Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Paprok > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Paprok — sloganistka a názvotvůrce

Zobrazuji č. 110 z celkem 34 doporučení prezentace Ing. Lenka Paprok:
PharmDr. Margit Slimáková
Lenka mi už několikrát pomohla s vymýšlením názvů a domén pro mé projekty. Vždy přijde s neotřelými novými myšlenkami a nápady, které sám člověk nevymyslí. Při hledání názvů či sloganů vřele doporučuji vyzkoušet její služby. Sama budu s Lenkou určitě i nadále moc ráda spolupracovat.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Pavel Minář
Lenka mi vytrhla trn z paty při přípravě přednášky. Vše jsem měl hotovo. Jediné, s čím jsem se trápil, byl název. Nebyl jsem schopen vymyslet název, aby pokryl obsah přednášky, byl úderný a nebyl nudný. Lenka mi po krátké přípravě (zodpovězení jednoduchého dotazníku a telefonickém hovoru) dodala pět názvů a hned první byl trefa do černého. Příště se už nebudu trápit s vymýšlením sloganů, ale rovnou se obrátím na odborníka.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Ing. Martin Perlík
Lence jsem dal neobvyklé zadání. Vymyslet název pro webovou stránku, kdy musela balík technických informací shrnout do dvou slov. Tak aby to dávalo smysl, bylo chytlavé a zároveň existovala volná CZ doména. Skoro rok jsem si rval vlasy nad oříškem, který Lenka rozlouskla za týden. Dobrá práce, Lenko!

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Znovu a znovu mám chuť Lence poděkovat za náš slogan „Na hory a dál“, který vytvořila. Spolupráce s Lenkou, její příprava a práce byly výborné. Perfektně pochopila zadání, kdo jsme, co a jak děláme. Přitom práce s námi není jednoduchá, protože jsme nároční na všechno, co děláme. Slogan byl pro nás dlouho velké a těžké téma, od kterého jsme několikrát v minulosti upustili. Nechtěli jsme se ztotožnit s jen tak ledajakým claimem! Lenčin slogan „Na hory a dál“ se mi zpočátku jen líbil — zejména tím, jak pěkně zní — ale opakováním a užíváním, když jsme s ním začali více pracovat vizuálně, jsme jej všichni přijali za svůj. S claimem pracujeme na mnoha úrovních, zkrátka si žije krásným vlastním životem. Jednou z nejhezčích variací na něj je náš plecháček Hanibal: „Na kafe i čaj.“

Pavel Láznička

spolumajitel firmy Hanibal specializované na outdoorové a sportovní potřeby
www.hanibal.cz ~ pavel@hanibal.cz
Mgr. Ivana Hrubá
Lenka Paprok je opravdový profesionál. Poté, co jsem měsíce přemýšlela nad slogany na novou homepage a měla jsem asi dvacet verzí, mi pomohla najít řešení. Poradila mi, jak mají slogany a headline vypadat. Ke každé variantě mi nabídla komentář, který mi pomohl zvážit pro a proti, dívala se na různé možnosti z různých pohledů. Těším se, až novou homepage spustíme! Sloganistku rozhodně doporučuji! Lenko, moc děkuju.

Mgr. Ivana Hrubá

překladatelka a lokalizátorka angličtiny, češtiny a španělštiny
Lenku jsem oslovila na základě mnoha krásných referencí, které zde má uvedené, a všem jim dávám za pravdu. Spolupráce s Lenkou byla opravdu ukázková. Pomoc jsem potřebovala s novým názvem pro svůj osobní projekt. Zadání si myslím nebylo jednoduché (mezi kritérii bylo například to, že se mi to musí líbit a musí to být cool), ale Lence se povedlo naladit na moje myšlení a přišla se super návrhy, které přesně vystihly poslání projektu. Pochválit musím Lenku i za komunikaci. Vždy jsem se na její pozitivně laděné emaily těšila. U jejího pozdravu v emailu „Mávám!“ jsem se vždy musela usmát. Moc ráda se na Lenku obrátím i v budoucnu.

Eliška Šestáková

www.eliskasestakova.cz ~ eliska.sestakova@gmail.com
S Lenkou jsem spolupracoval na vytvoření názvu. Příjemně mě překvapilo, kolik toho na začátku chtěla vědět a jak se zajímala o souvislosti našeho nově vznikajícího projektu. Její přístup je profesionální a já doporučuji s Lenkou spolupracovat!

Mgr. Pavel Pichler

konzultant a realizátor projektů pro rozvoj cestovního ruchu
www.pichlerpavel.cz ~ pavel@naboso.org ~ 736 112 538
David Karban
Když jsem zadával Lence slogan, měl jsem lehce obavy. Můj obor je velmi specializovaný, jedná se o automatizaci linuxových serverů. Lenka se s tím ovšem poprala a výsledek je výborný, děkuji!

David Karban

specialista na Amazon AWS a MySQL server, konzultant a lektor
Dominika Špačková
Lenka je chytrá hlava a se slovy si umí vyhrát. Takže pokud slogan, tak s Lenkou!

Dominika Špačková

byznys konzultantka pro efektivní podnikání
Robert Vlach
Lenka navrhovala názvy či slogany pro několik mých klientů a její schopnost nacházet originální řešení je fenomenální. Vždy má v záloze něco převratného, co nám obrátí myšlenky vzhůru nohama. Neznám nikoho jiného v Česku, kdo má při tvorbě názvů tak promyšlené know-how a neomylný tah na výsledek. Lenka má na tvorbu názvů přirozený talent a tahle tvorba ji neuvěřitelně baví.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS