Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Klimešová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Klimešová — osobní realitní makléřka

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ing. Lucie Klimešová:
Je to to nejlepší, co nás mohlo potkat. Paní Lucie vnáší světlo do ponurého světa realit.

Jan Novotný

Rajhradice
Paní Lucii moc doporučuji. Je to zkušená profesionálka a navíc s lidským přístupem. Je vidět, že má svou práci ráda a ochotně pomůže s řešením každého problému při prodeji nemovitosti.

Zuzana Šale

Brno
Služby paní Klimešové jsme využili již několikrát a vždy jsme byli moc spokojení. Jednalo se o pronájem bytu. Je vidět, že má dlouholeté zkušenosti, zejména její cit pro výběr toho pravého nájemníka nám ušetřil spoustu starostí a zajistil bezproblémový pronájem bytu.

Zuzana Smýkalová

Brno
Paní Lucie je opravdu OSOBNÍ realitní makléř. Nejvíce oceňuji právě ten osobní zájem o klienta, který kupuje nebo prodává. Znalosti, zkušenosti a praxe v oboru jsou znát hned při prvním setkání a to je myslím další záruka úspěchu. S paní Lucií vždy najdete cestu, jak zrealizovat svá přání a potřeby. Je to člověk na svém místě :-)

Zdeňka Švábenská

Brno
Paní Lucii Klimešovou ráda doporučím. Spolupráce byla rychlá, příjemná a na profesionální úrovni. Vše proběhlo hladce a hlavně velmi lidsky. Za mě 100% spokojenost.

Gabriela Čapovová

Brno
Velice příjemné vystupování, výborná orientace na trhu realit a přehled o poptávce a cenách spolu s rychlostí vyřízení naší zakázky k naší plné spokojenosti jsou důvody, pro které budu paní Lucii vždy upřednostňovat před jinými realitními subjekty. Oceňuji i výběr spolupracujících firem – fotografa a právnické kanceláře, jejich precizní práce určitě přispívá k úspěšné realizaci zakázky. Během spolupráce jsem nenarazila na jediný problém, což v dnešní době není zcela běžné. Dávám pět hvězdiček z pěti možných :-)

Dagmar Dostálová

Brno
Nejvíce mne od prodeje našeho bytu a koupě nového zrazoval ten složitý proces, který mne děsil už jen při představě. Jak to vše naplánovat, aby to klaplo a vše na sebe navázalo a my neskončili bez střechy nad hlavou? Jak na to „napasovat“ financování? Jak nenaletět podvodníkovi? Až díky Lucii jsem se k tomu konečně odhodlala a bez obav jsem jí celý proces svěřila a nelituji. To, co mi před tím připadalo jako noční můra, se díky citlivosti a profesionalitě paní Lucie změnilo v rychlý a bezproblémový proces, na jehož konci na nás čekal náš nový vysněný domov. Za všechno opravdu děkuji.

Michaela Vojtová

Brno
Lucku Klimešovou znám dlouho a několikrát mi už pomohla při pronajímání bytů. Má velký dar vybrat toho správného nájemníka, se kterým nejsou problémy a to je pro mě jako pronajímatele velmi důležité. Mně už sehnala čtyři nájemníky a se všemi jsem byl, a jsem, velmi spokojen. Velmi rád využiji jejích služeb i v budoucnu.

Pavel Smýkal

Brno
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS