Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Nohynková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Nohynková — tvůrce webových stránek, správce webů a sociálních sítí

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Ing. Lucie Nohynková:
Práce se slečnou Lucií byla fantastická zkušenost. Jsem moc rád, že jsem si ji vybral. Rychlá kvalitní práce, pochopení pro zákazníka a celkově milý profesionální přístup. Vizuální podoba mých webových stránek je úžasná, 100procentně doporučuji.

Jan Hvizdal

Janhvizdalphotography.com
Když jsem hledala někoho pro tvorbu svého nového webu, byla mi doporučena Lucie Nohynková. Od té chvíle jsem jejím vděčným zákazníkem, protože její přístup, odbornost, rychlost reakcí, spolupráce a komunikace je naprosto perfektní. Chtěla jsem někoho spolehlivého, lidského, kdo poradí i ne-technicky zaměřené osobě a s Lucií to byla trefa do černého. Můj nový web v jejím provedení se mnou naprosto rezonuje a mám z něj velkou radost. Jsem a budu jejím dlouhodobým klientem, protože její práce si velmi vážím a pro mě je nenahraditelná.

Milena Kořínková

majitelka firmy Magic Therapy, fyzioterapeutka, šperkařka, malířka
www.masaze-fyzioterapie-mk.cz ~ info@masaze-fyzioterapie-mk.cz
Požádal jsem Lucii o úpravu mého webu. Velmi si cením její profesionální přístup, vynikající komunikaci, dobré rady a nápady, které má. Potěšila mě i pozitivní reakce amerického pracovníka Wordpressu na provedené změny, kterou jsem vůbec nečekal. Lucie mi odvádí poctivou práci. Doporučuji všemi deseti!

Petr Kořínek

www.elias-elektro.cz ~ info@elias-elektro.cz ~ 603 715 240
Využila jsem doporučení na Lucku v době, když jsem řešila aktualizaci webu. Za to doporučení a okamžik toho rozhodnutí spolupracovat s Luckou jsem moc vděčná. Slečna Lucka na základě prvotního dotazníku a pár prvotních telefonátů okamžitě správně pochopila moje potřeby, nacítila energii a i moje přání a vize. Připravila během krátkého času prvotní návrh, se kterým jsem hned souhlasila. Prakticky to byl dobrý základní kámen, na který se pak už jen stavěla finální podoba. Celkově spolupráce s Luckou byla ve velké pohodě, přizpůsobila se mým časovým možnostem, dodržela všechny termíny a dala mi i určitá doporučení a i směřování. A hlavně má Lucka hrozně klidný, milý a srozumitelný projev. Moc doporučuji.

Romana Zina Massy

majitelka studia enije
www.enije.cz ~ romanazinamassy@gmail.com ~ 728 373 193
Rád bych tímto způsobem poděkoval Lucii za naši spolupráci. Vše proběhlo na základě naší dohody! Jediný blok v naší spolupráci byl můj čas! Lucie byla trpělivá, nápomocná a dostupná pro zodpovězení případných dotazů! Odvádí kvalitní práci, za kterou si zaslouží ocenění! Doporučuji!!!

Lukáš Smrček

725 554 441
Děkuji Lucii za skvělou online konzultaci ohledně sociálních sítí a webové stránky. Vysvětlila mi vše jasně a srozumitelně. Opravdu mi její doporučení pomohla. Vřele doporučuji!

Anna Rasmussen

fotografka
Annarasmussen.cz
Spolupráci s paní Nohynkovou mohu vřele doporučit. Potřebovaly jsme velmi narychlo vytvořit web k dokumentárnímu filmu. Vše se povedlo na jedničku. Ocenila jsem především rychlost komunikace a také ochotu mi vždy vše vysvětlit a zodpovědět mé otázky. Lucie je skutečně profesionálka ve svém oboru.

Eliška Burdová

produkční
S Lucií jsme se seznámily v mentoring programu, kde mi byla přidělená jako můj mentor a půl roku se mi zodpovědně věnovala a zaučovala mě ve tvorbě webových stránek. Obdivuji její zkušenosti, na každou mou otázku rychle reagovala a ukázala mi, kde danou věc najít a na co si dát pozor. Prošly jsme společně přes základní nastavení až po pokročilejší nastavení webu. Lucka je profesionál, který má letité zkušenosti s tvorbou webu i sociálními sítěmi. Je super s ní spolupracovat, hodně jsem se od ní naučila a všem ji mohu doporučit.

Petra Melíšková

Marketing Manager v eventové agentuře
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS