Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Hejhalová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Hejhalová — architektka podnikové strategie a marketingu

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Lucie Hejhalová:
Lucie Hejhalová je úžasný člověk. Vždy uměla dokonale naslouchat, pochopit a nasměrovat k optimálnímu řešení. Během naší několikaleté spolupráce ve firmě vedla svůj tým, včetně mě, s nadšením, entuziasmem, ale zároveň pragmatismem. Proto pro mě, při mé profesní změně směrem k vlastnímu podnikání, byla logicky první volbou. Pomohla mi utvrdit se ve správnosti mého směřování, ukázala mi nový pohled na problematiku, pomohla rozptýlit nejistotu a obavy, ukázala nové možnosti. Pokud hledáte inspirativního kouče s velkým srdcem a bohatými zkušenostmi z byznys prostředí, bude pro vás Lucie tou správnou volbou.

Jaroslava Bašistová

původně Mission Manager Nutricia, nově florist freelancer
basistova.jaroslava@gmail.com
Po schůzce s Lucií již nejsem tak nervózní z vlastní obživy. Lucie mi ukázala, jak nad podnikáním přemýšlet, a vysvětlila mi to jazykem, který chápu. Perfektně vedla diskuzi a ptala se… vycítila, co je třeba odhalovat a upřesnit – nápady a talenty pak ze mně vypadly, aniž bych je tušila.

Zdeňka Hanáková

www.krasaokamziku.cz ~ hanakova28@seznam.cz
Mám v ruce zcela konkrétní plán – přišla jsem s poměrně jasným plánem uvnitř své hlavy a poté, co jsme ho s Lucií vsadily do struktury marketingového auditu, vylezl na světlo boží Plán. Od té chvíle se věci Dějí, jsou v pohybu – mnohem snadněji, jakoby samy. Naše schůzka měla spád, žádné zdlouhavé kroužení kolem, rovnou cílené k tématu. Líbil se mi i způsob, jakým Lucie audit prezentovala – jasně, srozumitelně, přitom i citlivě. Dokázala podchytit malé myšlenky k tématu, zařadit je na jejich místo. Doporučuji!

Hannah Kodadová

majitelka Malé tvůrčí dílny
hannah.kodad@gmail.com
Výsledkem našeho setkání s Lucií je, že mám jasno, orámováno a zacíleno – vím, co mám dělat, cítím úlevu a jistotu, že nebudu dělat marketingové kroky pokusem a omylem. Vše to vypadalo strašně jednoduše, ale sama bych to ze sebe nedostala – vyhovovalo mi zaměření na jednu konkrétní oblast mého podnikání – plavecké kurzy pro děti, a líbila se mi struktura setkání. Než se příště vrhnu do marketingových aktivit na podporu dalších oblastí, ráda se na Lucii obrátím znova. Ušetří mi to hodně tápání a plýtvání energie někam, kde to nemá smysl nebo není ten správný čas. Po sezení s Lucií se cítím opravdu o kus dál.

Gábina Minaříková

ředitelka Swimsmooth
swimsmooth.cz ~ gabriela@swimsmooth.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS