Doporučení z první ruky

Ing. Květuše Vašířová — brandová a portrétní fotografka, lektorka flatlay fotografie


Zobrazuji všech 8 doporučení

Ing. Martina Nýčová, CA

Vždycky jsem se bála brand focení a odkládala to. Měla jsem pocit, že je to děsně časově náročná věc - zkoordinovat vizážistku a fotografku. Navíc bych ztratila čas výběrem oblečení, šperků a doplňků, to mě tedy vůbec nelákalo. Jenže s Květuší to bylo vše lehké! Nejprve mi poslala e-mail s instrukcemi, poté jsme měly spolu schůzku. Květa se ptala na různé doplňující otázky a když jsem nevěděla odpověď, tak se prostě doptala oklikou. Taky mi doporučila vizážistky, které mě před focením nalíčí a upraví. Samotné líčení proběhlo v super přátelské atmosféře, paní mě nalíčila úplně úžasně a už zbývalo jen focení. Zkoušely jsme různé druhy fotek, Květuše mi průběžně fotky ukazovala a navrhovala, jak fotky vylepšit. Samotné focení bylo zábavné a relativně rychlé. Výsledky předčily má očekávání, fotky jsou fantastické a jsem ráda, že jsem se rozhodla pro focení s Květuší. Nesmírně si vážím, že jsem neztratila zbytečný čas obvoláváním vizážistek, zajišťování místa a tak dále. Pro mě to byla velká časová úspora, připadala jsem si jako opečovávaná princezna. Mockrát děkuji za Tvoji službu, Květuš, určitě ji zase využiji.

Ing. Martina Nýčová, CA
daňová poradkyně, účetní a lektorka

Fotky na web jsou potřeba. Představí vás světu a pomohou v prezentaci vaší práce a osobnosti. Ty moje vznikaly v průběhu let vždy s nějakým aktuálním záměrem. Po delší době jsem ale potřeboval aktualizovat celý set, web tak hodit do nového kabátu a zároveň mít konzistentní výsledek. Květa připravila detailní a pečlivé zadání, díky kterému jsme se sladili na stejnou notu. Navrhla vhodné lokality a postarala se o kompletní servis. Nemusel jsem se tak starat o žádnou režii a focení si v uvolněné atmosféře jen užít. Zároveň mi doporučila vhodný outfit, který vzhledem k lokalitě a nastaveným cílům dává největší smysl. Focení bylo rychlé, pohodové a vlastně mi ani nepřišlo, že by se něco dělo. Dal jsem si dobrou kávu a Květa si mezitím nafotila, co bylo potřeba. Z výsledku mám ohromnou radost a věřím, že ještě nějaké focení vymyslíme. Díky!

Ondřej Pospíšil
webdesigner na volné noze

S blížící se 40tkou, po osobním a profesním posunu jsem cítila potřebu nových fotek. Focení jsem v minulosti zažila mnoho, takže jsem měla jasnou představu, co by z fotek mělo vyzařovat a jak by měly působit. Jen jsem nevěděla s kým a kde novou sérii zrealizuji. Když jsem si všimla, že Květa nově nabízí službu brandových portrétních fotografií, neváhala jsem ani minutu a hned jsem ji požádala o termín. Květu znám řadu let a vždy jsem na ní obdivovala cit pro krásno, pozornost na detail a estetické oko. Zároveň je pro mě Květa jistotou kvality a preciznosti. Jak její služba vypadala a probíhala? Upřímně, vyrazila mi dech. Hned po potvrzení termínu jsem obdržela dotazník a návrh na termín online schůzky. Dotazník byl precizně propracovaný a jasně strukturovaný. Jeho hlavním účelem bylo sjednocení si vize focení a hlavně: SPECIFIKACE CÍLOVÉ SKUPINY. Mám ráda efektivní a cílenou práci a tak jsem tento dotazník velmi ocenila, plus jsem se ještě detailněji (díky dobře formulovaným otázkám) zamyslela nad tím, KOMU jsou fotky určeny. S ohledem na cíl focení jsme následně vybraly lokaci, kterou Květa samostatně domluvila. Rovněž mi byla doporučena služba vizážistky Anety Davidov a i tu jsem bez váhání využila. Líbil se mi jemný a přirozený styl líčení, protože jsem na fotkách chtěla vypadat pokud možno co nejpřirozeněji. Samotná lokace, kavárna Prosecco & Flowers, pak byla třešničkou na dortu. Velice oceňuji profesionální a precizní komunikaci, rychlé dodání fotek a zaslání fotografií jak v tiskové kvalitě (věřím, že je využiji jako podklady pro média), tak i v nižším rozlišení pro web a sociální sítě. Květi, ještě jednou velké DĚKUJI a z celého srdce Ti přeji mnoho spokojených a vracejících se klientek.

Hana Adamíková
koučka, mentorka a spisovatelka
www.hanaadamikova.cz

Focení s Květuškou bylo po všech úrovních naprosto perfektní a srdečně ho doporučuji každému, kdo hledá krásné fotky, které vás a váš brand mistrně zachytí. Cítila jsem se opečovaně a ve správných rukou od začátku až do konce. Celý proces dýchal Květuščinou profesionalitou a péčí, a to jak u její pomoci se samotným výběrem fotek, místa, outfitů, tak pak i během focení, vytvořením příjemné uvolněné atmosféry, kterou jsem si nesmírně užila :) Výsledkem jsou nádherné fotky, které jsou nadčasové a které zapadají do mého brandu jako ulité. Ocenila jsem také možnost výběru finálních fotek, nebývá u všech fotografů zvykem. Jedním slovem DĚKUJI! Až tyto fotky omrzí, vím, kam se vrátit pro nové :))

Daria Molnár
Business & Soul Coach
www.dariamolnar.com

S Květou je radost spolupracovat, celý proces focení má perfektně připravený a zorganizovaný. Od našeho prvního kontaktu až po dodání fotek probíhalo vše příjemně, bezproblémově a hlavně velmi rychle. Květa flexibilně našla volný termín, během osobní konzultace mi doporučila vizážistku, poradila s výběrem outfitů i vhodného místa. Při focení přesně vystihla, co jsem potřebovala, a vedla mě klidně a jemně tak, že mírná nervozita na začátku postupně odezněla. Z fotek mám upřímnou radost, oceňuji jejich čistý a přirozený styl. Děkuji Květě za dokonalý servis a jsem si jistá, že budu její ráda se vracející klientkou.

Šárka Zusková
mediátorka a lektorka jógy pro ženy
www.studiozklub.cz

Mé očekávání o výsledných fotkách bylo přesně takové, jaké jsem měla. Fotografie obsahují Květy jedinečný rukopis od přípravy kreativního kaligrafického prostředí a akvarelového ateliéru přes úpravy fotografií až po záběry. Po celou dobu focení jsem se cítila opečovávaně a plně naslouchaná. Moc se mi líbil celý proces plánování focení od první schůzky, kdy jsme odsouhlasili různé detaily, aby se na nic nezapomnělo a vše skvěle ladilo až po výběr fotografií. Na místě jsem si užívala Květy cit pro detail, kdy se skvěle dokázala naladit na přípravu kreativního prostředí a seskládat všechny propriety do dechberoucích kompozic. Roky jsem své brandové fotky odkládala a s Květou jsem se cítila jak s dlouholetou kamarádkou na kurzu. Najednou jsem seděla za stolem a byla v hlavní roli, Květa střídala objektivy, záběry, propriety. Mile mě překvapilo, že Květa přinesla i vlastní propriety a plnou hlavu nápadů. Už teď se těším, až si někdy v budoucnu focení zopakujeme. Nechyběly ani tipy pro přirozené pózování a nápadité vyžití prostor kreativního ateliéru na maximum.

Markéta Šímová
lektorka kurzů moderní kaligrafie a akvarelu

Focení s Květou jsem si moc užila! Díky jejímu dotazníku jsem si vytvořila velmi dobrou a přesnou představu o tom, jak by fotky měly vypadat, a na společné konzultaci jsme tuto představu doladily do posledních detailů. Focení samotné pak bylo díky Květě přirozené a snadné, což je v mém případě značně nezvyklé. Konečný výsledek předčil má očekávání. Spolupráci s Květou si nemohu vynachválit a už teď se těším na další společný projekt!

Jana Lingrová
RTT terapeutka
janalingrova.cz

Moje brandové focení s Květou bylo jako setkání s talentovanou kamarádkou. Naprosto přirozeně, vlastně během konverzace, vyfotila přesně to, co je mou podstatou a co chci předávat klientům. A jestli zrovna nechcete ukazovat svou tvář, ale máte předměty, které váš příběh a službu vystihnou samy o sobě, nechte si nafotit flatlay fotky.

Markéta Mrkvová
copywriterka
www.copyarcher.cz