Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Šolc Čambálová > Osvědčené destinace > Alberobello nedaleko Monopoli, Itálie | dovolená na míru od cestovní agentury ČambiTour

Alberobello nedaleko Monopoli, Itálie | dovolená na míru od cestovní agentury ČambiTour

Monopoli je dosud neobjevené městečko na „podpatku italské boty.“ Těšte se na skvělé koupání v mořských zátokách, čisté pláže, jeskyně a středověké památky. Další zajímavé destinace viz odkaz níže:

Zobrazuji položku č. 4 z celkem 11 položek v této galerii:

Alberobello nedaleko Monopoli, Itálie | dovolená na míru od cestovní agentury ČambiTour
« Předcházející Koupání u městečka Monopoli, Itálie – čisté moře, písečné pláže, slunce a klid…  (zobrazit v plné velikosti)Koupání u městečka Monopoli, Itálie – čisté moře, písečné pláže, slunce a klid…  (zobrazit v plné velikosti)Alberobello nedaleko Monopoli, Itálie | dovolená na míru od cestovní agentury ČambiTour  (náhled aktuálně zobrazené položky)Monopoli, Itálie – ojedinělý jeskynní systém u městečka Catellana | dovolená na míru od CA ČambiTour  (zobrazit v plné velikosti)Ostrov Stromboli, Itálie | cestování a dovolená na míru s CA ČambiTour  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Lucie Šolc Čambálová

Ing. Lucie Šolc Čambálová

travel konzultantka, osobní cestovní agentka a provozovatelka cestovní agentury ČambiTour — Vyhledání dovolené na míru; poradenství na základě osobních zkušeností z cest po celém světě a tipy na netradiční destinace. Prodej zájezdů přes vlastní cestovní agenturu ČambiTour. Spolupráce s prověřenými cestovkami a tisíce spokojených klientů.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 20 doporučení
Mobil: 607 560 440 ~ Email: lucka@cambitour.cz ~ Web: www.cambitour.cz
Místo: Praha ~ Působnost: ČR, Slovensko; v určitých případech celý svět

2005 – 2018 © Robert Vlach a Ing. Lucie Šolc Čambálová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS