Doporučení z první ruky

Mgr. Kristýna Mothejzíková alias Beep — grafička, kreslířka a lektorka počítačové grafiky


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 26 doporučení

S Kristýnou jsme dělali grafiku i tisk pozvánek na svatbu. Perfektní spolupráce, nemám půl slova výtek. Všechno šlo snadno, rychle a nikdo ze mě nedělal blbce, i když grafice a tisku nerozumím.

Honza Tejnor

Paní Mothejzíkovou jsem oslovila v souvislosti se spoluprací na článku pro Děti a my o podnikání maminek na mateřské dovolené. Zareagovala velmi rychle, přislíbila spolupráci, vypracovala moc zajímavé odpovědi, svoje osobní zkušenosti, protože sama začala podnikat s malým dítětem. Spolupráci s ní mohou jen doporučit, její jednání je rychlé a seriózní.

Gabriela Bachárová
šéfredaktorka Děti a my
www.portal.cz bacharova@portal.cz

Paní Mothejzíková pro nás vymyslela logo firmy a nakreslila kompletní grafiku naší hry „Little Devil“ určené pro jablečná mobilní zařízení (iPad, iPhone). Spolupráce s ní byla úžasná. Reagovala rychle, nad prací přemýšlela a brala v potaz připomínky, kterých z naší strany bylo ovšem pouze pár, jinak byla vždy schopná vystihnout to, co jsme popisovali textem. Její práce dodala naší hře úžasný zvláštní charakter. Spolupráci s touto kreslířkou můžeme jenom doporučit.

Jaroslav Bažant
DewDrops Games

S paní Mothejzíkovou spolupracuji už několik let a mohu upřímně říci, že je naprosto úžasná! Nejenže trpělivě vyslechne všechny mé bláznivé nápady, ale vždy je dotáhne k dokonalosti, která předčí mé očekávání a je jedno, jestli se jedná o úpravu fotografií nebo třeba vánoční kartičku. Jsem s její prací moc spokojená a hlavně vděčná za její trpělivost. Mohu ji všem vřele doporučit.

S Kristýnou spolupracujeme několik let při realizaci projektu „firemní novoročenky pro Konto Bariéry“. Její kresbičky se řadí mezí ty, o které mají investoři zájem a které jsou stálou součástí nabídky. Jsme rádi, že jsme ji objevili a že ochotně a s maximální vstřícností podporuje naše snažení. Její přístup ke spolupráci je věcný a profesionální.

Jaroslav Varaďa
jednatel agentury Antipol Brno
www.antipol.cz jaroslav.varada@antipol.cz

Na základě mého slovního zadání "zkřížit linuxového maskota Tuxe a koně" dokázala Beep na první pokus vytvořit návrh loga/avataru, který dokonale vystihoval to, co jsem si představoval, ale neuměl realizovat ani na papíře, natož ve formě vhodné pro další použití. Vektorově zpracované logo dodané ve formě CDR souboru bylo pak použito pro laserové gravírování do dřeva a pro výrobu razítka. Každé použití razítka nebo dřevěné mince (CWG) mi dělá radost a přináší vzpomínku na profesionální a empatický přístup Beep.

Jan Tomášek
IT specialista, příležitostný fotograf a geocacher
tomasek.cz

Kristýna Mothejzíková navrhovala placky pro občanské sdružení Devět životů zabývající se ochranou opuštěných a týraných koček. Výtěžek z prodeje placek je použit na výdaje za veterinární péči. Placky s jejími obrázky jsou velmi oblíbené a lidem se líbí. S Kristýnou Mothejzíkovou se nám pracovalo velmi dobře, vždy rychle a ochotně reagovala na naše podněty a návrhy, její práci mohu vřele doporučit.

Zuzana Harcubová
jednatelka občanského sdružení Devět životů
www.devet-zivotu.cz zuzana@devet-zivotu.cz

Od p. Mothejzíkové máme velice hezké kresby v obývacím pokoji. Oceňujeme jednoduchost, čistotu provedení, nápad. Samozřejmostí jsou dobře zapadající barvy k ostatnímu vybavení.

Jiří Nouza

Kristýna je žena, která svou práci prožívá, a na té to je pak vidět. Její dílka mají vdechnutou duši, žijí svým vlastním životem. Čiší energií, radostí a pozitivismem, který je jí osobně vlastní. Setkání s ní dokáže nabíjí energií, a podobný účinek má i její tvorba. Mohu jedině doporučit.

Petr Gašparík
petr@gasparik.cz 603 523 860

Rychlá akce s Indesignem, paní moc šikovná a vše proběhlo na 1*. Děkujeme!

Nikola W.