Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lída Dubinská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lída Dubinská — obsahový stratég a copywriter

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Lída Dubinská:
Lídu jsem oslovila nejprve na jednorázovou spolupráci, a to k projektu, o kterém nic nevěděla. I přes malou znalost problematiky byly výsledné texty perfektní. Její práce se slovy a různými druhy formátu textu je velmi kvalitní. Tvoří texty, které jsou jasné, neotřelé a mají šťávu. Naši spolupráci jsme rozšířili a já jsem velmi ráda, že mám „Královnu textu“.

Andrea Kobrtková

Marketing Manager, re.volt
Lídy styl práce mi vyhovuje, protože se nesoustředí jen na psaní, ale nejprve se pořádně ponoří do tématu. Rámcově jsem jí popsal, co potřebuji, a ona už si sama dohledala veškeré potřebné zdroje, aby napsala opravdu vynikající texty.

Tomáš Mráz

Sharplayers, CEO
Spolupráce s Lídou probíhá vždy profesionálně, rychle a k naší plné spokojenosti. Dokáže i z malého množství krátkých poznámek vytvořit plnohodnotný článek, který je nejen stylisticky, ale i fakticky správný. Problém jí nedělá ani kontrola textu tiskovin či webových stránek. Lída je velmi kreativní, pohotová, důsledná a pracuje rychle. Spolupráci s Lídou bych velmi doporučila, ale bojím se, že by potom neměla čas na nás :)

Gabriela Kendiová

Air Products, Marketing Manager CZ/SK/HU
V naší komunitě freelancerů Creaticom máme možnost spolupracovat s velkou řadou freelancerů, včetně copywriterů. Lída je ovšem naše „go-to“, když od nás klient chce kvalitní a složité copy. Již po naší první spolupráci jsme si od ní ihned nechali přepsat naše agenturní webové stránky. Myslím, že to mluví za vše!

Michal Rejmon

Creaticom, marketingový konzultant
Začali jsme spolu pracovat na některých projektech před více lety a spolupracujeme dodnes – ať už jde o kreativu, koordinaci aktivit nebo psaní obsahu. Lída má pozitivní přístup, otevřenost a flexibilitu, kterou dnes těžko budete hledat jinde. Spolupracovat s Lídou vás prostě baví, a když vás něco baví, tak to přinese i fajn výsledky.

Filip Molčan

Good Sailors, CEO
Lída je přesně ten člověk, který je nepostradatelným článkem každého týmu. Díky dlouhodobé spolupráci se nám úspěšně daří posouvat vize a cíle naší univerzitní knihovny mílovými kroky vpřed. Lída je nejenom skvělá copywriterka, ale i člověk, který vás nabije pozitivní energií a motivuje vás do dalších projektů. Umí skvěle naslouchat a následně přesně vystihnout to, co by vám vymyslet trvalo hodiny.

Kateřina Koděrová

Vědecká knihovna UJEP, tajemnice
Lída je člověk na správném místě. Těžko se dnes hledají kvalitní lidé, jako je ona. Investice do Lídy bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsme pro růst naší firmy mohli udělat. Dodržuje termíny a svou práci odvádí na 100 %. Komunikace s ní je velmi příjemná a efektivní.

Kristýna Durasová

www.goodie.cz ~ kristyna.durasova@icloud.com ~ 604 402 266
Na Lídu jsem dostala doporučení od kamarádky a musím potvrdit, že je velmi profesionální, eviduje čas, který nad prací strávila. Je velmi samostatná a ačkoliv nepracovala přímo v oboru, je schopná vyhledat informace a napsat článek o jakémkoliv tématu. Mohu jen doporučit, spolupráce s Lídou byla nejlepším rozhodnutím.

M. Martina Harabišová

jednatelka
www.martinasagency.com ~ info@martinasagency.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS