Doporučení z první ruky

Mgr. Kristýna Mothejzíková alias Beep — grafička, kreslířka a lektorka počítačové grafiky


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 26 doporučení

S Kristýnou jsme komunikovali přes email a užili si spoustu zábavy při navrhování loga pro naši mezinárodní konferenci konanou na Novém Zélandu v roce 2022. Díky ní naše webové stránky, plakát a propagační video zachytily podstatu Nového Zélandu a jasně vynikly mezi ostatními! https://www.youtube.com/watch?v=JsgG8FKyEjI Děkuji mnohokrát!!!

Alex Potanin
Associate Professor, Victoria University of Wellington
https://people.wgtn.ac.nz/alex.potanin

Z Kristýnou bylo fantastické spolupracovat. Je velmi kreativní a citlivá. Převzala moje poznámky s nápady a potřebami a do několika dnů navrhla nádherné logo – ještě lepší, než jsem si dokázal představit. Z Kristýny jsem měl pocit, že má opravdový zájem na tom, vytvořit pro můj projekt jedinečné logo, což bylo skvělé.

Ben Greenman
PhD student (programming languages @ Northeastern University)
http://ccs.neu.edu/home/types benjaminlgreenman@gmail.com

Hledal jsem grafika, který by mi vytvořil logo. Kristýna mi ušila logo na míru. Zohlednila mé požadavky a v důležitých momentech mě navedla. Byla radost s touto profesionálkou spolupracovat. I z mailové komunikace jsem poznal, že ji tato práce nesmírně baví. Působí na klienty velmi pozitivně. Rozhodně se budu rád vracet.

Bc. BcA. Tomáš Popelka
lektor ruštiny a češtiny, překladatel a korektor ruského jazyka
www.tomaspopelka.com info@tomaspopelka.com 739 743 588

S Kristýnou jsem spolupracoval přes dva roky na návrhu log pro počítačové vědecké konference (Google, PLDI, ICPF, POPL). Pracuje rychle a spolehlivě. Má skvělý cit pro detail. Je radost s ní spolupracovat.

Jan Vítek
janvitek.org +16176488148

Spolupráce s paní Mothejzíkovou byla skvělá. Jednalo se o projekt s komplexními grafickými produkty o několika výstupních variantách. Velmi jsem ocenil přesnost, kvalitu a rychlost zpracování, přičemž na skvělém výsledku se odrazila i invence a pozornost paní Mothejzíkové k detailu, která šla nad rámec zadání z naší strany.

Ondřej Liška
vedoucí projektu

Kristýnku doporučuji všemi deseti! Poptávala jsem netradiční motiv Detektiva Maliny pro propagaci svého nového projektu. To, co jsem získala je víc než jen perfektní grafika. Pana Malinu milujeme celá rodina včetně dětí. Je naprosto úžasné, jak Kris dokáže s danou grafikou pracovat – zobrazit emoce i další potřebné věci. Úžasná a rychlá práce přesně dle barevných požadavků. Doporučuji na 100 %! Děkuji!

Pro svoji první knihu pro děti s názvem „Strašidelná rodinka“ jsem si dle referencí vybrala Mgr. Kristýnu Mothejzíkovou. Je sympatická už po telefonu, ale co je hlavní, že je profesionální, rozumí své práci. Docela jsem jí „dávala zabrat“ s nápady na barvy, grafiku, kam umístit obrázky… ale ona mě směrovala tak, že z mé hromady textů se vytáhlo to zdařilé a upravené. A ilustrace umístila tak, že kniha působí velice laskavě. Naprosto klidně řekla, či napsala, když něco nebylo vhodné a že by to upravila… a nakonec měla ve všem pravdu. Moc jí děkuji za vstřícnost, pečlivost, takt a klid v duši, kdy já úplně vibrovala, jestli se stihne termín. Termín jsme stihli, kniha odešla do tiskárny, a snad se dětem na Vánoce bude líbit tak moc, jako mně. Další knihy nechám vytvořit, a velice ráda, právě zde. Vřelé díky, vážená a milá Kristýno Mothejzíková.

Zdenka Zemanová

Chtěl bych moc pochválit Kristýnu za skvělou a profesionální práci. Navíc odvedenou ve velmi krátkém čase. Kéž by bylo více takových partnerů, se kterými by byla taková spolupráce.

David Ječmenka
nezávislý finanční poradce a lektor
www.jecmenka.cz david@jecmenka.cz

Pro náš nový projekt Originální knihy, který v létě 2016 uvedeme na trh, jsme potřebovali ilustrátory pro pohádky a dětské příběhy na jméno. Oslovili jsme kreslířku a grafičku Kristýnu Mothejzíkovou. Vytvořila nám nejprve logo projektu. Výstižné, jednoduché a v moderním stylu. Svěřili jsme jí také ilustrování dětských pohádkových knih pro nejmenší – Dobrodružný den piráta a pirátky a O dítěti a milém koťátku. Spolupráce byla výborná. Kristýna je příjemná a komunikativní, její práce je kvalitní. Dohodnuté termíny beze zbytku splnila. Náš projekt budeme průběžně doplňovat o další dětské knihy a určitě Kristýnu pro spolupráci znovu oslovíme. Jsme velmi spokojeni a můžeme vřele doporučit.

Ing. Miroslava Urbánková
jednatelka firmy ELTISK s.r.o., Uherský Brod
www.OriginalniKnihy.cz mirka@sluzebnik.cz 602 722 036

S prací grafičky Kristýny jsme velmi spokojení, spolupracujeme již několik let. Objednáváme si loga, bannery, grafické zpracování newsletterů. Její práce je velmi originální, nápaditá, spolupráce bezproblémová a rychlá. Vřele doporučuji.

RNDr. Lucie Houšková
koordinátorka MaHu centra
www.mahucentrum.cz