Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Čambálová — majitelka a zakladatelka firmy ČambiTour, osobní cestovní agentury pro jednotlivce i firmy


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 20 doporučení

Robert Vlach

Lucii Čambálovou jsem oslovil, protože jsme nemohli sehnat levnou letenku z Kanárských ostrovů zpátky do Evropy. Měli jsme sice zajištěné ubytování a lowcostové spojení směrem tam, ale zpáteční lety vyjížděly i ve vyhledávačích levných letenek jako Skypicker či Skyscanner nad 7 tisíc Kč, což nám přišlo hodně. Lucie reagovala prakticky okamžitě a ještě během víkendu nám zajistila super letenky za méně než poloviční cenu a bez dalších poplatků za její služby, což nám přišlo až neuvěřitelné. Také bych vyzdvihl její vstřícnost, ochotu a plně profesionální přístup. Služby Lucie Čambálové mohu na základě této zkušenosti vřele doporučit.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Pavel Minář

Rád bych Lucii Čambálové poděkoval za její vynikající služby. Nejsem jednoduchý klient, jsem velmi vybíravý a věčně nespokojený. Ale i přesto měla se mnou Lucie božskou trpělivost a nakonec nám vybrala ideální destinaci na rodinnou dovolenou (klid, příroda, odpočinek a zábava jak pro nás, tak naše dvě malé dcerky, WiFi pro tatínka, bez davů turistů …). Lucka nám také zařídila letenky, když jsme se chtěli vypravit na nomádskou dovolenou do Las Palmas. Nemusel jsem nic řešit – jen řekl datum odletu a příletu a Lucie vše zařídila tak, aby nás to nestálo ranec. Lucka je také velmi akční, na emaily odpovídá skoro obratem a vždy nám velmi ochotně poradila. S Lucií je naše cestování v klidu, protože vím, že nám v případě potíží dokáže pomoci.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

Paní Čambálovou můžu jedině pochválit a poděkovat jí za cenné informace. Cestovali jsme na Menorcu, která není tak profláknutou destinací, a vůbec jsme nedoufali, že narazíme na někoho, kdo ji má procestovanou. Dostali jsme podrobnou mapku a užitečné rady a tipy na výlety. Byli jsme doslova zahrnuti informacemi. V jednom momentě jsem měla silné nutkání paní Čambálovou obejmout a poděkovat jí :) Dovolená byla super a další naplánujeme opět s ČambiTour. Ještě jednou děkujeme!

Ladislava Surá

Lucie zná snad celý svět. Pokaždé nám lokalitu „ušila“ podle našich představ. A na místě dovolené jsme nikdy nenarazili na problém. Velká chvála! Doporučuji.

Miroslav Adamec

Děkuji ČambiTour za časový harmonogram a realizaci našich plánů na dovolené. Díky profesionálnímu přístupu byla dovolená opravdu perfektní a doslova na míru! Určitě se na ČambiTour obrátím znova při plánování dalších zážitků!

Martin Kolínský

Mnohokrát děkuji Lucii za zprostředkování pětidenního výletu do Říma. Okamžité jednání, bezvadná komunikace, zajištění letenek, transferu i naprosto perfektního ubytování pár kroků od Vatikánu za rozumnou cenu – paráda! Se sestrou a maminkou, pro kterou byl výlet dárkem k jubileu, jsme si tak mohly tuto dámskou jízdu ve „věčném městě“ opravdu užít. Ještě jednou díky a příště nebudu váhat využít služby ČambiTour třeba i na vzdálenější destinace.

Jana Kotlerová

Jakožto stálý klient cestovní agentury ČambiTour mohu jejich služby vřele doporučit. V průběhu několika let jsem s nimi byl na dovolené v Thajsku, Egyptě, na Mallorce či na Ischii a pokaždé jsem byl velice spokojen. Dovolenou jsem si krásně užil. Lucka mi zajistila výhodné a velice příjemné ubytování, veškeré transporty a podala rady na výlety v navštívené oblasti. Lucko, děkuji za zařízení krásných dovolených!

Michal Šolc

Do Středomoří cestujeme pravidelně už spoustu let. Několikrát v minulosti jsme s naším výběrem dovolené z „katalogu“ nebyli spokojeni. Dostali jsme kontakt na CA ČambiTour – Lucii Čambálovou, která nabízela rady, zkušenosti, srovnání. Po několika vyměněných e-mailech jsem pochopil, že Lucka cestování fakt rozumí. Nakonec jsme si od Lucky koupili 12denní zájezd na řecký ostrov Samos. Jednání CA bylo naprosto profesionální, podtržené osobním přístupem. Vše, co Lucka o ostrově, středisku i hotelu psala, bylo naplněno. Se službami CA ČambiTour jsem byl spokojen a určitě je v budoucnu znovu využiji.

Aleš Hůla

Služby Lucky mohu s naprosto klidným srdcem doporučit. Když jedu na dovolenou s ČambiTour, tak mým jediným úkolem je dodat pár informací, sbalit se a zaplatit. O nic se nestarám, nic neřeším a všechno potřebné mám naservírované až pod nos. Dovolená mi začíná ještě před samotnou dovolenou :) Takže doporučuji!

Monika Feistová

Také já jsem se zařadil mezi navýsost spokojené klienty ČambiTour a slečny Lucie. Vstřícnost, ochota, důvěra, profesionalita, zkušenost, osobní přístup a určitě by mne napadly i další charakteristiky. Slečna Lucie pro nás zajišťovala letenky a ubytování v Římě a i přes určité komplikace (z naší strany) dotáhla vše do zdárného konce. Končím citátem ze seriálu: „Kdo to jednou zkusil, už nechce nikdy jinak.“ A tak i my budeme s největší pravděpodobností i v budoucnu naše cizokrajné dovolené spojovat s ČambiTour. Díky Lucie, jste báječná!

Michal Balek