Doporučení z první ruky

Mgr. Kristýna Mothejzíková alias Beep — grafička, kreslířka a lektorka počítačové grafiky


Zobrazuji č. 21-26 z celkem 26 doporučení

Spolupráce s paní Mothejzíkovou je výjimečná. Zadala jsem sazbu knihy, grafickou úpravu fotografií a ilustraci; a následné zprostředkování tisku knihy. Kristýna doladila dílo do krásné podoby. Ve všem mi vyšla vstříc a kde jsem si nebyla jistá, poradila. Kde jsem si byla jistá a nešlo to, velmi laskavě a podrobně vysvětlila, že tudy cesta nevede a hned přišla s jinými možnými řešeními. Komunikace a spolupráce plynula sama a radost z tvorby byla vnímaná oboustranně. Spolupráci upřímně doporučuju.

Nina Křehotová
nina.krehotova@seznam.cz

S paní Mothejzíkovou mám výborné zkušenosti. Je nadanou ilustrátorkou, vždy nadmíru ochotně poradí, její informovanost v oboru je komplexní a dalekosáhlá. Spolupráce s ní je flexibilní, rychlá a efektivní. Dokáže se vcítit do zadavatele a odvádí práci té nejvyšší kvality. Mohu vřele doporučit!

Roman Jakubčík
básník a překladatel

Kristýna Mothejzíková je jedna z nejlepších grafiček, které znám. S její práci jsem vždy nanejvýš spokojená. V práci u ní zejména oceňuji profesionální přístup, cit pro detail, rychlou reakci a vstřícnost. Upřímně řečeno, ty nejtěžší grafické úkoly přenechávám jí, než našim běžným grafikům, se kterými spolupracujeme léta, neboť je zvládá nejlépe a nejrychleji ze všech. Spolupráci s Kristýnou Mothejzíkovou můžu jen vřele doporučit.

Mgr. Dina Galgonek
Marketing Specialist v Adria Hotel Prague
777 531 348

Spolupráce s Kristýnou je jako pohlazení po duši. Má krásné nápady, které umí rychle „proměnit v realitu“, umí naslouchat klientovi a dát doporučení, pokud je pro něj jiné a vhodnější řešení, než sám navrhuje. To vše s naprostou profesionalitou. Spolupráce s Kristýnou na poměrně komplikovaném projektu omalovánek, ve kterých představujeme činnosti Technické správy komunikací a na piktogramech k jednotlivým činnostem, je pro mne i milé zpestření dne a vždy se těším na nové návrhy. Jinou grafičku/ka už bych nevolila :-).

Michaela Cikánová
specialista marketingové komunikace
michaela.cikanova@tsk-praha.cz 722 972 373

Potřebovala jsem z fotografie naší kočky připravit liniovou kresbu jako podklad pro další grafické práce – konkrétně vyrytí na synovo sportovní náčiní. Paní Mothejzíkovou jsem si vybrala v katalogu navolnenoze.cz, protože vím, že sdružuje volnonožce - profesionály. A také podle její tvorby - jestli mi její styl vyhovuje. Volba byla skvělá. Rychlá, věcná a velmi příjemná komunikace. Každý vyměněný mail, ať už s nákresem nebo s informacemi, byl krokem kupředu a k cíli. Měly jsme obě štěstí, že se hned první návrh povedl dokonale. I přesto bylo potřeba sem tam něco upravit s ohledem na požadavky na výrobní straně a i zde byly nápady paní Mothejzíkové užitečné jak z technického hlediska, tak v kresbě. Viděla jsem, že má paní Mothejzíková zároveň technické znalosti ohledně počítačové grafiky a návazných technologií a zároveň je skvělá výtvarnice. Tahle spolupráce se povedla a bylo mi velkým potěšením.

Dagmar Heřmánková
OSVČ zdravotní masérka
dagmar-masaze.cz dagmar.hermankova@gmail.com

Spolupráce s Mgr. Kristýnou Mothejzlíkovou na didaktických materiálech pro střední školy byla skvělá. Její grafický návrh odpovídal našim požadavkům. Komunikace byla rychlá. Vše velice kvalitně provedeno. Především oceňuji velkou míru ochoty a trpělivosti při námi požadovaných změnách. Ještě jednou moc děkuji.

Mgr. et Mgr. Marie Fritzová, Ph.D.
učitelka na VŠ