Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Krzysztof Marcin Sitarz > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Krzysztof Marcin Sitarz — lektor polštiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Krzysztof Marcin Sitarz:
Kryštofa znám jako spolehlivého kolegu, jazykového nadšence a vynikajícího polštináře. V hodinách pracuje především s vlastními materiály a výuku dokáže přizpůsobit potřebám svých studentů. A obdivuji ho za jeho znalosti češtiny, která je v tak blízké jazykové kombinaci, jakou je čeština-polština, naprosto výjimečná.

Lucie Gramelová

jazyková mentorka a autorka jazykových učebnic
www.jazykovy-koutek.cz
Jako lektora mohu Krzysztofa jenom doporučit – na výuku byl vždy dobře připraven, měl vlastní materiály, je flexibilní a trpělivý. Lekce s ním uběhly neskutečně rychle a konverzaci vedl zcela profesionálně. U pokročilejšího studenta (to byl můj případ) umí ve správný čas opravit a zdůvodnit chyby vyplývající z příbuznosti našich jazyků.

Jarmila Horáková

S prací p. Sitarze jsem byla plně spokojena. Skvělá kvalita práce a profesionální přístup jsou u něj samozřejmostí. Nikdy nebyl problém ani s termínem. Vřele doporučuji.

Lucia Vavrinčíková

Práci pana Sitarze mohu zcela doporučit, docházela jsem na společné lekce i na individuální hodiny konverzace po dobu několika let. Za dobu mé výuky se moje znalost polského jazyka posunula na výbornou úroveň.

Andrea Vozníková

CMI MD Manager ve společnosti Unilever ČR&SR
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS