Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Lucie Illésová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Lucie Illésová — fotografka a lektorka práce v programu Adobe Photoshop

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace MgA. Lucie Illésová:
Lucie Illésová nám byla doporučena jako mladá a velice talentovaná fotografka. Pro naši prezentaci na webových stránkách jsme potřebovali skupinové fotografie týmu a fotoportréty jednotlivých zaměstnanců společnosti. Lucie sama přišla s nápadem fotit tým v galerii DOX. Výsledné snímky vypadají výborně. O tom svědčí i reakce našich fanoušků na Facebooku. S Lucií byla radost spolupracovat. Je profesionální, spolehlivá, kreativní a hlavně dokonale ovládá svou práci. Vřele ji doporučuji.

Martina Kok

ředitelka společnosti Astrocentrum
www.horoskopy-online.cz
Slečna Illésová pro naši organizaci fotila portrétové fotografie zaměstnanců pracovního týmu. Její přístup byl profesionální a velmi milý zároveň. Záměr a požadovaný výsledek jsme spolu prodiskutovaly, zkusily různá pozadí a pozice hlavy, fotografka byla trpělivá. Nechyběly ani tipy a triky, jak vypadat na fotografiích lépe. Pokud někdo nebyl s fotkou spokojen, nafotila několik dalších. To vše za dobrou cenu. Rovněž oceňuji následné grafické úpravy fotek a retuše. Její práci vřele doporučuji.

Petra Roubíčková

PR manažerka
www.biocev.eu ~ 774 727 981
Lucii jsme požádali o nafocení soukromé akce a byli jsme velice spokojení. Milá, flexibilní a hlavně dobrá fotografka! Fotokniha, kterou sama navrhla, absolutně zachycuje sváteční atmosféru celé události. Děkujeme!

Eva Davidová

eva_davidova@centrum.cz
V rámci Klubu maminek (klubu značky Hami) jsme pořádali soutěž, kde jsme jako jednu z cen měli focení miminek s maminkami a to buď v ateliéru nebo přímo doma u maminek. Slečna Illesová pro firmu Nutricia realizovala focení maminek, které vyhrály focení v naší soutěži. Vřele ji mohu doporučit, skvělé jednání jak s námi, tak i s maminkami, fotky na vysoce profesionální a kreativní úrovni. Je vždy ochotná se domluvit a i maminky si ji velice chválily. Pokud sháníte někoho ochotného, kreativního, s profesionálním přístupem, kvalitním výstupem a s kým je radost pracovat, je pro vás tím správným člověkem. Mohu ji jen doporučit!

Jiří Zlámal

Digital communication manager
jiri.zlamal@nanoprofi.cz ~ 602 871 486
Lucie pro nás již 2× fotila soukromé rodinné fotografie s malým miminkem. Mohu ji vřele doporučit. Má lidský přístup, je nápaditá a celý proces focení je velmi přirozený, což jde poté vidět i na výsledku. Dokonale zvládá práci i s nejmenšími dětmi. Na fotografiích dokáže nenuceně zachytit zajímavé okamžiky. Doporučuji Lucii pro její profesionální oko, milé jednání a nádherné výsledky.

Eva Prajsová

Pro výrobu podkladů promo kampaní našich produktů jsme poptávali fotografické práce. Lucii jsme si vybrali na základě její předchozí práce, prezentované na webu Lucieillesova.com. Zadáním byl food styling a focení pokrmů připravených profesionálním kuchařem a následná úprava fotografií. Na práci Lucie Vás zaujme cit pro požadovaný výsledek a důraz na detail. Zakázka byla poměrně náročná především s ohledem na minimum času, který jsme měli k dispozici. Výsledkem práce byly velmi profesionální fotografie, které přesně odpovídaly naší představě. V budoucnu budeme vyhledávat příležitosti k další spolupráci.

Miroslav Ženíšek

majitel obchodu
Lucii jsme si vybraly pro nafocení mě a mé kamarádky jako vzpomínku na krásné časy strávené společně. Lucie perfektně a citlivě vystihla atmosféru našeho přátelství. Velmi profesionálně nás vedla a zároveň nás nechala improvizovat, aby z nás dostala to nejlepší. Práce s ní byla velká radost, doporučuji ji všem, kteří chtějí profesionalitu, přesnost, cit pro detail a pro člověka jako takového.

Kamila Šatrová

Lucie pro nás fotila prostory školky, které jsme potřebovali pro internetové stránky. Spolupráce s ní byla bezproblémová a celé focení probíhalo v přátelské atmosféře. Na začátku jsme si řekli, jaké jsou naše představy a Lucka je krásně převedla do fotografií. Byla trpělivá a zkoušela různé pozice, aby zachytila i prostory, které byly obtížněji dostupné. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Hana Cibulková

MŠ Cibulička
775 030 536
Za Luckou jsem přišel s prosbou o vyfocení profesionálně vypadajícího portrétu a jen mlhavou představou, jak by měl vypadat. Velmi si cením jejího vlídného a trpělivého přístupu jak při focení, tak i výběru oblečení. Spolupráci mohu upřímně doporučit.

Josef Kubíček

kubijo@gmail.com
Lucie pro nás fotila černobílý reportážní dokument na festivalu Fotosféra a se spoluprací jsme byli maximálně spokojení – jak s rozsahem dokumentu, tak kvalitou a stylem blízkým černobílé divadelní fotografii, jak jsme chtěli. Takže jednoznačně doporučuji a těšíme se na další spolupráci! :)

Jan Hodač

organizátor festivalu FOTOSFÉRA
www.festival-fotosfera.cz ~ jan@hodac.cz ~ 777 802 689
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS