Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Paprok > Vybrané ukázky práce > Titulek a rozhovor Ovládáte malou ostravskou konverzaci?

Titulek a rozhovor Ovládáte malou ostravskou konverzaci?

Zobrazuji položku č. 67 z celkem 77 položek v této galerii:

Titulek a rozhovor Ovládáte malou ostravskou konverzaci?
« Předcházející Titulek a rozhovor Jste na Facebooku, pane profesore  (zobrazit v plné velikosti)Titulek a rozhovor Kdo je zpívající novinářka?  (zobrazit v plné velikosti)Titulek a rozhovor Ovládáte malou ostravskou konverzaci?  (náhled aktuálně zobrazené položky)Titulek a rozhovor Může se frankofonní Belgičan naučit Češtinu od Ostravaku?  (zobrazit v plné velikosti)Titulek a rozhovor Za 3000 eur zůstanu v Ostravě  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Lenka Paprok

Ing. Lenka Paprok

sloganistka a názvotvůrce — Chytlavé názvy, slogany, claimy a domény pro firmy a podnikatele: značky, weby, produkty, služby, kampaně, nové projekty či startupy. Vstupní analýza firemní komunikace, podkladů a konkurence + balíček návrhů. Studium sloganistiky žurnalistiky na VŠB.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 36 doporučení
Mobil: 728 721 398 ~ Email: lenka@paprok.cz
Místo: Ostrava ~ Působnost: celý svět

2005 – 2021 © Robert Vlach a Ing. Lenka Paprok Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS