Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Hejhalová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Hejhalová — architektka marketingové strategie a manažerských dovedností

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Ing. Lucie Hejhalová:
Luboš Pok
Spolupráci s Lucií hodnotím jako velmi přínosnou. Spolupráce mě pomohla můj méně konkrétní podnikatelský záměr pevně uchopit za správný konec a jasně jej konkretizovat. Na konci naší spolupráce jsem měl k dispozici jasný a konkrétní podnikatelský plán mého nového podnikání, kterému věřím a mám z něj dobrý pocit. Velmi pozitivně vnímám pozorné naslouchání mým představám a potřebám a rovněž příkladné dodržování termínů.

Luboš Pok

poradce a lektor pro profesionály v oblasti ISO 9001, BOZP a PO
Lucie Hejhalová je úžasný člověk. Vždy uměla dokonale naslouchat, pochopit a nasměrovat k optimálnímu řešení. Během naší několikaleté spolupráce ve firmě vedla svůj tým, včetně mě, s nadšením, entuziasmem, ale zároveň pragmatismem. Proto pro mě, při mé profesní změně směrem k vlastnímu podnikání, byla logicky první volbou. Pomohla mi utvrdit se ve správnosti mého směřování, ukázala mi nový pohled na problematiku, pomohla rozptýlit nejistotu a obavy, ukázala nové možnosti. Pokud hledáte inspirativního kouče s velkým srdcem a bohatými zkušenostmi z byznys prostředí, bude pro vás Lucie tou správnou volbou.

Jaroslava Bašistová

Floral designer
www.hanali.sk
Že se s Luckou rozhodně nevidím naposledy, mi bylo jasné hned po pár minutách, co mi otevřela dveře. Je to neuvěřitelně milý člověk, usměvavý, empatický a pozorný. Během schůzek jsem se cítila jako doma nebo jako u kamarádky na kafi – příjemná atmosféra a legrace, ale zároveň jsme pokaždé udělaly spoustu práce. Lucka mi pomohla utřídit si své myšlenky, plány a touhy a v neposlední řadě se odhodlat k určitým krokům. Dala mi na mnoho věcí jiný úhel pohledu a díky ní jsem se zamyslela nad zajímavými souvislostmi mezi profesním a soukromým životem. Lucka je profík a je vidět, že ji její práce baví a naplňuje. Na každou schůzku byla perfektně připravena a vše šlo jak po másle. Našim rozhovorům dávala řád a systém (proto byly efektivní a vedly k výsledkům), ale zároveň jsem věděla, že mohu jejich obsah jakkoliv a kdykoliv řídit já podle svých požadavků a potřeb. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů!

Kateřina Dušková

www.katerinaduskova.cz
Mám v ruce zcela konkrétní plán – přišla jsem s poměrně jasným plánem uvnitř své hlavy a poté, co jsme ho s Lucií vsadily do struktury marketingového auditu, vylezl na světlo boží Plán. Od té chvíle se věci Dějí, jsou v pohybu – mnohem snadněji, jakoby samy. Naše schůzka měla spád, žádné zdlouhavé kroužení kolem, rovnou cílené k tématu. Líbil se mi i způsob, jakým Lucie audit prezentovala – jasně, srozumitelně, přitom i citlivě. Dokázala podchytit malé myšlenky k tématu, zařadit je na jejich místo. Doporučuji!

Hannah Kodadová

majitelka Malé tvůrčí dílny
www.vranakraka.cz
Výsledkem našeho setkání s Lucií je, že mám jasno, orámováno a zacíleno – vím, co mám dělat, cítím úlevu a jistotu, že nebudu dělat marketingové kroky pokusem a omylem. Vše to vypadalo strašně jednoduše, ale sama bych to ze sebe nedostala – vyhovovalo mi zaměření na jednu konkrétní oblast mého podnikání – plavecké kurzy pro děti, a líbila se mi struktura setkání. Než se příště vrhnu do marketingových aktivit na podporu dalších oblastí, ráda se na Lucii obrátím znova. Ušetří mi to hodně tápání a plýtvání energie někam, kde to nemá smysl nebo není ten správný čas. Po sezení s Lucií se cítím opravdu o kus dál.

Gábina Minaříková

ředitelka Swimsmooth
swimsmooth.cz
Po schůzce s Lucií již nejsem tak nervózní z vlastní obživy. Lucie mi ukázala, jak nad podnikáním přemýšlet, a vysvětlila mi to jazykem, který chápu. Perfektně vedla diskuzi a ptala se… vycítila, co je třeba odhalovat a upřesnit – nápady a talenty pak ze mně vypadly, aniž bych je tušila.

Zdeňka Hanáková

www.krasaokamziku.cz
S Luckou jsem se sešla, abych si ujasnila priority a myšlenky týkající se organizace, struktury a kroků v mé firmě. Její analytický, jasný a svižný postup při našich „jenom“ dvou setkání, které přinesly okamžitý výsledek, byl pro mne fascinující a přesně to, co jsem hledala. Lucie má zkušenosti, které mi chybí. Těším se na další pokračování, čas strávený s ní mi byl hodně přínosný.

Michaela Sklářová

zakladatelka školy přírodní léčby Živý čchi-kung
www.zivycchikung.cz
Z konzultace jsem odešla s jasnou představou o produktu a cílových skupinách. Mám do detailu ujasněné a roztříděné myšlenky. Skvělá hodina – opravdu efektivní a nabitá. Byly v ní cítit velké životní a pracovní zkušenosti. Pro mě velmi zajímavé a inspirativní i do budoucna.

Yvonne Muellerová

CEO ve společnosti T-Models
Na Lucku jsem se obrátila ve fázi vyhoření v oblasti mého podnikání. Hned první schůzka byla efektivní a velmi přínosná. Naší společnou diskusí jsme našli oblasti, na které se mám zaměřit, abych v sobě znovu našla ten pravý záměr podnikání, motivaci a osobnostní restart a podařilo se! Osobně to pro mě byla fuška hledat ty „správné“ odpovědi u sebe samé. Jakmile jsem si ujasnila své směřování, následně přišly i nové nápady. Každá další schůzka s Luckou mě posunula o kus dál, co se týče mého směrování nejen v pracovní oblasti. Jsem ráda, že právě Lucka byla v té době mým průvodcem. Následovala jsem její e-book „V čem podnikat“, který byl v té době pro mě hnacím strojem. Koučů a mentorů je na trhu velmi mnoho, ale Lucka se od nich odlišuje nejen svým lidským empatickým přístupem, ale zároveň i profesionalitou a dochvilností. Každá její rada a způsob jakým mě vedla, mi pomohl ujasnit si mé směrování nejen v pracovní oblasti.

Milena Zemanová

majitelka Veselapismenka.cz
www.veselapismenka.cz
S Luckou jsme měli jen jedno sezení, ale můžeme říci, že nás velmi podpořilo. Získali jsme od ní důležitou zpětnou vazbu na naše podnikatelské záměry a základní filozofii firmy. Důležité pro nás bylo i to, že na některé věci jsme mohli nahlédnout i z jejího úhlu pohledu, což mezi námi rozpoutalo další diskuzi a dalo impuls pro vznik nových myšlenek. Naším cílem při setkání bylo určit si strategii komunikace pro webové stránky, což věříme, že se podařilo. Líbilo se nám i to, že sama Lucie doporučila, abychom si nejdříve vše ověřili praxí u zákazníka a pak případně navázali s další komunikací.

Blanka Junová

Lidé a Zdroje
www.lideazdroje.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS