Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. et Bc. Lenka Bartošová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. et Bc. Lenka Bartošová — překladatelka a tlumočnice německého jazyka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. et Bc. Lenka Bartošová:
S překladatelkou paní Bartošovou jsme absolutně spokojení. Veškeré přeložené texty jsou v naprostém pořádku. Již několik let necháváme různé texty překládat u různých firem, nyní jsme konečně nalezli překladatele, který pracuje absolutně top a velice se těšíme na další spolupráci. Vřele tedy doporučuji i dalším zákazníkům, aby využili služby paní Bartošové.

Martin Petik

jednatel společnosti BERGLAND s.r.o.
S odvedenou prací Mgr. Lenky Bartošové jsme byli nad míru spokojeni. Oceňujeme její profesionální přístup nejen před samotným tlumočením, ale i během něj. Doporučujeme slečnu Bartošovou a ještě jednou děkujeme za spolupráci.

Jan Bezděk

starosta obce Dívčí Hrad
Paní Lenku Bartošovou doporučuji jako spolehlivou a velmi zkušenou překladatelku. Má špičkové komunikační dovednosti a je velmi spolehlivým obchodním partnerem. Lenka nám dodala precizní překlady z němčiny do češtiny a jsem si jistý, že kdokoliv s ní bude spolupracovat, bude stejně spokojen.

Grzegorz Berny

majitel agentury Interlang Translation Agency
S rychlostí a kvalitou překladu jsem byl naprosto spokojen. Určitě mohu jen doporučit. I v budoucnosti se budu na slečnu Bartošovou rád obracet s dalšími překlady a konzultacemi.

Jakub Tureček

kvalitář v Continental Trutnov
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS