Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Nohynková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Nohynková — tvůrkyně webových stránek

Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 doporučení prezentace Ing. Lucie Nohynková:
S Lucií se mi spolupracovalo báječně. Je to rychlá, vstřícná, chápavá a ochotná osoba, které nevadily mé leckdy poněkud zmatené instrukce a dokázala přesně pochopit, co chci. Mohu ji všem jen doporučit.

Irena Obermannová

spisovatelka
www.irenaobermannova.cz
S Lucií mám velice dobré zkušenosti a můžu jen doporučit spolupráci. Vytvářela pro nás a naše klienty weby od A do Z. Jedná se o web: http://www.gwpc76.cz a http://vilacapek.cz. Dále nám byla vždy k dispozici k radám ohledně sociálních sítí, nebo vylepšení a drobným úpravám stávajících webů našich klientů (např. https://www.autodrom-most.cz a https://www.zlatyvolant.cz). Lucie má profesionální jednání, je ochotná a flexibilní.

Tereza Zajíčková

projektový manažer
tereza.zajickova@pozitif.cz ~ 724 340 825
Lucii mohu opravdu doporučit. Její profesionální přístup a především skvěle odvedenou práci. Měl jsem opravdu štěstí!

Karolína Janáčková

janacek.marcel@gmail.com
Moc ráda doporučím spolupráci s Lucií. Vytvořila pro mě nové webové stránky, vysvětlila mi, jak s nimi pracovat, vysvětlila mi další souvislosti, které mi unikaly. Poradila si s designem stránek i s technickou stránkou webu, uhladila texty, aby to celé vyznělo tak, jak jsem chtěla. To vše s velkou ochotou a vstřícností a zároveň trpělivostí k mým laickým dotazům i požadavkům, na které jsem si vzpomněla až v průběhu spolupráce. Za mě velká spokojenost, určitě se na Lucii obrátím znovu.

Blanka Makoňová

výživová poradkyně a terapeutka EFT
blankamakonova.cz ~ blanka@blankamakonova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS