme několik let při realizaci projektu „firemní novoročenky pro Konto Bariéry“. Její kresbičky se řadí mezí ty, o které mají investoři zájem a které jsou stálou součástí nabídky. Jsme rádi, že jsme ji objevili a že ochotně a s maximální vstřícností podporuje naše snažení. Její přístup ke spolupráci je věcný a profesionální.

Jaroslav Varaďa

jednatel agentury Antipol Brno
www.antipol.cz ~ jaroslav.varada@antipol.cz
S prací grafičky Kristýny jsme velmi spokojení, spolupracujeme již několik let. Objednáváme si loga, bannery, grafické zpracování newsletterů. Její práce je velmi originální, nápaditá, spolupráce bezproblémová a rychlá. Vřele doporučuji.

RNDr. Lucie Houšková

koordinátorka MaHu centra
www.mahucentrum.cz
Paní Mothejzíkovou jsem oslovila v souvislosti se spoluprací na článku pro Děti a my o podnikání maminek na mateřské dovolené. Zareagovala velmi rychle, přislíbila spolupráci, vypracovala moc zajímavé odpovědi, svoje osobní zkušenosti, protože sama začala podnikat s malým dítětem. Spolupráci s ní mohou jen doporučit, její jednání je rychlé a seriózní.

Gabriela Bachárová

šéfredaktorka Děti a my
www.portal.cz ~ bacharova@portal.cz
S Kristýnou jsme dělali grafiku i tisk pozvánek na svatbu. Perfektní spolupráce, nemám půl slova výtek. Všechno šlo snadno, rychle a nikdo ze mě nedělal blbce, i když grafice a tisku nerozumím.

Honza Tejnor

Paní Mothejzíková pro nás vymyslela logo firmy a nakreslila kompletní grafiku naší hry „Little Devil“ určené pro jablečná mobilní zařízení (iPad, iPhone). Spolupráce s ní byla úžasná. Reagovala rychle, nad prací přemýšlela a brala v potaz připomínky, kterých z naší strany bylo ovšem pouze pár, jinak byla vždy schopná vystihnout to, co jsme popisovali textem. Její práce dodala naší hře úžasný zvláštní charakter. Spolupráci s touto kreslířkou můžeme jenom doporučit.

Jaroslav Bažant

DewDrops Games
Na základě mého slovního zadání "zkřížit linuxového maskota Tuxe a koně" dokázala Beep na první pokus vytvořit návrh loga/avataru, který dokonale vystihoval to, co jsem si představoval, ale neuměl realizovat ani na papíře, natož ve formě vhodné pro další použití. Vektorově zpracované logo dodané ve formě CDR souboru bylo pak použito pro laserové gravírování do dřeva a pro výrobu razítka. Každé použití razítka nebo dřevěné mince (CWG) mi dělá radost a přináší vzpomínku na profesionální a empatický přístup Beep.

Jan Tomášek

IT specialista, příležitostný fotograf a geocacher
tomasek.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS