Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Václavková, Ph.D. — kariérová poradkyně a lektorka se zaměřením na rozvoj kariéry a podnikání žen


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 23 doporučení

Lucka je „studnice informací“, je neskutečná! Má obrovský přehled. Nahodíte téma a ona vám vysype z rukávu několik kontaktů na lidi, kteří by vám mohli poradit například se správou sociálních sítí, účetnictvím, marketingem, školením apod. Ona sama je velmi nápomocná a plná skvělých nápadů. Těším se na každé naše schůzky a mastermind snídaně.

Vendula Skřivánková
majitelka Jinohrátky

S Lucií jsem se poprvé setkala v Praze v Baby Office a hned ze začátku mě velmi oslovila svou dynamikou a zaujetím pro věc. Končila mi mateřská a já zrovna rozjížděla svou textilní dílnu. Ukázala mi na mém konkrétním příkladu, jak nad věcmi uvažovat, jak na ně nahlížet. Seznámila mě s konkrétními marketingovými nástroji, které mohu použít bez nějakých obrovských výdajů. A hlavně mi vysvětlila a ukázala, jak si celé podnikání propočítat, abych měla opravdu reálný a nezkreslený obrázek.

Pavlína Kordíková
majitelka PocketDesign
www.pocketdesign.cz

Potřebovala jsem pomoci s marketingem mých prezenčních i on-line kurzů matematiky a konzultace s Lucií pro mě byly velmi přínosné a efektivní. Dopředu měla vše připravené podle mého zadání, a tak jsme se během osobního setkání mohly zaměřit jen na problémové části. Pro začínajícího podnikatele jako jsem já, byly poskytnuté rady, nápady a návody hodně originální a posunuly mě dopředu. Doporučuji všem, co si potřebují ujasnit nejen marketingový plán, nebo třeba jen roztřídit své podnikatelské aktivity a strukturovat je. Za mě ANO. Díky.

Lucie Klimková
Pochopitelná matematika
www.pochopitelnamatematika.cz

Lucie mi v rámci individuálního poradenství pomohla ujasnit si mé priority a také si uvědomit, čemu se chci jako umělkyně opravdu věnovat a kam v budoucnu směřovat. Probraly jsme možnosti práce jako OSVČ a pomohla mi cennými radami s napsáním životopisu. Nejvíce jsem ocenila inspirativní odkazy na lidi, kteří se věnují, podobně jako já, umění. Díky ní jsem zjistila, jak lépe propagovat svou práci. S přístupem Lucie jsem byla velmi spokojena. Je klidná, empatická a dokáže poradit.

Lucie Konopiská
fotografka a ilustrátorka
www.konopiska.cz

Lucka mi pomohla ujasnit si smysl a účel používání newsletterů vůbec, ačkoliv jsem původně chtěla jen informace o tom, jak používat online nástroj MailChimp. Získala jsem nejen to, co jsem chtěla a potřebovala, ale i spoustu tipů navíc. Na Lucce se mi líbí její zápal pro věc, schopnost vysvětlovat i složité věci velmi jednoduše a prakticky a hlavně celkový vhled do tématu. Právě díky její orientaci v tématu jsem získala komplexní pomoc a mohla se rozhodnout, zda a jak newslettery vůbec používat.

Veronika Pačesová
ředitelka Respondeo, z.s

Lucka měla v Baby Office na starosti především obsahovou strategii a sociální sítě. Starala o blog, Facebook, LinkedIn a další. Zároveň pomáhala při organizaci kurzů a dalších akcí. Pod jejím vedením začala být komunita Baby Office živější a angažovanější. Oceňovali jsme především její pracovní nadšení a energii, se kterou se vrhala do všech projektů. Měla neotřelé kreativní nápady, které se nebála realizovat, a tím nám pomohla posunout projekt o notný kus dále. Využívali jsme také její bohatou síť kontaktů.

Hana Krejčí
spoluzakladatelka Baby Office, s.r.o.

Spolupracovala jsem s Lucií při organizování mého kurzu pro Baby Office. Pomohla mi se sestavením kurzu, s ujasněním cíle kurzu, daly jsme spolu dohromady článek. Moc milá komunikace, věcné připomínky, dobrá spolupráce.

Lucie Krausová
Daňový Vysvětlovník
vysvetlovnik.cz

S Lucií jsem konzultovala marketing pro náš e-shop. Poskytla mi cenné rady a přinesla nový pohled na naše podnikání. Navíc otevřela několik klíčových otázek, které je třeba zodpovědět pro další fungování firmy.

Barbora Koláčková
spolumajitelka obchodu s reflexními doplňky
www.bonobos.cz

Lucie je fajn lektorka. Je na ní vidět, že dělá práci, která ji baví a které rozumí. Atmosféra na kurzu byla příjemná, i když pracovní. Informace, které jsem dostal na individuální konzultaci, již pomalu zavádím do praxe a budu zpracovávat ještě nějakou dobu. Doporučuji!

Josef Mirovský
fotograf a restaurátor
www.josefmirovsky.cz

S Lucií jsem se poprvé potkala v rámci VŠE, kde mě učila pracovní právo. Její přednášky byly vždy zajímavé. Dokázala vtáhnout i do nudné a komplikované látky. Díky tomu je jedna z mála učitelů z VŠ, jejichž jméno si pamatuji. Proto jsem měla radost, když jsem zrovna její jméno uviděla i v rámci projektu GLE „Kariérové a podnikatelské poradenství pro návrat na trh práce“. I zde byly její semináře inspirativní. Lucie umí (a ví to o sobě) podat komplikované otázky zajímavě a z nudných témat udělat zábavná.

Kateřina Dušková
HR Professional Holding Central and Eastern Europe at Atlas Copco