Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. et Mgr. Kristýna Rico Pumprlová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. et Mgr. Kristýna Rico Pumprlová — překladatelka, tlumočnice a lektorka portugalštiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. et Mgr. Kristýna Rico Pumprlová:
Mgr. Martin Illek
Paní Riço Pumprlová pro agenturu Encanto již několik let překládá náročné projekty z technické i právní oblasti do portugalštiny. Na její terminologickou i stylistickou přesnost se mohu vždy spolehnout, je naprosto obdivuhodná. Paní Riço Pumprlová je vynikající překladatelka, která je taktéž časově flexibilní, dokáže se přizpůsobit náročným požadavkům klienta a velmi příjemně se s ní jedná.

Mgr. Martin Illek

překladatel a tlumočník portugalštiny a španělštiny
Paní Mgr. Kristýna Riço Pumprlová vyučovala na naší škole v kurzech portugalštiny úrovní A1-B2 podle SERR pro jazyky. Zároveň se podílela na tvorbě zkoušky pro osvědčení základní znalosti B1 a státních jazykových zkoušek z portugalského jazyka (B2-C1) a byla členkou zkušebních komisí těchto zkoušek. Oceňovali jsme zejména její profesionální přístup, spolehlivost, pečlivou přípravu hodin a v neposlední řadě i ochotu věnovat škole svůj volný čas. Doporučení vydáváme velmi rádi.

Mgr. Kateřina Fousková

vedoucí románského oddělení, SJŠ s právem státní jazykové zkoušky Hlavního města Prahy
Mgr. Kristýna Riço Pumprlová vyučovala v naší jazykové škole v letech 2008–2012 kurzy francouzštiny a portugalštiny, a to jak semestrální a letní kurzy pro veřejnost, tak firemní výuku. Lektorka má několikaleté zkušenosti s výukou obou zmíněných jazyků. Na hodiny se pravidelně připravuje a neustále si doplňuje své jazykové vzdělání. Lektorka dokáže v hodinách navodit příjemnou a uvolněnou atmosféru, ve které studenti pracují s chutí a motivací. Ve svých hodinách se věnuje rovnoměrně rozvoji všech jazykových kompetencí studentů, na které mluví po celou dobu výuky cílovým jazykem. Při práci s klienty jazykové školy je metodická, trpělivá a zodpovědná.

Mgr. Michaela Kreilová

vedení a organizace Jazykové školy Březinka
Paní Rico Pumprlová pro mne několikrát překládala webové stránky do evropské a brazilské portugalštiny. S kvalitou překladu, cenou i rychlostí vyhotovení jsem byl vždy velmi spokojen, proto ji mohu s klidným svědomím vřele doporučit.

Ing. Matěj Šerák

programátor
www.callinsider.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS