Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Kristýna Mothejzíková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Kristýna Mothejzíková alias Beep — grafička, kreslířka a lektorka počítačové grafiky

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Mgr. Kristýna Mothejzíková:
Spolupráce s paní Mothejzíkovou je výjimečná. Zadala jsem sazbu knihy, grafickou úpravu fotografií a ilustraci; a následné zprostředkování tisku knihy. Kristýna doladila dílo do krásné podoby. Ve všem mi vyšla vstříc a kde jsem si nebyla jistá, poradila. Kde jsem si byla jistá a nešlo to, velmi laskavě a podrobně vysvětlila, že tudy cesta nevede a hned přišla s jinými možnými řešeními. Komunikace a spolupráce plynula sama a radost z tvorby byla vnímaná oboustranně. Spolupráci upřímně doporučuju.

Nina Křehotová

nina.krehotova@seznam.cz
S paní Mothejzíkovou mám výborné zkušenosti. Je nadanou ilustrátorkou, vždy nadmíru ochotně poradí, její informovanost v oboru je komplexní a dalekosáhlá. Spolupráce s ní je flexibilní, rychlá a efektivní. Dokáže se vcítit do zadavatele a odvádí práci té nejvyšší kvality. Mohu vřele doporučit!

Roman Jakubčík

básník a překladatel
Kristýna Mothejzíková je jedna z nejlepších grafiček, které znám. S její práci jsem vždy nanejvýš spokojená. V práci u ní zejména oceňuji profesionální přístup, cit pro detail, rychlou reakci a vstřícnost. Upřímně řečeno, ty nejtěžší grafické úkoly přenechávám jí, než našim běžným grafikům, se kterými spolupracujeme léta, neboť je zvládá nejlépe a nejrychleji ze všech. Spolupráci s Kristýnou Mothejzíkovou můžu jen vřele doporučit.

Mgr. Dina Galgonek

Marketing Specialist v Adria Hotel Prague
777 531 348
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS