Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Boháčová — kreativní grafická designérka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Lucka je důležitým členem celého marketingového týmu Ochutnej Ořech.cz. Vždy dokáže napsat chytlavé marketingové texty a zpracovat grafické bannery velmi originálním a kreativním způsobem. Dodržuje stanovené termíny a její práce je systematická. Díky, že tě máme, Lucko!

Petr Voves ml.
jednatel Ořechy a sušené plody s.r.o.
www.ochutnejorech.cz vovespetr@seznam.cz 728 624 981

Člověk, u kterého se můžete spolehnout, že dodrží slovo a dohodnuté termíny. Prioritou navíc zůstává výsledek, do kterého díky svému empatickému přístupu dokáže promítnout vaše individuální potřeby. Umí být „parťákem“ a ne jen dodavatelem.

Ing. Michal Kropáček
manažer Hauser spol. s r.o.
https://www.hauser.com/cs michal.kropacek@hauser.com 388 404 329

Lucie je velmi kreativní, týmová a zodpovědná osoba. Během tříletého působení ve firmě Agentes IT se jí podařilo úspěšně nastartovat procesy online marketingu, na který se firma rozhodla zaměřit.

Ing. Tomáš Vrchota
projektový manažer Agentes IT, s.r.o.
tomas.vrchota@agentes-it.com

Spolupráce s Lucií je skvělá. Z komunikace je patrné, že naprosto ví, co potřebujete, dokáže poradit a vždy dodrží termín. Texty i grafiky odráží přesně to, jak chceme, aby naše společnost byla vnímána. Vše je krásně sladěno i do těch nejmenších detailů, které nám udělaly největší radost. Lucie se dokáže skvěle naladit na vaši vlnu a vykouzlí vám nejen to, co jste chtěli, ale vždy dostanete něco víc :-).

Adéla Svozilková
provozní ředitelka Už to neřeším
www.uztoneresim.cz info@uztoneresim.cz

S Luckou se výborně spolupracovalo, vždy byla ochotná poradit a pomoct s výběrem nejlepšího řešení. I přes to, že navrhnout grafický design na maturitní lístky a plakát není vůbec jednoduché, Lucka to zvládla skvěle a my si tak můžeme užít náš maturitní ples o to více!

Simona Valentová
student

S Luckou se spolupracovalo velmi dobře. Původně jsem chtěl předělat pouze logo, ale když jsem viděl, jakým způsobem a s jakou rychlostí to vše zvládla, rozhodl jsem se svůj požadavek rozšířit. Zpracování razítek, vizitek a poradenství ohledně nastavení v počítači, tahle práce už byla navíc. Nemusela ji dělat, a přesto pomohla a vysvětlila. Za naší firmu super spolupráce, vše bez problému. Mohu jen doporučit 😊

Dominik Kasparek
nákladní autodoprava
www.facebook.com/autodopravakasparek 773 949 233

Děkuji za Nadační fond Seňorina Lucii Boháčové, která ochotně přijala naši prosbu o tvorbu loga podcastu Aloisovy otázky a „oblékla do kabátu“ také náš Aktivizační sešit pro pečující. Svého úkolu se zhostila profesionálně, s výsledkem její práce jsme spokojeni a používáme materiály v praxi. Velmi si vážím toho, že nabídla svůj čas pro bono.

Mgr. Jarka Švarcbachová
zakladatelka a předsedkyně správní rady Nadačního fondu Seňorina
www.nfsenorina.cz

Lucii jsem oslovila kvůli pomoci s grafickými návrhy letáků a PF přání pro moji firmu My Solvio s.r.o. Komunikace probíhala rychle, návrhy splnily má očekávání a případné drobnější úpravy byly vyřízeny obratem. Během pár dní jsem měla grafické návrhy, které mohly jít přímo do tisku. Plus mi i poradila, jak lépe na sebe upozornit na sociálních sítích prohozením barevného schématu. :-) Určitě budu její služby využívat i v budoucnosti.

Lucie Holečková
účetní kancelář My Solvio s.r.o.
www.solvio.cz info@solvio.cz 739 278 865

Lucku Boháčovou velmi doporučuji. Při tvorbě reklamního letáku byla s Luckou skvělá a rychlá domluva. Výsledek hotového letáku mě příjemně překvapil a předčil má očekávání.

Mgr. Veronika Fišerová
nutriční terapeut
www.nutrifis.cz

S Luckou dlouhodobě spolupracujeme v týmu úspěšného e-shopu. Vysoké nároky na výsledné kreativy splňuje nad očekávání, dodržuje zadání i slíbené termíny. Je schopna realizovat mé nápady, ale i přijít s vlastními. S grafickými výstupy i přístupem k práci jsem byl vždy spokojen, proto spolupráci s Luckou rozhodně doporučuji.

Tomáš Míka
PPC specialista
tomasmika.cz