Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Čambálová

Ing. Lucie Čambálová

majitelka a zakladatelka firmy ČambiTour, osobní cestovní agentury pro jednotlivce i firmy

Ing. Lucie Čambálová
Ing. Lucie Čambálová - logo

ČambiTour je moderní cestovní agentura s osobním přístupem ke klientům. S kolegyněmi cestujeme a radíme vám na základě našich zkušeností z cest. Najdeme vám ty nejlepší dovolené na trhu či vám je ve spolupráci s partnery sestavíme zcela na míru. Zabýváme se také cestovními službami pro firemní klientelu – teambuildingy, firemní letenky či zájezdy za odměnu pro vaše zaměstnance jsou to, co nás strašně baví :)

Mou srdcovkou je projekt Monopoli.cz – zajistím vám ubytování v nádherném a autentickém italském městě. Rady a tipy na cestu samozřejmostí!

Mé největší úspěchy: tisíce spokojených a stálých klientů, plejáda pozitivních referencí na Facebooku, nominace v soutěži Český Goodwill 2016 (ocenění pro firmy, kterých si lidé váží) a postup do finále v soutěži Žena roku 2018. Vážím si i možnosti psát do českých časopisů, jako je např. Koktejl.

Cestování je mou životní vášní. Nejraději objevuji netradiční destinace pro české turisty i firemní klientelu. Vystudovala jsem obor Cestovní ruch a regionální rozvoj na Vysoké škole ekonomické v Praze. Mám bohatou praxi v hotelnictví, konzultačních službách cestovního ruchu a přes 7 let zkušeností s provozováním cestovní agentury.

Fotogalerie:

Koupání u městečka Monopoli, Itálie – čisté moře, písečné pláže, slunce a klid…Alberobello nedaleko Monopoli, Itálie | dovolená na míru od cestovní agentury ČambiTourKoupání u městečka Monopoli, Itálie – čisté moře, písečné pláže, slunce a klid…Monopoli - městoRozhovor pro časopis Koktejl
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

ČR, Slovensko; v určitých případech celý svět

Rozhovor pro Na volné noze TV

Pomůžeme vám s:

 • Kompletní přípravou teambuildingu pro vaši firmu.
 • Dovolenou za odměnu pro vaše zaměstnance.
 • Výběrem toho pravého zájezdu od české či německé CK pro vaše soukromé účely. Zájezdy prodáváme za stejné ceny, jako pořádající CK.
 • Zájezdy na míru.
 • Ubytováním na horách (Alpy, Dolomity, …).
 • Letenkami a eurovíkendy.

Disponujeme i luxusními kapacitami pro velmi náročnou klientelu. Umíme zajistit i cesty kolem světa.

7 důvodů proč si nás vybrat za vaši osobní cestovní agenturu:

 1. Pomůžeme vám zorientovat se v nepřehledné nabídce cestovních kanceláří a najdeme vám ten nejlepší zájezd či vám nachystáme dovolenou zcela na míru.
 2. Poradíme vám na základě vlastních zkušeností z cest.
 3. Zájezdy prodáváme za stejné ceny jako pořádající cestovní kanceláře.
 4. Cestovní služby pro malé, střední i velké firmy za fér ceny. Rychlé jednání, služby špičkového letenkáře. Firmy nás milují. Zařaďte se mezi ně!
 5. Spolupracujeme jen s ověřenými partnery.
 6. Osobní přístup, neformální, přátelské a profesionální jednání.
 7. Tisíce spokojených cestovatelů.

TV rozhovor s ČambiTour

Kontaktní informace

Ing. Lucie Čambálová
ČambiTour s.r.o.
Ke Studánce 426
Tuchoměřice (Středočeský kraj)
252 67
Mobil:607 560 440
(omezená dostupnost, pro delší hovory doporučuji sjednat tel. schůzku předem)
Telefon:728 859 962
(100 % dostupnost - kolegyně a maminka v jednom - Irena)
Email:lucka@cambitour.cz
Web:www.cambitour.cz
Facebook:Facebook cambitour
:07488858 (plátce DPH)
DIČ:CZ07488858

Doporučení z první ruky

Pavel Minář
Rád bych Lucii Čambálové poděkoval za její vynikající služby. Nejsem jednoduchý klient, jsem velmi vybíravý a věčně nespokojený. Ale i přesto měla se mnou Lucie božskou trpělivost a nakonec nám vybrala ideální destinaci na rodinnou dovolenou (klid, příroda, odpočinek a zábava jak pro nás, tak naše dvě malé dcerky, WiFi pro tatínka, bez davů turistů …). Lucka nám také zařídila letenky, když jsme se chtěli vypravit na nomádskou dovolenou do Las Palmas. Nemusel jsem nic řešit – jen řekl datum odletu a příletu a Lucie vše zařídila tak, aby nás to nestálo ranec. Lucka je také velmi akční, na emaily odpovídá skoro obratem a vždy nám velmi ochotně poradila. S Lucií je naše cestování v klidu, protože vím, že nám v případě potíží dokáže pomoci.
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS