Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lidmila Maršálková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lidmila Maršálková — copywriterka a obsahový stratég

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Lidmila Maršálková:
Bc. Petr Handlíř
S Líduš je radost spolupracovat. Je rychlá, spolehlivá a hlavně výjimečně kreativní. Je jen velmi málo lidí, které svým klientům ke spolupráci doporučuji, a Lída je jednou z nich.

Bc. Petr Handlíř

expert na výkonnostní marketing na Facebooku
Lída nám pomohla postavit projekt na nohy, zvládla napsat kvanta obsahu a přitom nedělat kompromisy na kvalitě. Hledáte-li pečlivého, talentovaného a spolehlivého copywritera, rozhodně ji mohu doporučit.

Daniel Hanuš

CEO Svět Sneakers
Pracoval jsem již se spoustou copywriterů, ale ještě jsem se nesetkal s tak profesionálním přístupem. Lída přesně věděla na co se zeptat, aby mohla připravit texty v co nejlepší kvalitě.

Martin Frank

Gallerivo
Lída pomohla mnoha zákazníkům, kteří si lámali hlavu s výběrem na našem e-shopu. Hledáte-li copywritera, který je komunikativní, zajímá se o vaši cílovou skupinu a kontext, tak ji vřele doporučuji.

Ondřej Bajer

Bonami
S Lídou jsem pracovala více než rok. Měla jsem tak šanci sledovat, jak se z nadšené copywriterky stává ultimátní profesionálka, která si v Bonami osahala všemožné i nemožné formáty textů. Na Lídu je spoleh, což je dnes velká vzácnost. Obdivuju její chuť pořád se učit nové věci a prozkoumávat copy obor ve všech jeho zákoutích. Skvěle pak dovede předat své know-how dál a my jsme jí za to nesmírně vděční. Má nadstandardní znalost SEO, která ale neubírá jejím textům na čtivosti. Lída je přesně taková, jak si dobrého copywritera představujete. Jen nenosí brýle. Doporučuji všemi deseti.

Barbora Haager

Explorio.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS