Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Kruntorádová, MBA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Kruntorádová, MBA — auditorka, daňová poradkyně, lektorka a soudní znalkyně oboru účetnictví

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Lenka Kruntorádová, MBA:
Obvykle bývám dosti kritická, ale v tomto případě musím napsat samá pozitiva - lektorka kurzu Daňové minimum pro podnikovou praxi byla naprosto profesionální, dokázala improvizovat, odpovídat na okamžité dotazy a byla na ní znát naprostá expertní znalost daného oboru (alespoň na této basic úrovni). Oceňuji praktičnost daného kurzu, bez zbytečného akademického teoretizování. Velmi přínosné bylo, že lektorka byla schopna a ochotna přizpůsobit výklad aktuálnímu složení posluchačů a reagovat na jejich potřeby, např. i upravenou přípravou na druhý přednáškový den. Také „zázemí" kurzu bylo vynikající, na úrovni naprosto odpovídající ceně kurzu. Možná bych jen v podobných typech seminářů více podpořila vzájemné sdílení zkušeností jednotlivých posluchačů, protože takové setkání může posloužit jako skvělá platforma pro navazování nových kontaktů - a pro takovou příležitost se lidé jistě budou na profesní semináře pořádané Tutorem rádi vracet.

Lucie Mlíková

lmikova@deloittece.com ~ 777 351 007
Jedna z reakcí na včerejší seminář: „Dobrý den paní Kopecká, dneska jsme se zúčastnily s kolegyní školení ohledně účetnictví příspěvkových organizací a Ing. Kruntorádová byla prostě skvělá! Měla jsem k ní požadavek, aby uspořádala ještě v půlce měsíce října letošního roku školení na téma Analýza finanční situace příspěvkových organizací na konci účetního období, tak doufám, že se to podaří i díky Vaší instituci. Na Vámi pořádané semináře jezdíme moc rády. Jsou velmi kvalitní a v porovnání se školeními v Praze i levné." Ráda to tlumočím a těším se na další spolupráci.

Olga Kopecká

Akademie Litoměřice
ajak.ltm@email.cz ~ 728 753 298
Se školením Daně právnických osob A-Z paní Lenky Kruntorádové jsem byla velmi spokojena. Perfektní výklad v teoretické části byl doplněn konkrétními názornými příklady a souvislým cvičením. Lektorka zodpověděla veškeré dotazy i dovysvětlila a zopakovala nepochopené části. Kladně hodnotím také příjemné prostředí a zajištění občerstvení a oběda.

Jana Hlaváčková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS