Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ing. Libor Procházka, MBA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Ing. Libor Procházka, MBA — marketingový konzultant

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Ing. Libor Procházka, MBA:
S panem Liborem Procházkou spolupracujeme dlouhodobě. Jeho výborné analytické myšlení, zkušenosti a erudici jsme využili v oblasti strategického plánování a v současné době nám poskytuje cenné rady v oblasti internetového marketingu. Díky jeho originálním nápadům jsme zlepšili komunikační a obchodní dovednosti a rozšířili portfolio potenciálních klientů. U pana Procházky velmi oceňuji profesionální přístup a serióznost. Spolupráci s ním vřele doporučuji dalším klientům.

Ing.Vladislav Pokorný, CSc., MBA

www.literabrno.cz ~ pokorny@literabrno.cz
Oceňuji Liborův erudovaný přístup a hlavně vysokou spolehlivost.

Tomáš Kučera

spolumajitel
www.vinarium-brno.cz
Chtěla jsem si vytvořit web pro svoji ordinaci, ale i když si myslím, že jsem docela zručná s prací na PC, zjistila jsem, že potřebuji pomoc. Dostala jsem doporučení na pana Libora Procházku, který si se mnou ochotně sjednal schůzku a pomohl mi web vytvořit. Jsem vděčná za výběr jednoduchého webu, který si mohu upravovat podle aktuální situace sama a nejsem již dále na nikom závislá. Aktuálně informuji pacientky o nastávající dovolené a jiných změnách pracovní doby. Pro moji praxi to stačí. Vím, že mnozí kolegové mají propracovanější strukturu webu, ale ve stručnosti a jednoduchosti se rychleji zase orientuje. Ještě jednou díky Libore za pomoc. Všem, kteří se rozhodujete o vytvoření webu pro své podnikání, Libora Procházku doporučuji. Jistě najde i Vám webové stránky na míru.

MUDr. Marie Součková

lékařka
www.gynekologie-vyskov.cz ~ 517 347 989
Tvorba webu mi osobně přišla velmi komplikovaná a pro laika nezvládnutelná. Vše se změnilo po setkání s Liborem Procházkou. Nejprve mě vyzpovídal. Co dělám, proč chci web a spoustu jiných otázek, týkajících se mého podnikání. Pak mi navrhl řešení, a hlavně mi vysvětlil, proč tohle je pro mě dobré a co od toho mohu očekávat. Domluvili jsme se na spolupráci. No a pak k mému překvapení mi velmi rychle poslal k náhledu můj web. A já byla nadšená. Celý tento proces trval TÝDEN. Ano čtete dobře. Pouhý týden. Pokud hledáte člověka, který je opravdovým odborníkem, který vám pomůže ujasnit si cíle webu, který vše dělá se zájmem o vaše podnikání a o to, aby web byl skutečnou vizitkou vás a vašeho podnikání, pak Libor Procházka je skvělou volbou. Spolupráce s ním je jasná a profesionální. S takovým člověkem je radost spolupracovat.

Ing. Renata Křivá

kouč
www.radostradost.cz ~ krivarenata@gmail.com
S webem jsem velice spokojena. O moc se mi zlepšila každodenní komunikace s pacienty. Jsem velice ráda za tento krok. Všem doporučuji tuto firmu, která mi stránky rychle navrhla i vytvořila.

MUDr. Hana Šmírová

lékařka
www.kozni-vyskov.cz ~ kozni.smirova@seznam.cz
Trápili jsme se s našimi firemními weby jak po stránce obsahové, tak i po stránce technické, kdy jsme naše představy nedokázali v administraci webu realizovat. Libor Procházka nám pomohl jak s tvorbou jejich obsahu, tak nám poradil i vyměnit nástroj pro jejich správu. Díky němu jsme si další weby již byli schopni dokonce vytvořit sami. Ušetřili jsme spoustu času, peněz a s výsledkem jsme konečně spokojeni. Spolupráci s Liborem Procházkou mohu jen doporučit.

Mgr. Romana Nejtková

výkonná ředitelka ve společnosti MySenses s. r. o., majitelka MyOptic s. r. o.
www.peknebryle.cz ~ romana@mysenses.cz
Děkuji, Libore! Rozhodně Vás doporučuju, spolupráce byla moc příjemná a naprosto profesionální, moc děkuji!

Ing. Marcela Jahodová

finanční poradce
www.marcelajahodova.cz ~ marcela.jahodova@financni-institut.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS