Doporučení z první ruky

Mgr. Lucie Koubek — copywriterka a konzultantka autentického copywritingu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Díky Lucce jsem si předělala prodejní texty na svém webu. Super bylo, že jsme se potkaly přes Skype, takže jsem nemusela nikam jezdit. Lucka dokáže vidět texty očima zákazníka. Má nadhled, který my, když tvoříme, prostě nemáme. Lucka to ale vidí hned a jejím velkým darem je kombinace ženské esence a zároveň údernosti, se kterou k práci s texty přistupuje. Z konzultace jsem naprosto nadšená a investice se mi 100% vyplatila. Moje kurzy se daleko lépe prodávají, protože lidi těm textům prostě rozumí.

Eva Bartáková
stylistka
www.evabartakova.cz

Konzultace s Lucií mi pomohla hned v několika věcech: 1. Do našeho 3letého kurzu se hlásí více lidí než loni, ale co je hlavní, jsou to z drtivé většiny lidé z řad odborné veřejnosti. To jsou pro mě ideální studenti a právě o to jsem dlouhou dobu usiloval. Tohle je jednoznačná změna k lepšímu; 2. Začal jsem psát pro své studenty jejich jazykem. Nesnažím se vecpat do textu něco, co by se zalíbilo všem, ale představuji si při psaní ideálního studenta a sebe, jak mu danou problematiku vysvětluji. Tohle pro mě byl asi největší AHA moment; 3. Během naší osobní konzultace jsem si utřídil myšlenky a pochopil jsem, jak psát – a to více než z online kurzu. Přece jen je něco jiného mít možnost mluvit s lektorem face to face, mít možnost se ptát na konkrétní věci atd. Určitě se znovu chystám konzultaci zopakovat, jelikož se schyluje k důležitému rozhodnutí v mém podnikání a potřeboval bych své texty probrat s někým, kdo má nadhled a zkušenosti.

Petr Zachariáš
ředitel a zakladatel Prague College of Classical Homeopathy
www.pcch.cz

Konzultace mi pomohly si ujasnit, jak mají stránky vypadat, aby byly pro moje klientky uživatelsky přívětivé. V případě článků jsem pochopila, že mám tendenci psát dost mentorským tónem. Dnes už při psaní myslím nejen na to, aby články informovaly, ale i na to, aby moje klientky bavilo je číst. S Luckou mám dobrou zkušenost, je to profesionálka každým coulem. Konzultace mě posunuly určitě hodně dopředu a díky nim mám web, z kterého mám dobrý pocit. Sice ho ještě budu upravovat, ale už přesně vím, jak na to. Mám z toho radost, a hlavně jsem ráda, že se mi naplnil můj vnitřní pocit, že web může být minimalistický.

Radka Kolínová
lektorka hormonální jógy
www.radkakolinova.cz

Z hodinové konzultace vypadl slogan, který by mě v životě nenapadl. Lucie mi pomohla propojit informace, které jsem měl od zákazníků, a podívat se na ně z nadhledu. Zjednodušit mé složité myšlenky a učesat je do stravitelné podoby. Pochopil jsem, že mě na mých textech sice čeká ještě spousta práce, ale že moje situace je řešitelná. A tohle rozhodně doporučuju zažít na vlastní kůži. Jestli přemýšlíte o konzultaci s Lucií, tak to prostě udělejte. Stojí to fakt za to.

Svatomír Kováček
autor projektu Peníze v hrsti
www.penizevhrsti.cz

Díky mentoringu od Lucie Koubek jsem se naučila dívat se na text z druhé strany – nacítit se na potřeby zákazníka a pracovat s nimi. K tomu se přidalo spoustu praktických informací – na co se zaměřit při psaní článků, jak fungují texty na webu, co ohlídat na prodejních stránkách – to všechno na konkrétních zakázkách, které jsem právě řešila. Díky Lucii jsem při práci s textem našla své silné stránky a na nich teď stavím. Okamžitě se to odrazilo na mé práci – mí klienti jsou nadšení, mou práci si doporučují mezi sebou a sami si vyžádali novou službu: konzultaci textů na webu. Pustit se do mentoringu bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem zatím pro své podnikání udělala. P. S.: A taky jsem díky tomu překonala pár svých nefunkčních programů, osobních omezení a zbytečných limitů. ;-)

Jitka Černovská
korektorka a copyeditorka
www.tydve.cz

Za dobu, co podnikám online, jsem si musela přiznat, že vedle sebe potřebuju někoho, kdo mě povede za ruku, kdo mě sprdne, pochválí, nakopne a ukáže ten správný směr, kdo mi dá funkční návody, hromadu inspirace a co víc, kdo mi lidsky sedne. Potřebovala jsem někoho, koho budu zajímat já – nejen jako člověk, ale i jako podnikatel se všemi jeho záměry. Lucka je pro mě přesně takovým člověkem.

Jana Kochová
zakladatelka jazykové školy Langon s.r.o.
www.langon.cz

Mentoring od Lucie byl tou nejlepší investicí, kterou jsem pro sebe, svůj web a texty kdy udělala. Díky němu jsem se naučila nejen lépe pracovat s texty, ale i mnohem lépe si představit zákazníka a jeho emoce. Navíc jsem porozuměla o kus víc online marketingu. Ve finále mi to přineslo víc čtenářů a nových klientů. Doporučuji každému, komu záleží na tom, aby měl nejen spokojené čtenáře, ale i platící zákazníky.

Veronika Hanzlíková
výživová poradkyně a autorka knihy Příběhy českých superpotravin

S Luckou spolupracuji už od roku 2015, a byla to od samotného počátku úžasná jízda. Přímo vyladěný koncert plný profesionality, spolehlivosti, radosti, preciznosti a překonávání mých komfortních zón, se kterým mi Lucka pomáhala. Do té doby jsem psala jenom pro sebe, do „šuplíku“. Vůbec jsem si nevěřila, psaní jsem nestudovala, měla jsem pocit, že moje texty nemají žádnou hodnotu. Ale cítila jsem, že potřebuji pomáhat, motivovat a inspirovat i psaným projevem. Lucka byla v té době pro mě skutečně velmi klíčový člověk, který mi dodal to zásadní: Odvahu a podporu, že to, co píšu, dává smysl a že mám v psaní pokračovat. Podpořila mě v mé autenticitě, rozvoji a originalitě psaného projevu. Dodala mi sebejistotu, sebevědomí a pomohla mi tak uvolnit další esenci mého kreativního profesního talentu a potenciálu, a zhmotnit tím moji touhu napsat knihu. Knížka NeGramotný rodič tak vznikla právě díky úžasné spolupráci s Luckou a pomohla již více než 9.000 lidí.

Lucie Königová
lektorka koučinku a autorka knihy (Ne)Gramotný rodič
www.lucie-konigova.cz

Lucii oslovím v momentě, když tápu. Vím, co chci říct, mám to sepsané, ale je to takové… Takové nějaké jalové. Nemá to hloubku. Vím, že konzultace s Lucií ze mě vydoluje přesně tu podprahovou informaci, kterou já nejsem schopná uchopit, ale je pro mě úplně zásadní. Ve které jsem já a esence toho, co chci předat. Lucie má dar vylovit diamant z bahnitého rybníku. Za pár minut, jen tak mimochodem.

Andrea Grigerová
autorka projektu Psychologie fontů
www.psychologiefontu.cz

Lucka je člověk na svém místě. Má skvělé nápady, je s ní sranda a umí citlivě sdělovat kritiku. Její kritika nebolí, ale buduje. Dlouho jsem se s psaním trápila, pořád to nebylo ono. Přepisovala jsem, strávila jsem u toho spoustu času. Dostala jsem se do fáze, kdy už mi přišlo všechno blbé. Díky konzultaci s Luckou jsem si uvědomila, v jakém stylu psaní se cítím dobře. Dostala jsem tipy, čeho se držet a jak dál pokračovat. Byla to fuška, ale jsem spokojená se vším, co jsem do toho dala. Mám na čem makat a jsem moc ráda, že se na Lucku můžu obrátit.

Veronika Hanáková
realitní makléřka
www.hanakova.justo.cz