Ing. Lukáš Hladil, PMP

daňový poradce a projektový manažer

Kombinuji znalosti z IT světa se světem čísel (účetním a daňovým). Chci klientům nastavit takový systém, který jim zjednoduší fungování a maximálně zautomatizuje jejich rutinní procesy. Rád se dívám věcem pod pokličku, zajímá mě dopad na klienta. Hledám pro klienta nejvýhodnější variantu zdanění. Rozhodnutí potřebuji mít podložené čísly, takže připravuji různé finanční a daňové modely.

  • Daňové poradenství a příprava daňových přiznání – připravím vám roční přiznání k dani z příjmu, přiznání k DPH, zaregistruji vás jako plátce DPH nebo identifikovanou osobu. Vypočítám, jak nejvýhodněji zdanit váš pronájem nemovitostí (dlouhodobý nájem nebo krátkodobé ubytování typu Airbnb, Booking apod.). Poradím při transformaci podnikání fyzické osoby na právnickou. Každého klienta posuzuji samostatně a hledám pro něj nejvýhodnější variantu zdanění.
  • Konzultace ekonomického, daňového, účetního a procesního fungování firmy – typicky je určena pro klienta, který rozjíždí svoje podnikání a rozhoduje se, jakou formu podnikání zvolit (zda fyzickou či právnickou) nebo chce připravit finanční výhled. Rovněž je vhodná pro klienta, který se chce stát plátcem DPH, nebo se naopak bojí, že se plátcem DPH stát musí (případně se už stal identifikovanou osobou a ani o tom neví).
  • Workshop Daňové minimum pro freelancery – pro všechny freelancery, volnonožce alias OSVČ, kteří chtějí porozumět světu daní, dostát svým povinnostem, zodpovědět svoje dotazy. Na workshopu kladu důraz na praktické příklady a diskusi. Koná se v Brně nebo na míru 1:1 po Skypu.
  • Vedení účetnictví, daňové evidence, reporting, finanční plánování – při práci spolupracuji s mojí manželkou Lucií Hladilovou, zkušenou účetní a ekonomkou a specialistkou na reporting a finanční plánování. Používáme účetní systém ABRA Flexibee a s klientem pracujeme nad stejnými daty. Umím Flexibee propojit s dalšími systémy (e-shopy, fakturačními systémy, bankami, případně systémem na automatizované vytěžování dokladů).
  • Mapování a optimalizace firemních procesů a fungování firmy – zmapuji vaše firemní procesy a navrhnu, jak by se daná oblast dala řešit jednodušeji a efektivněji. Začínám společným mapovacím workshopem všech zainteresovaných stran. Samostatnými rozhovory 1:1 mapujeme větší detaily, poté zpracuji a navrhnu změny. A ty nakonec představím a spolu s klientem diskutujeme nad možnostmi zavedení navrhovaných změn. Nasazení změn klientovi formou projektu odřídím.

Certifikace:

  • Daňový poradce – Komora daňový poradců ČR, číslo evidenční 5402
  • PMP (Project Management Professional) – Project Management Institute, ID 1674034
Ing. Lukáš Hladil, PMP
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Lukáš Hladil, PMP [ mapka ]
kancelář
Franzova 43
Brno
614 00
Mobil:725 695 007
Email:lukas@vedemeucto.cz
Web:www.vedemeucto.cz
Facebook:ekonomickykoucink
LinkedIn:lukashladil
IČ:08470448
DIČ:CZ08470448

Doporučení
z první ruky

Školení bylo skvělé. Měla jsem individuální termín přes Skype a vše bylo pro mě na míru. Dozvěděla jsem se potřebné informace a všechno jsem pochopila. To se mi dříve nestalo, odpověď mé předchozí účetní vždy byla: „No, to záleží, musí se to propočítat…“ Tady jsme všechno propočítali. Super. Jedno z nejužitečnějších školení, které jsem absolvovala.

PharmDr. Lucie Dědková
PharmDr. Lucie Dědková

byznys mentor a marketingový stratég