Doporučení z první ruky

Mgr. Lenka Nehasilová — ilustrátorka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Lenka je neskutečně šikovná a moc mi pomohla s návrhy tetování pro zákazníky, kteří chtěli něco „jemnějšího“, což jde mimo můj styl. Práci dodala vždy včas a nebála se říct, když se na něco necítila. Nejvíc oceňuju perfektní komunikaci a orientaci na výsledek. Na Lenku je prostě spoleh.❤️

Denisa Hrubešová
www.pickey.cz

Leničku opravdu moc doporučuji. Pokud chcete získat nádherný obrázek v úžasném stylu, není lepší volby. Já narychlo sháněla obrázek pro známé k výročí. Obrázek byl specifický pro ty, kdo ho měli dostat. Společně s Lenkou jsme probraly, jak by měl obrázek vypadat, co je pro něj podstatné a co nechám na její fantazii. Lenka mi brzy poslala návrh, jak by mohl obrázek vypadat, dořešily se nějaké drobné detaily a pak už se pustila do práce. Obrázek je úžasný, moc se mi líbí, dorazil v termínu kdy jsme se domluvily. Takže samá pozitiva. Určitě si u ní něco hezkého objednejte!

Lilly S.
datová analytička a programátorka
onlylilly@seznam.cz

Paní Nehasilovou jsem objevil na tomto webu když jsem sháněl grafika, který by nám nakreslil obrázky pro náš nový web. S výsledkem práce jsem velice spokojený a vřele doporučuji grafické služby paní Nehasilové.

Luboš Frajer
realitní služby
www.frajers.cz frajer@frajers.cz 603 172 584