Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Gramelová

Lucie Gramelová

jazyková mentorka a autorka jazykových učebnic

Lucie Gramelová

Naučila jsem se sama dvanáct jazyků a v kurzu Jak se učit jazyky radím lidem, jak se učit cizí jazyk efektivněji, rychleji a zábavněji. Mými kurzy a přednáškami prošlo již více než 500 lidí – od věčných začátečníků až po polygloty.

Věnuju se popularizaci moderních metod v jazykové výuce a jsem autorkou několika jazykových učebnic (Pojďme si povídat řecky, Turečtina hrou, Rumunština pro začátečníky a další).

Na mých stránkách Jazykový koutek najdete kromě užitečných tipů také řadu studijních materiálů ke stažení zdarma.

Napsala jsem knihu Jak vyzrát na cizí jazyky, kde mj. najdete: jak se učit a z čeho, kolik času učení věnovat, jak se rozmluvit, jak na slovíčka, spoustu internetových zdrojů, kde se lze učit zdarma, ale taky spoustu jiných technik pro ty z vás, kteří technologiím příliš neholdují. Součástí knihy jsou i inspirativní rozhovory s Broňou Sobotkou, Ninou Hanákovou a Petrou Vojtovou.

Galerie:

Jak vyzrát na cizí jazyky, Lucie GramelováMoje kniha Rumunština pro začátečníkyPojďme si povídat řecky – netradiční učebnice novořečtinyRazítko mého Jazykového koutku

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha

Kontaktní informace

Lucie Gramelová
Kaplická 23
Praha 4
140 00
Mobil:605 275 278
Email:luciegramelova@gmail.com
Web:www.jazykovy-koutek.cz
Účet:251425724 / 0300 (ČSOB)
:86672819

Doporučení z první ruky

Mgr. Miroslav Pošta
Luciiny kurzy o studiu jazyků a další akce všem vřele doporučuji. Nejenže má metody skvěle zvládnuté (sama ovládá celou řádku jazyků) a dokáže vyhmátnout to nejdůležitější, ale navíc je její nadšení přímo nakažlivé. A kdo potřebuje další dávku motivace a užitečných tipů, tomu doporučuji Luciin Jazykový koutek.
překladatel angličtiny a švédštiny, specialista na titulkování a lektor překladatelství

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS