Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Luděk Blahut > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Luděk Blahut — expert firemního financování se specializací na vyřízení nových firemních úvěrů a refinancování

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Ing. Luděk Blahut:
Pan Blahut mi revizí stávajícího modelu financování pomohl ušetřit na poměrně malém úvěru neskutečných více než 200.000 Kč každý rok! Bez něj bych pro mé časové zaneprázdnění na náročný proces refinancování rezignoval. Možnost krátkodobého najmutí HODINOVÉHO FINANČNÍHO ŘEDITELE považuji za službu k nezaplacení‎.

Bc. Michal Rek

majitel firmy Profi Plan s.r.o.
Roky jsme byli loajální své bance, ale když jsme se na ni obrátili ve věci financování, žádost o úvěr nám zamítla. Pan Blahut nám našel řešení ve zcela nové bance s velmi příznivými parametry, časově mě to nijak nezaměstnalo, v podstatě jsem přišel až k podpisu úvěrové smlouvy. Bez najmutí externího profesionála by jsme naši investici museli přehodnotit.

Hynek Čagan

majitel firmy ČAGAN
www.strechy-cagan.cz
Pana Blahuta jsme oslovili ve věci financování našich záměrů. Bylo zajímavé sledovat, jak reagují čtyři největší banky, které oslovil. Zatímco v jednom případě se podařilo zajistit během dvou týdnů velmi atraktivní závaznou nabídku jak ve struktuře, tak v ceně úvěru pod 2 % p.a., v jiných dvou případech se banky nevyjádřily vůbec, byť nezávazně, ani po necelých dvou měsících. Asi bych nedokázal vyjednat to, co pan Blahut, spíš bych po dvou měsících stále čekal na indikativní nabídku a dokládal stále nějaké podklady.

Martin Tyšer, MBA,

spolumajitel firmy RIGHT INDICADA
Luděk Blahut dostal při revizi našeho financování naprosto volnou ruku a kompetence, což pro mne znamenalo angažovanost v řádech spíše minut, než hodin a výsledkem je úspora 600.000 Kč a podobná částka ročně v několika následujících letech.

MUDr. Igor Janík, Ph.D.

majitel firmy Laserové léčebné centrum, s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS