Doporučení z první ruky

Mgr. et Mgr. Kristýna Rico Pumprlová — překladatelka, tlumočnice a lektorka portugalštiny


Zobrazuji všech 7 doporučení

Mgr. Martin Illek

Paní Riço Pumprlová pro agenturu Encanto již několik let překládá náročné projekty z technické i právní oblasti do portugalštiny. Na její terminologickou i stylistickou přesnost se mohu vždy spolehnout, je naprosto obdivuhodná. Paní Riço Pumprlová je vynikající překladatelka, která je taktéž časově flexibilní, dokáže se přizpůsobit náročným požadavkům klienta a velmi příjemně se s ní jedná.

Mgr. Martin Illek
překladatel a tlumočník portugalštiny a španělštiny

Paní Mgr. Kristýna Riço Pumprlová vyučovala na naší škole v kurzech portugalštiny úrovní A1-B2 podle SERR pro jazyky. Zároveň se podílela na tvorbě zkoušky pro osvědčení základní znalosti B1 a státních jazykových zkoušek z portugalského jazyka (B2-C1) a byla členkou zkušebních komisí těchto zkoušek. Oceňovali jsme zejména její profesionální přístup, spolehlivost, pečlivou přípravu hodin a v neposlední řadě i ochotu věnovat škole svůj volný čas. Doporučení vydáváme velmi rádi.

Mgr. Kateřina Fousková
vedoucí románského oddělení, SJŠ s právem státní jazykové zkoušky Hlavního města Prahy

Mgr. Kristýna Riço Pumprlová vyučovala v naší jazykové škole v letech 2008–2012 kurzy francouzštiny a portugalštiny, a to jak semestrální a letní kurzy pro veřejnost, tak firemní výuku. Lektorka má několikaleté zkušenosti s výukou obou zmíněných jazyků. Na hodiny se pravidelně připravuje a neustále si doplňuje své jazykové vzdělání. Lektorka dokáže v hodinách navodit příjemnou a uvolněnou atmosféru, ve které studenti pracují s chutí a motivací. Ve svých hodinách se věnuje rovnoměrně rozvoji všech jazykových kompetencí studentů, na které mluví po celou dobu výuky cílovým jazykem. Při práci s klienty jazykové školy je metodická, trpělivá a zodpovědná.

Mgr. Michaela Kreilová
vedení a organizace Jazykové školy Březinka

Paní Rico Pumprlová pro mne několikrát překládala webové stránky do evropské a brazilské portugalštiny. S kvalitou překladu, cenou i rychlostí vyhotovení jsem byl vždy velmi spokojen, proto ji mohu s klidným svědomím vřele doporučit.

Ing. Matěj Šerák
programátor
www.callinsider.com

S práci pí. Rico Pumprlové jsme velice spokojení, dokonce bych řekla, že je to jedna z nejlepších zkušenosti s překladatelem, co jsme kdy měli. Potřebovali jsme přeložit obsah webových stránek s dost specifickými technickými výrazy a články do portugalštiny. S kvalitou spolupráce a překladu jsme byli více než spokojení. Zvlášť oceňuji průběžné konzultace – bylo vidět, že práce je odvedená velmi pečlivě a že člověku opravdu záleželo na dobrém výsledku. Rozhodně doporučuji!

Valeriia Lanchenko

S paní Kristýnou Rico Pumprlovou jsme v poslední době spolupracovali na řadě technických překladů do portugalštiny a vždy byla velmi vstřícná, pečlivá, rychle reagovala a odvedla bezvadnou práci. Její překlady jsou kvalitní a spolupráci můžu rozhodně doporučit.

Radka Bachová
vedoucí překladového oddělení Překlady-Návody.cz

Děkuji paní Mgr. Kristýně Rico Pumprlové za ochotu a rychlost s jakou se ujala mé žádosti o urgentní překlad do portugalštiny. Paní Kristýno, máte mé velké díky a 100% doporučuji! Ještě jednou moc děkuji.

Petr Vondráček