Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Lucie Illésová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Lucie Illésová — Shoptet poradkyně a online marketérka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace MgA. Lucie Illésová:
Ing. Jan Kvasnička
S Lucií jsem realizoval 4 e-shopy na platformě Shoptet.cz a její práce mě hodně baví. Puntičkářka, která si dokáže stanovit správné cíle pro maximální výdělek e-shopu. Má velké přesahy v rámci marketingu a především vlastní zkušenost z provozu 3 e-shopů. Díky tomu nevymýšlí vzdušné zámky, ale definuje jednotlivé kroky, které je potřeba udělat, aby byl e-shop co nejvíce ziskový. Líbí se mi její osobní přístup, dodržuje termíny, přináší do projektu kreativní nápady a potřebný nadhled, aby se zbytečně neplýtvalo financemi a časem. Moc rád ji doporučuji, jen doufám, že bude mít stále volné kapacity na společné klienty :)

Ing. Jan Kvasnička

konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
Lucie mě moc pomohla s vytvářením e-shopu. Problematice online prodeje rozumí jako člověk s citem pro umění i marketing z více hledisek. Poradí tedy nejen z pohledu vizuální koncepce, loga, výběru fotek, které umí mimochodem i perfektně nafotit, ale vše propojuje velmi logicky s marketingem online prodeje i online propagace. Mimoto samozřejmě velmi dobře ovládá nejrůznější aplikace a šablony, proto dokáže poradit také se samotnou přípravou materiálů na e-shop. Asi nejdůležitější je její velmi přátelský přístup plný porozumění, tolerance a trpělivosti! :-)

Kateřina Vávrová

majitelka e-shopu Amansoycandles
www.amansoycandles.com ~ katerina.vavrova@amanoriginal.com
Pro nás, jako pro začínající e-shop bylo velmi komplikované obrátit se na někoho, kdo s námi bude pracovat s větší trpělivostí a ochotou zodpovídat naše dotazy. Vše fungovalo na jedničku a naše spolupráce se rozjela natolik, že je pro nás Lucka neodmyslitelnou součástí našeho projektu. Oceňuji její smysl pro detail, diplomatické a logické řešení, které nás vždy správně nasměruje a především její lidský přístup. Poradí od úplného základu až po neviditelné kroky. Nemůžu opomenout její fotografické schopnosti, kde společně ladíme na denní bázi online marketing. Lucka je rozhodně člověk, který umí a nás to s ní baví :-)

Martina Kutrová

spolumajitelka e-shopu
www.apexforclimbing.cz
Společně s přítelkyní jsme si před časem založili e-shop na platformě Shoptet. Ani jeden z nás neměl předchozí zkušenost s provozováním e-shopu a celkově s jeho propagací. Na Lucii jsme dostali doporučení, a tak jsme ji oslovili s tím, že bychom náš e-shop potřebovali celkově vylepšit a získat více návštěvníků webu. Lucie nám dala hodně praktických rad o marketingu jako takovém, ale také o webu, jeho členění, textech atd. Na základě vlastní zkušenosti mohu Lucii doporučit ostatním, kteří také potřebují s e-shopem pomoci a posunout své podnikání dále. Velmi kladně hodnotím to, že Lucie sama provozuje e-shopy na platformě Shoptet – její rady a tipy jsou tak vyzkoušené na jejím vlastním podnikání.

Michal Červenák

www.redfir.cz
Paní Lucie s námi prošla velmi pěkně procesem vytvoření eshopu averos.cz a vzhledem k tomu, že jsme neměli předtím se Shoptetem žádné zkušenosti, tak ukázala i excelentní pedagogický um. Doporučujeme pro začínající shopteťáky :-)

Marek Horák

www.averos.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS