Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Gramelová

Lucie Gramelová

jazyková mentorka a autorka jazykových učebnic

Lucie Gramelová

Naučila jsem se sama dvanáct jazyků a v kurzu Jak se učit jazyky radím lidem, jak se učit cizí jazyk efektivněji, rychleji a zábavněji. Mými kurzy a přednáškami prošlo již více než 500 lidí – od věčných začátečníků až po polygloty.

Věnuju se popularizaci moderních metod v jazykové výuce a jsem autorkou několika jazykových učebnic (Pojďme si povídat řecky, Turečtina hrou, Rumunština pro začátečníky a další).

Na mých stránkách Jazykový koutek najdete kromě užitečných tipů také řadu studijních materiálů ke stažení zdarma.

Napsala jsem knihu Jak vyzrát na cizí jazyky, kde mj. najdete: jak se učit a z čeho, kolik času učení věnovat, jak se rozmluvit, jak na slovíčka, spoustu internetových zdrojů, kde se lze učit zdarma, ale taky spoustu jiných technik pro ty z vás, kteří technologiím příliš neholdují. Součástí knihy jsou i inspirativní rozhovory s Broňou Sobotkou, Ninou Hanákovou a Petrou Vojtovou.

Galerie:

Jak vyzrát na cizí jazyky, Lucie GramelováMoje kniha Rumunština pro začátečníkyPojďme si povídat řecky – netradiční učebnice novořečtinyRazítko mého Jazykového koutku

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha

Kontaktní informace

Lucie Gramelová
Kaplická 23
Praha 4
140 00
Mobil:605 275 278
Email:luciegramelova@gmail.com
Web:www.jazykovy-koutek.cz
Účet:251425724 / 0300 (ČSOB)
:86672819

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Waas
Lucčiny kurzy se vyznačují velkou profesionalitou a zakládají se na doporučeních z vlastní zkušenosti, což je, alespoň pro mě, to nejpřínosnější. Mnoho věcí týkajících se jazyků lidi obecně ví, ale nejsou schopni si je seřadit tak, aby jim to přineslo co největší užitek. A to Lucka umí dokonale. Její kurzy jsou energické a plné konkrétních tipů použitelných v praxi.
lektorka zážitkové výuky francouzštiny a češtiny pro cizince

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS