Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Hejhalová — senior mentor marketingové strategie a osobního rozvoje


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 20 doporučení

Spolupráci s Lucií hodnotím jako velmi přínosnou. Spolupráce mě pomohla můj méně konkrétní podnikatelský záměr pevně uchopit za správný konec a jasně jej konkretizovat. Na konci naší spolupráce jsem měl k dispozici jasný a konkrétní podnikatelský plán mého nového podnikání, kterému věřím a mám z něj dobrý pocit. Velmi pozitivně vnímám pozorné naslouchání mým představám a potřebám a rovněž příkladné dodržování termínů.

Luboš Pok
www.easyiso.cz
Ing. Filip Širůček

Na paní Hejhalovou jsem se obrátil když jsem potřeboval radu a doporučení jak se zviditelnit zákazníkům, jak je oslovit a získat. Potřeboval jsem trochu strategičtější marketingový pohled. Během dvouhodinové konzultace jsme probrali spoustu věcí. Dozvěděl jsem se co je moje poslání, jak neprodávat služby, ale nabízet uspokojováni potřeb a kdo je to vlastně ten můj zákazník, kterého chci oslovit. Takže ano konzultace mně pomohla uvědomit si velmi podstatné věci, které mně umožní lépe a efektivněji zamířit na cíl. Na paní Hejhalové oceňuji nejen odbornost, ale i empatii, lidskost a přesahy do koučování a osobního rozvoje, které jí dávají tu správnou kombinaci přidaných hodnot, které jsem hledal já a možná je hledáte i Vy.

Ing. Filip Širůček
business intelligence specialista
Radim Hasalík

Oslovil jsem Lucii Hejhalovou, abych získal druhý pohled na vlastní chystanou metodiku marketingu, Marketingovou kostku. Jedná se o postupy pro systematické vyladění marketingu. Během úvodních konzultací jsem obdržel řadu velmi užitečných podnětů, které zapracuji. Spolupráce mi velmi vyhovuje a hodnotím ji jako přínosnou.

Radim Hasalík
srdcař online marketingu

Lucie Hejhalová je úžasný člověk. Vždy uměla dokonale naslouchat, pochopit a nasměrovat k optimálnímu řešení. Během naší několikaleté spolupráce ve firmě vedla svůj tým, včetně mě, s nadšením, entuziasmem, ale zároveň pragmatismem. Proto pro mě, při mé profesní změně směrem k vlastnímu podnikání, byla logicky první volbou. Pomohla mi utvrdit se ve správnosti mého směřování, ukázala mi nový pohled na problematiku, pomohla rozptýlit nejistotu a obavy, ukázala nové možnosti. Pokud hledáte inspirativního kouče s velkým srdcem a bohatými zkušenostmi z byznys prostředí, bude pro vás Lucie tou správnou volbou.

Jaroslava Bašistová
Floral designer
www.hanali.sk basistova.jaroslava@gmail.com

Že se s Luckou rozhodně nevidím naposledy, mi bylo jasné hned po pár minutách, co mi otevřela dveře. Je to neuvěřitelně milý člověk, usměvavý, empatický a pozorný. Během schůzek jsem se cítila jako doma nebo jako u kamarádky na kafi – příjemná atmosféra a legrace, ale zároveň jsme pokaždé udělaly spoustu práce. Lucka mi pomohla utřídit si své myšlenky, plány a touhy a v neposlední řadě se odhodlat k určitým krokům. Dala mi na mnoho věcí jiný úhel pohledu a díky ní jsem se zamyslela nad zajímavými souvislostmi mezi profesním a soukromým životem. Lucka je profík a je vidět, že ji její práce baví a naplňuje. Na každou schůzku byla perfektně připravena a vše šlo jak po másle. Našim rozhovorům dávala řád a systém (proto byly efektivní a vedly k výsledkům), ale zároveň jsem věděla, že mohu jejich obsah jakkoliv a kdykoliv řídit já podle svých požadavků a potřeb. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů!

Kateřina Dušková
www.katerinaduskova.cz

Mám v ruce zcela konkrétní plán – přišla jsem s poměrně jasným plánem uvnitř své hlavy a poté, co jsme ho s Lucií vsadily do struktury marketingového auditu, vylezl na světlo boží Plán. Od té chvíle se věci Dějí, jsou v pohybu – mnohem snadněji, jakoby samy. Naše schůzka měla spád, žádné zdlouhavé kroužení kolem, rovnou cílené k tématu. Líbil se mi i způsob, jakým Lucie audit prezentovala – jasně, srozumitelně, přitom i citlivě. Dokázala podchytit malé myšlenky k tématu, zařadit je na jejich místo. Doporučuji!

Hannah Kodadová
majitelka Malé tvůrčí dílny
www.vranakraka.cz hannah.kodad@gmail.com

Výsledkem našeho setkání s Lucií je, že mám jasno, orámováno a zacíleno – vím, co mám dělat, cítím úlevu a jistotu, že nebudu dělat marketingové kroky pokusem a omylem. Vše to vypadalo strašně jednoduše, ale sama bych to ze sebe nedostala – vyhovovalo mi zaměření na jednu konkrétní oblast mého podnikání – plavecké kurzy pro děti, a líbila se mi struktura setkání. Než se příště vrhnu do marketingových aktivit na podporu dalších oblastí, ráda se na Lucii obrátím znova. Ušetří mi to hodně tápání a plýtvání energie někam, kde to nemá smysl nebo není ten správný čas. Po sezení s Lucií se cítím opravdu o kus dál.

Gábina Minaříková
ředitelka Swimsmooth
swimsmooth.cz gabriela@swimsmooth.cz

Po schůzce s Lucií již nejsem tak nervózní z vlastní obživy. Lucie mi ukázala, jak nad podnikáním přemýšlet, a vysvětlila mi to jazykem, který chápu. Perfektně vedla diskuzi a ptala se… vycítila, co je třeba odhalovat a upřesnit – nápady a talenty pak ze mně vypadly, aniž bych je tušila.

Zdeňka Hanáková
www.hanakova.com

S Luckou jsem se sešla, abych si ujasnila priority a myšlenky týkající se organizace, struktury a kroků v mé firmě. Její analytický, jasný a svižný postup při našich „jenom“ dvou setkání, které přinesly okamžitý výsledek, byl pro mne fascinující a přesně to, co jsem hledala. Lucie má zkušenosti, které mi chybí. Těším se na další pokračování, čas strávený s ní mi byl hodně přínosný.

Michaela Sklářová
zakladatelka školy přírodní léčby Živý čchi-kung
www.zivycchikung.cz

Z konzultace jsem odešla s jasnou představou o produktu a cílových skupinách. Mám do detailu ujasněné a roztříděné myšlenky. Skvělá hodina – opravdu efektivní a nabitá. Byly v ní cítit velké životní a pracovní zkušenosti. Pro mě velmi zajímavé a inspirativní i do budoucna.

Yvonne Muellerová
CEO ve společnosti T-Models