Ing. Lucie Čambálová

majitelka a zakladatelka firmy ČambiTour, osobní cestovní agentury pro jednotlivce i firmy

Status: k vašim službám Působnost: ČR, Slovensko; v určitých případech celý svět

ČambiTour je moderní cestovní agentura s osobním přístupem ke klientům. S kolegyněmi cestujeme a radíme vám na základě našich zkušeností z cest. Najdeme vám ty nejlepší dovolené na trhu či vám je ve spolupráci s partnery sestavíme zcela na míru. Zabýváme se také cestovními službami pro firemní klientelu – teambuildingy, firemní letenky či zájezdy za odměnu pro vaše zaměstnance jsou to, co nás strašně baví :)

Mou srdcovkou je projekt Monopoli.cz – zajistím vám ubytování v nádherném a autentickém italském městě. Rady a tipy na cestu samozřejmostí!

Mé největší úspěchy: tisíce spokojených a stálých klientů, plejáda pozitivních referencí na Facebooku, nominace v soutěži Český Goodwill 2016 (ocenění pro firmy, kterých si lidé váží) a postup do finále v soutěži Žena roku 2018. Vážím si i možnosti psát do českých časopisů, jako je např. Koktejl.

Cestování je mou životní vášní. Nejraději objevuji netradiční destinace pro české turisty i firemní klientelu. Vystudovala jsem obor Cestovní ruch a regionální rozvoj na Vysoké škole ekonomické v Praze. Mám bohatou praxi v hotelnictví, konzultačních službách cestovního ruchu a přes 7 let zkušeností s provozováním cestovní agentury.

Rozhovor pro Na volné noze TV

Pomůžeme vám s:

 • Kompletní přípravou teambuildingu pro vaši firmu.
 • Dovolenou za odměnu pro vaše zaměstnance.
 • Výběrem toho pravého zájezdu od české či německé CK pro vaše soukromé účely. Zájezdy prodáváme za stejné ceny, jako pořádající CK.
 • Zájezdy na míru.
 • Ubytováním na horách (Alpy, Dolomity, …).
 • Letenkami a eurovíkendy.

Disponujeme i luxusními kapacitami pro velmi náročnou klientelu. Umíme zajistit i cesty kolem světa.

7 důvodů proč si nás vybrat za vaši osobní cestovní agenturu:

 1. Pomůžeme vám zorientovat se v nepřehledné nabídce cestovních kanceláří a najdeme vám ten nejlepší zájezd či vám nachystáme dovolenou zcela na míru.
 2. Poradíme vám na základě vlastních zkušeností z cest.
 3. Zájezdy prodáváme za stejné ceny jako pořádající cestovní kanceláře.
 4. Cestovní služby pro malé, střední i velké firmy za fér ceny. Rychlé jednání, služby špičkového letenkáře. Firmy nás milují. Zařaďte se mezi ně!
 5. Spolupracujeme jen s ověřenými partnery.
 6. Osobní přístup, neformální, přátelské a profesionální jednání.
 7. Tisíce spokojených cestovatelů.

TV rozhovor s ČambiTour

Ing. Lucie Čambálová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Lucie Čambálová
ČambiTour s.r.o.
Ke Studánce 426
Tuchoměřice (Středočeský kraj)
252 67
Mobil:607 560 440
(omezená dostupnost, pro delší hovory doporučuji sjednat tel. schůzku předem)
Telefon:728 859 962
(100 % dostupnost - kolegyně a maminka v jednom - Irena)
Email:lucka@cambitour.cz
Web:www.cambitour.cz
Facebook:cambitour
IČ:07488858 (plátce DPH)
DIČ:CZ07488858

Doporučení
z první ruky

Lucii Čambálovou jsem oslovil, protože jsme nemohli sehnat levnou letenku z Kanárských ostrovů zpátky do Evropy. Měli jsme sice zajištěné ubytování a lowcostové spojení směrem tam, ale zpáteční lety vyjížděly i ve vyhledávačích levných letenek jako Skypicker či Skyscanner nad 7 tisíc Kč, což nám přišlo hodně. Lucie reagovala prakticky okamžitě a ještě během víkendu nám zajistila super letenky za méně než poloviční cenu a bez dalších poplatků za její služby, což nám přišlo až neuvěřitelné. Také bych vyzdvihl její vstřícnost, ochotu a plně profesionální přístup. Služby Lucie Čambálové mohu na základě této zkušenosti vřele doporučit.

Robert Vlach
Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze