Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Němcová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lucie Němcová — copywriterka, konzultantka UX webů a komunikace se zákazníkem

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Lucie Němcová:
Lucie připravila pro Glopol, první český think-tank zaměřený na otázky výživy a zdravotní prevence, rozsáhlé texty určené laické i odborné veřejnosti. S jejími návrhy a prací jsme byli moc spokojení. Odbornou a suchou řeč našich expertů převedla do čtivých a pochopitelných textů. Komunikace, dodržování termínů a výsledky potvrzují naše vysoká očekávání. Děkujeme.

PharmDr. Margit Slimáková

Specialistka na zdravotní prevenci a výživu
margit.cz ~ 606 363 018
Lucie je zkušená copywriterka, dokáže psát chytlavé texty a jde jí to tak nějak samo. Spolupráce je velmi příjemná a profi. Jakékoliv zadání, které dostala, dokázala výborně zpracovat. Působivé je, že dokázala zpracovat i poptávky, které jasné zadání neměly. Komunikace byla vždy efektivní, k věci a zábavná. Když jsem měnila názor v průběhu práce, nikdy to nebyl problém.

Eva Nagajová

Senior konzultant Allianz pojišťovna, a. s.
Lucie píše pro našeho klienta články na firemní blog a příspěvky na sociální sítě. Zadání požadovalo neformální texty na odborná témata, a ne každý by to dokázal s takovou lehkostí. Oceňuji také samostatnost – Lucie o zadání přemýšlí, a pokud je to vhodné, navrhne i jiné možnosti řešení. Ví, o čem píše a napíše to včas. Se spoluprací jsem velmi spokojená.

Lenka Ošťádalová

kreativní agentura BeefBrothers
Lucii jsem oslovila, když jsme začali tvořit nové webové stránky. Náhodně jsem se dostala na její web a bylo rozhodnuto: kombinace hravého jazyka, nečekaných slovních spojení, lehkosti a humoru mě přesvědčila. Lucie nás rozhodně nezklamala – výsledné texty byly přesně takové, jaké jsme hledali. Oceňuji také, že pružně reagovala na změny a naše připomínky a měla s námi obrovskou trpělivost.

Lucie Butcher

překladatelská agentura theBESTtranslation
Lucie nám pomáhala s texty do materiálů pro obchodní partnery a také k asistenčním a pojistným produktům. Spolupráce byla naprosto bezvadná. Oceňuji především styl komunikace, Lucie je velmi otevřená a neváhá navrhnout i jiné varianty řešení. O plnění termínů a samostatnosti ani nemluvím. S Lucií je radost pracovat ve všech ohledech.

Marcela Broncová

Product Manager Marketing, AWP P&C Česká republika
Lucie mi výrazně pomohla s úspěšným odstartováním prodeje na mém e-shopu, neboť její analýza dala stránkám jasný řád a koncept. Celý web se díky ní velmi zpřehlednil a stal se uživatelsky mnohem přátelštějším. Komunikace s ní byla rychlá a příjemná, je to profesionálka.

Markéta Jinochová

Výtvarnice
www.bymyyna.cz ~ jinochova@gmail.com
Lucie se postarala o veškeré texty pro náš web a celý projekt, vymyslela slogany, systémové hlášky v mobilních aplikacích i různé marketingové materiály. Velmi rád budu s Lucií spolupracovat i do budoucna a neváhal bych ji doporučit ostatním, jen bych se bál, že budou mít texty stejně dobré jako my. Nejvíce oceňuji její kreativitu, odbornost, spolehlivost, slušnost atd.

Radek Kofroň

NeoBonus
Lucii jsem oslovila kvůli textům na prezentaci, protože jsem od ní mnohokrát četla texty, které mi přišly vtipné, výstižné, jednoduché, neotřelé a poutavé. Lucie mé zadání splnila dobře a každým dalším krokem naší spolupráce mne dokázala nějak překvapit, protože často přicházela s něčím novým, co texty posouvalo dál. Na spolupráci s Lucií se mi nejvíc líbila její empatie, hluboké pochopení tématu, vcítění se do problematiky a zároveň schopnost naladit se na moji klientelu.

Alice Pokorná

výtvarnice
Obrátila jsem se na Lucii kvůli článku o divadelním představení, jehož podkladem byl text v ruštině. Lucii jsem vysvětlila pouze téma a kontext a ona se s tím zvládla velmi dobře vypořádat. V rekordně krátkém čase napsala překrásný článek, s kterým jsem moc spokojená. Na spolupráci s Lucií mě nejvíc potěšila její profesionalita, rychlost a ochota ujmout se nesnadného úkolu.

Tatjana Shumejko

Producentka Teatr Novogo Fronta's
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS