Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Luděk Blahut > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Luděk Blahut — expert firemního financování se specializací na vyřízení nových firemních úvěrů a refinancování

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Ing. Luděk Blahut:
Pan Blahut mi revizí stávajícího modelu financování pomohl ušetřit na poměrně malém úvěru neskutečných více než 200.000 Kč každý rok! Bez něj bych pro mé časové zaneprázdnění na náročný proces refinancování rezignoval. Možnost krátkodobého najmutí HODINOVÉHO FINANČNÍHO ŘEDITELE považuji za službu k nezaplacení.

Bc. Michal Rek

majitel firmy Profi Plan s.r.o.
Roky jsme byli loajální své bance, ale když jsme se na ni obrátili ve věci financování, žádost o úvěr nám zamítla. Pan Blahut nám našel řešení ve zcela nové bance s velmi příznivými parametry, časově mě to nijak nezaměstnalo, v podstatě jsem přišel až k podpisu úvěrové smlouvy. Bez najmutí externího profesionála by jsme naši investici museli přehodnotit.

Hynek Čagan

majitel firmy ČAGAN
www.strechy-cagan.cz
Pana Blahuta jsme oslovili ve věci financování našich záměrů. Bylo zajímavé sledovat, jak reagují čtyři největší banky, které oslovil. Zatímco v jednom případě se podařilo zajistit během dvou týdnů velmi atraktivní závaznou nabídku jak ve struktuře, tak v ceně úvěru pod 2 % p.a., v jiných dvou případech se banky nevyjádřily vůbec, byť nezávazně, ani po necelých dvou měsících. Asi bych nedokázal vyjednat to, co pan Blahut, spíš bych po dvou měsících stále čekal na indikativní nabídku a dokládal stále nějaké podklady.

Martin Tyšer, MBA,

spolumajitel firmy RIGHT INDICADA
indicada.cz
Luděk Blahut dostal při revizi našeho financování naprosto volnou ruku a kompetence, což pro mne znamenalo angažovanost v řádech spíše minut, než hodin a výsledkem je úspora 600.000 Kč a podobná částka ročně v několika následujících letech.

MUDr. Igor Janík, Ph.D.

majitel firmy Laserové léčebné centrum, s.r.o.
www.llc.cz
Na služby HODINOVÉHO FINANČNÍHO ŘEDITELE jsme přišli náhodou, a protože jsme aktuálně řešili nespokojenost se stávající bankou, rozhodli jsme se jich využít. Výsledkem je změna banky, mnohem lepší struktura financování našich provozních potřeb při současném snížení úrokové sazby a ceny platebního styku. Najmutí finančního experta pana Blahuta se vyplatilo, po všech stránkách jsme si výrazně polepšili.

Lukáš Bittó

výkonný ředitel Appec Group
www.appecastro.cz
Neznám lepšího člověka přes zajišťování financí než je Luděk. Několikrát potvrdil, že někdy umí i zázraky!

Jan Sedláček

majitel LUCEO s.r.o.
www.luceo.cz
Původně jsem se snažil vyřídit financování sám přes známosti s řediteli v bankách, po měsíci jsem ale v ruce neměl vůbec nic. Luděk pak přišel s předschváleným řešením jinou bankou ani ne do týdne…

David Santarius

majitel Fol-Izol s.r.o.
www.folizol.cz
Moje banka ani druhá oslovená banka mi nechtěly schválit nový úvěr. Pan Blahut nejenže zajistil požadovaný nový objem financí, ale nechal refinancovat stávající úvěry s výhodnějšími parametry. I přes navýšení úvěrové expozice se tím ušetřilo skoro 200 tis. Kč každý rok po dobu minimálně pěti let!

Jiří Šilha

majitel firmy PRODOM
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS