Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Čambálová — majitelka a zakladatelka firmy ČambiTour, osobní cestovní agentury pro jednotlivce i firmy


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 20 doporučení

Milá Lucko, s Vašimi službami jsme byli opravdu velmi spokojeni a leckdy vskutku příjemně překvapeni – např. když jste nám zarezervovala sedadla v letadle a objednala vegetariánské jídlo. S cestovkami normálně necestujeme, vše si zařizujeme sami, také proto, že nejezdíme na místa, kam se vydávají masy turistů. Tento rok jsme ale potřebovali něco jiného, protože máme miminko. Pomohla jste nám najít to, co jsme hledali. A protože cestovka, od níž jsme zájezd kupovali, nebyla moc flexibilní, tak se Lucka jednoho večera dokonce vypravila až k nám domů, abychom stihli podepsat smlouvy. Lucko, těším se na další spolupráci!

Julie Lipská

4 dny v Římě a vše dokonalé! Lucka nám zájezd kompletně zařídila. Za super cenu koupila zpáteční letenky, sehnala hotel přímo u Vatikánu, dojednala taxi z letiště v Římě, napsala i program na 4 dny, kam se máme jít kouknout – prostě přímo dokonalý servis. Lucčiny služby všem doporučuji. Její ochota je přímo neuvěřitelná!

Jan Hýsek

Kolik času Vám zabere výběr dovolené? S ČambiTour Vám stačí jedna hodina. Na doporučení Lucky jsme odjeli na dovolenou do Egypta. Měli jsme mnoho kritérií a s pomocí Lucky jsme velmi rychle našli snad jediný hotel, který jim vyhovoval: hotel Sunrise Royal Makadi v oblasti Makadi Bay, Hurghada. Absolvovali jsme vícero fakultativních výletů, kde jsme měli možnost vidět i jiné hotely v oblasti Makadi Bay a Soma Bay a musíme potvrdit, že Luckou vybraný hotel byl asi nejlepší – prostorné zahrady, menší orientální budovy, udržovaný park plný květin, skvělé jídlo i personál. Na službách Lucky oceňuji to, že má osobní zkušenost, v dané oblasti byla již několikrát. Nejlepší doporučení můžete získat od někoho, kdo tam byl, a tím je Lucka z ČambiTour.

Marie a Ján Michaličkovi

Děkuji za bezvadnou spolupráci. Byla to báječná dovolená. Doporučuji Vás všude, kde naběhne téma hledání dovolené. Prostě máte ten správný „čuch“ najít to pravé. Určitě se na Vás znovu a znovu obrátím.

Veronika Absolonová

Moc děkujeme Lucce za skvělou dovču! Na základě našich požadavků, kdy jsme s kámoškou pomalu ani nevěděly, kam chceme jet, nám dokázala pomoct s výběrem úžasné destinace (ostrov Kos). Cestovní smlouvu jsme podepisovaly v noci a Lucka se kvůli nám málem ani nevyspala… Až se zase budeme rozhodovat, kam pojedeme, nebudeme váhat a obrátíme se rovnou na ČambiTour.

Ivana Krajíčková

Děkuji moc paní Čambálové za ochotu a rady při zajišťování ubytování v Římě. Využili jsme veškeré informace a víkend si moc užili. Můžeme doporučit skvělé služby.

Jiřina Chaloupková

Mohu jen potvrdit úžasný přístup paní Čambálové ke klientům a obrovskou snahu zajistit veškeré informace a vše potřebné. Vzhledem k její osobní znalosti různých lokalit a osobním kontaktům se jedná o dokonalý servis. Vyzkoušejte!

Jana Majerová

Lucie Čambálová mi byla doporučena a za toto doporučení jsem moc vděčná. Ráda cestuji a po první skvělé zkušenosti budu Lucku kontaktovat pokaždé. Její práce je rychlá a přesná. Nejvhodnější a nejlevnější letenky do Edinburghu nám sehnala během 1 dne.

Ing. Dagmar Papřoková

Jednoduše profesionální služby na vysoké úrovni! Lucka je bezva volba, pokud chcete cestovat a nemůžete trávit čas zařizováním letenek a dalších formalit. Nebo třeba i můžete, ale cena není příznivá. Lucka vám zcela jistě zařídí cenu mnohem lepší.

Renata Pitrová
online marketérka
www.odvaznezeny.cz renata@odvaznezeny.cz 602 611 050
MgA. Naďa Moyzesová

Lucka Čambálová a její kancelář ČambiTour mně a mým dětem zařizovala letenky a pobyt v úžasném apartmánu v Monopoli tak, že na mě už zbylo jen sbalit kufr a dopravit se na letiště. Všechno ostatní neuvěřitelně rychle, vstřícně a s milým úsměvem obstarala Lucka a na cestu nás vybavila rancem tipů na výlety, dobré restaurace, nejlepší pláže nebo půjčovny kol či auta. Lucčiny dokonale profesionální služby můžu jen a jen vřele doporučit.

MgA. Naďa Moyzesová
grafická designérka a ilustrátorka