Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Gramelová

Lucie Gramelová

mentorka efektivní výuky cizích jazyků

Lucie Gramelová

Jsem polyglotka a autorka jazykových učebnic.Ukážu vám, jak se rychle, efektivně a zábavně naučit cizí jazyky.

  • Individuální konzultace – pro jednotlivce i partnery. Hned na první schůzce vypracujeme jazykový plán, který bude vycházet z vaší situace, jazykových kompetencí a otázek. Konzultace probíhají osobně v Praze nebo na dálku přes Skype. Cena 1.600 Kč.
  • Skupinové kurzytříhodinový nebo celodenní kurz Jak se učit cizí jazyky v Praze. Na kurzech se dozvíte, jak se rozmluvit a kde vyhledávat příležitosti ke komunikaci v cizím jazyce; tipy na učení, když máte jen pár minut; jak na slovíčka, učebnice, knihy; jak vytvořit optimální jazykový plán aj. Cena 800 Kč za tříhodinový kurz, 2.200 Kč za celodenní kurz.
  • Školení pro firmy – naučím vaše zaměstnance rychleji si osvojit cizí jazyk. Výuku připravím s ohledem na vaše potřeby.

Během kurzů s každým pracuji individuálně. Někdo potřebuje jazyk nasávat z filmů a seriálů, někdo zase potřebuje tabulky a systém. Někdo se rád učí s papírem a tužkou, jiný dává přednost aplikacím. Někdo je auditivní typ a potřebuje co nejvíc poslouchat, někdo je spíš vizuální typ a vše potřebuje názorně vidět. Introvert se bude cítit komfortně při jiných metodách než extrovert…

Mými konzultacemi a kurzy prošlo už přes 500 lidí – nejčastěji věční začátečníci (hlavně v angličtině), polygloti, jazykoví volnonožci, maminky na mateřské, lidé, kteří hodně cestují, ale i učitelé a lektoři, kteří hledají novou inspiraci.

Dlouhodobě se věnuju popularizaci moderních metod v jazykové výuce a jsem autorkou několika jazykových učebnic (Pojďme si povídat řecky, Turečtina hrou, Rumunština pro začátečníky a další). Také jsem napsala knihu Jak vyzrát na cizí jazyky, kde mj. najdete: jak se učit a z čeho, kolik času učení věnovat, jak se rozmluvit, jak na slovíčka, spoustu internetových zdrojů, kde se lze učit zdarma, ale taky spoustu jiných technik pro ty z vás, kteří technologiím příliš neholdují.

Na mých stránkách Jazykový koutek najdete kromě užitečných tipů také řadu studijních materiálů ke stažení zdarma.

Galerie:

Jak vyzrát na cizí jazyky, Lucie GramelováMoje kniha Rumunština pro začátečníkyPojďme si povídat řecky – netradiční učebnice novořečtinyRazítko mého Jazykového koutku

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha

Co si můžete vyzkoušet už před kurzem Jak se učit cizí jazyky?

  • Pište si v cizím jazyce nákupní lístky a seznamy úkolů.
  • Nebojte se samomluvy (například v autě).
  • Poslouchejte cizí jazyk ze sluchátek, eliminují šumy.
  • Pokud máte doma hromady a hromady učebních materiálů, vyházejte je.
  • Do úrovně B hledejte v jazyce věci, co vás zajímají. Pokud chcete céčko, začněte se zajímat o to, co vás vůbec nezajímá.
  • Na Facebooku se staňte členy expatských skupin. Zjistíte, co se v Praze děje v cizích jazycích.

Kontaktní informace

Lucie Gramelová
Kaplická 23
Praha 4
140 00
Mobil:605 275 278
Email:luciegramelova@gmail.com
Web:www.jazykovy-koutek.cz
Účet:251425724 / 0300 (ČSOB)
:86672819

Doporučení z první ruky

Luciiny kurzy o studiu jazyků a další akce všem vřele doporučuji. Nejenže má metody skvěle zvládnuté (sama ovládá celou řádku jazyků) a dokáže vyhmátnout to nejdůležitější, ale navíc je její nadšení přímo nakažlivé. A kdo potřebuje další dávku motivace a užitečných tipů, tomu doporučuji Luciin Jazykový koutek.
Mgr. Miroslav Pošta
překladatel angličtiny a švédštiny, specialista na titulkování a lektor překladatelství

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS