Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Luděk Blahut > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Luděk Blahut — expert firemního financování se specializací na vyřízení nových firemních úvěrů a refinancování

Zobrazuji č. 1120 z celkem 23 doporučení prezentace Ing. Luděk Blahut:
Díky panu Blahutovi jsem získal cenové podmínky úvěru, o jakých se mi ani nesnilo, a stálo mne to zanedbatelné množství času, vše s bankou vyřídil on.

Petr Přeček

majitel společnosti FOXEL elektro
www.foxel.cz
Díky auditu provedeného panem Blahutem jsme ušetřili nejen velmi významné finanční prostředky v nižších řádech statisíců, ale výrazně se snížilo i ručení. Zároveň nám zajistil mnohem lepší model a dostupnost provozního financování. Paradoxně vše vyřídil u stejné banky.

Libor Novák

majitel, ALIGNO
www.aligno.cz
Luděk Blahut je jedním z nejschopnějších firemních bankéřů, jakého jsem potkal.

Ing. Miroslav Dřímal

spolumajitel firmy KaBeDeX
www.kabedex.cz
Pan Blahut mi revizí stávajícího modelu financování pomohl ušetřit na poměrně malém úvěru neskutečných více než 200.000 Kč každý rok! Bez něj bych pro mé časové zaneprázdnění na náročný proces refinancování rezignoval. Možnost krátkodobého najmutí HODINOVÉHO FINANČNÍHO ŘEDITELE považuji za službu k nezaplacení.

Bc. Michal Rek

majitel firmy Profi Plan s.r.o.
Roky jsme byli loajální své bance, ale když jsme se na ni obrátili ve věci financování, žádost o úvěr nám zamítla. Pan Blahut nám našel řešení ve zcela nové bance s velmi příznivými parametry, časově mě to nijak nezaměstnalo, v podstatě jsem přišel až k podpisu úvěrové smlouvy. Bez najmutí externího profesionála by jsme naši investici museli přehodnotit.

Hynek Čagan

majitel firmy ČAGAN
www.strechy-cagan.cz
Původně jsem se snažil vyřídit financování sám přes známosti s řediteli v bankách, po měsíci jsem ale v ruce neměl vůbec nic. Luděk pak přišel s předschváleným řešením jinou bankou ani ne do týdne…

David Santarius

majitel Fol-Izol s.r.o.
www.folizol.cz
S panem Blahutem jsme se sešli krátce dvakrát ve firmě a potřetí v bance při podepisování úvěru. Zajištěné úrokové a jiné podmínky byly daleko výhodnější, než když jsme se pokoušeli získat indikativní nabídku na financování sami.

David Mazurek

spolumajitel firmy Ploty Morava
www.kovoveplotyostrava.cz
Pan Blahut dokázal snížit naše úvěrové náklady o více než 70 %!

Martin Jež

majitel společnosti Dveře Jež
www.dvere-jez.cz
Moje banka ani druhá oslovená banka mi nechtěly schválit nový úvěr. Pan Blahut nejenže zajistil požadovaný nový objem financí, ale nechal refinancovat stávající úvěry s výhodnějšími parametry. I přes navýšení úvěrové expozice se tím ušetřilo skoro 200 tis. Kč každý rok po dobu minimálně pěti let!

Jiří Šilha

majitel firmy PRODOM
Neznám lepšího člověka přes zajišťování financí než je Luděk. Několikrát potvrdil, že někdy umí i zázraky!

Jan Sedláček

majitel LUCEO s.r.o.
www.luceo.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS