Doporučení z první ruky

Mgr. et Bc. Lenka Bartošová — překladatelka a tlumočnice německého jazyka


Zobrazuji všech 7 doporučení

S překladatelkou paní Bartošovou jsme absolutně spokojení. Veškeré přeložené texty jsou v naprostém pořádku. Již několik let necháváme různé texty překládat u různých firem, nyní jsme konečně nalezli překladatele, který pracuje absolutně top a velice se těšíme na další spolupráci. Vřele tedy doporučuji i dalším zákazníkům, aby využili služby paní Bartošové.

Martin Petik
jednatel společnosti BERGLAND s.r.o.

S odvedenou prací Mgr. Lenky Bartošové jsme byli nad míru spokojeni. Oceňujeme její profesionální přístup nejen před samotným tlumočením, ale i během něj. Doporučujeme slečnu Bartošovou a ještě jednou děkujeme za spolupráci.

Jan Bezděk
starosta obce Dívčí Hrad

Paní Lenku Bartošovou doporučuji jako spolehlivou a velmi zkušenou překladatelku. Má špičkové komunikační dovednosti a je velmi spolehlivým obchodním partnerem. Lenka nám dodala precizní překlady z němčiny do češtiny a jsem si jistý, že kdokoliv s ní bude spolupracovat, bude stejně spokojen.

Grzegorz Berny
majitel agentury Interlang Translation Agency

S rychlostí a kvalitou překladu jsem byl naprosto spokojen. Určitě mohu jen doporučit. I v budoucnosti se budu na slečnu Bartošovou rád obracet s dalšími překlady a konzultacemi.

Jakub Tureček
kvalitář v Continental Trutnov

S paní Bartošovou jsme byli naprosto spokojení, překládala nám web Dellinger.cz kompletně do němčiny. Její překlad byl profesionální a zvládla to velice rychle. Můžeme pouze doporučit.

Miroslav Turek
marketing, Dellinger.cz

Překlad z českého do německého jazyka vypracovaný paní Bartošovou byl velmi dobře přizpůsoben danému typu textu a byl vesměs plynulý. Co se slovní zásoby, gramatiky a slovních obratů týče, byl překlad velmi dobře srozumitelný. U daného textu se jednalo o Plán BOZP pro realizaci stavby, tedy velmi technický a zcela oborově zaměřený náročný dokument. Přesto se v překladu neobjevovaly ani problémy v pojmech, ani ve formulacích a navíc byl dokument předán ve formě precizního a především zcela kompletního překladu.

Nora Schreier
Lawlinguists S.r.l.

Velmi doporučuji slečnu Lenku Bartošovou jako spolehlivou a vysoce profesionální překladatelku. Komunikace s ní je excelentní a je velmi flexibilním obchodním partnerem. Vysoce kvalitní překlad z němčiny do češtiny dodala včas. Jsem si jist, že kdokoli s ní bude spolupracovat, bude spokojen.

Interlang Grzegorz Berny
majitel Interlang Grzegorz Berny GDAŃSK