Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Šťastná > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Šťastná — osobní koučka a mentorka, HR konzultantka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Lenka Šťastná:
S Lenkou jsem se potkala na základě programu Neuoroleadership Pro Bono koučování. Lenka má obrovský dar vnitřního klidu a dokáže přesně shrnout získané informace a zároveň zvědomit věci, které člověk dělá, aniž by člověka nějak ovlivňovala. Sama jsem si pak určila, co a jak mám dělat. Lenka pracuje velmi systematicky. Po každém sezení jsem vždy dostala Pracovní list sezení, jehož součástí jsou obsah sezení i mnou stanovené akce pro příští sezení, což velmi pomáhá v dalších krocích. Střídavě jsme se scházely osobně a přes Skype. Tak, aby to oběma časově vyhovovalo. Lenka se mi stala průvodcem v náročnějším životním období a pomohla mi, abych si sama našla svoje hranice, životní balanc a našla si svojí cestu. Díky Leni.

Pavla Válková

Na Lenku jsem se obrátila ve chvíli, kdy jsem se cítila v bezvýchodné situaci v zaměstnání. V podstatě se jednalo o bossing. Byla jsem v takové psychické nepohodě, že jsem nedokázala vidět světlo na konci tunelu. Lenka mi pomohla podívat se na problém z různých úhlů, různými otázkami mě přiměla se zamýšlet nad různými možnostmi a uvědomit si, co chci a co už naopak nejsem ochotná snášet. Díky jejímu trpělivému a lidskému přístupu jsem celou situaci ustála a vyřešila. Lenku jako koučku mohu vřele doporučit.

Martina Pichová

Musím říct, že jsem nečekala, jak přínosné pro mě může být koučování s Lenkou. Již jsem nějaká sezení s jiným koučem zažila a nikdy jsem nepřišla na tolik „aha“ momentů jako právě s Lenkou. Myslím, že její hlavní síla je v tom, že umí prostě klást trefné otázky, kterými bortí všechna limitující přesvědčení, které v sobě člověk má. Já se pak musela smát, že jsem v téhle iluzi žila tak dlouho :). Hned první sezení pro mě znamenalo obrovskou úlevu v oblasti, která pro mě byla hodně těžká a bolestivá a došlo tam k velkému uvědomění, že tak, jak si myslím, že to vždycky bude, by to ale nemuselo být. Samozřejmě člověk musí hodně jít i do sebe a nemůže čekat, že kouč odpoví na vaše otázky za vás, ale díky dobrému kouči, jakým Lenka podle mě je, si na to člověk přijde sám jen s pomocí dobře mířených otázek. S Lenkou jsem se cítila příjemně, byla jsem schopná se otevřít a říct jí naprosto cokoliv, aniž bych měla pocit, že jí přijdu divná nebo úplně mimo. Takže já rozhodně koučink s Lenkou doporučuji a věřím, že spolu ještě nějaké to sezení dáme, aby mi ještě víc otevřela možnosti, které jsou v současné době pro mě nedosažitelné. Děkuji Leni za pomoc :).

Ivana Janková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS