Lidmila Maršálková

copywriterka a obsahový stratég

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Dělám to, co většinu lidí děsí… PÍŠU

Lámete si hlavu s poutavou prezentací svých produktů či služeb? Věnujte svou energii rozvoji a hýčkání vaší značky a psaní textů přenechte právě mně.

Jsem tu pro vás, pokud potřebujete někoho na:

  • Copywriting (1 200 Kč bez DPH / hodinu): Ať už potřebujete prodejní, kreativní nebo SEO texty, jsem váš člověk. Pod svá copy křídla si vezmu malý e-shop i velký firemní web. Šťávu dostanou také texty na sociálních sítích, PPC reklamy, PR články, newslettery či print. A když budete potřebovat, klidně vám také vymyslím trefný název pro nový produkt nebo službu.
  • Revizi vašich textů (1 000 Kč bez DPH / hodinu): Nekopejme hned do základů. Možná vaše texty potřebují jen lehce učesat. Získejte podrobný rozbor textů včetně příkladů, jak to psát lépe. Texty si pak sami vyladíte nebo necháte jejich přepracování na mně.
  • Mentoring pro junior copywritery (od 800 Kč bez DPH / hodinu): Chcete se stát opravdu dobrým copywriterem nebo získat zpětnou vazbu na vaše texty? V rámci mentoringu se zaměříme nejen na to, ale také na cenotvorbu vaší práce a hledání prvních zakázek.
  • E-shop mentoring (1 000 Kč bez DPH / hodinu): Zakládáte nebo jste založili e-shop a chcete probrat něco jiného než texty? Zaměříme se na UX webu, produktové fotografie, sociální sítě a další náležitosti, které bych si v mých začátcích před pár roky přála vědět.

Ukázky textů

Produktový popis pro LIPOO Rybízák.cz: Texty na etikety + produktové texty Notino.cz: Texty kategorií Ukázka článku pro klienta Obsahové agentury

Kdopak to píše?

Oborově flexibilní copywriterka, která vám stejně dobře napíše texty o skandinávském nábytku jako o asistované reprodukci, přírodní kosmetice nebo umělé inteligenci.

Věřím, že skvělé texty si zaslouží každá značka. Usiluji o to již od roku 2017. Zkušenosti jsem sbírala jako osamělý vlk na volné noze i ve velké agenturní smečce. Příklady mých klientů: Bonami, Weleda, Bezrealitky, Rybízák, NOTINO, Dětské tábory Talisman, ATALIS, Digismoothie, Lipoo a Florea.

V roce 2020 jsem přičichla k e-commerce a založila první e-shop Upřímný triko, díky kterému jsem získala mnoho cenných zkušeností, ale hlavně ještě lépe porozuměla potřebám a obavám mých klientů.

Ukázky textů:

Lidmila Maršálková

Kontakty

Lidmila Maršálková
Jindice 115
Rašovice (Středočeský kraj)
285 04
Mobil:739 209 182
Email:ahoj@lidmila.cz
Web:www.lidmila.cz
LinkedIn:lmarsalkova
IČ:5684447 (plátce DPH)
DIČ:CZ9057190912

Doporučení
z první ruky

S Liduš je radost spolupracovat. Je rychlá, spolehlivá a hlavně výjimečně kreativní. Je jen velmi málo lidí, které svým klientům ke spolupráci doporučuji a Lída je jednou z nich.

Bc. Petr Handlíř