Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Luděk Mařas

Mgr. Luděk Mařas

poradce, konzultant a terapeut pro osobní rozvoj

Mgr. Luděk Mařas
Mgr. Luděk Mařas - logo

Vyslechnu vaše těžkosti v různých oblastech osobního i profesního života a pomohu vám s mnoha otázkami, které se na vaší cestě životem objeví. Terapeutickou metodou řízeného rozhovoru společně rozkryjeme původ a neviditelné souvislosti vašich potíží a najdeme nové cesty v jejich řešení. Nabízím odbornou pomoc v těchto oblastech:

  • osobní rozvoj
  • vztahové problémy v rodině s partnery i na pracovišti
  • problematické navazování komunikace při seznamování
  • ztráta životní energie a hledání nového smyslu života
  • zvládání emoční zátěže
  • pocity strachu a úzkosti a vlastní podceňování
  • vystupování na veřejnosti
  • problémy v hledání nového profesního života
  • rekvalifikace a vzdělávání v dospělém věku
  • seniorské poradenství (oblast dalších perspektiv, vztahy s dětmi, vztahy v okolí)

Nečekejte žádnou složitou terapii. Naším společným úkolem je navrátit vás do rovnováhy. Za tím účelem spolu budeme hovořit zcela bez předsudků a jakéhokoliv negativního hodnocení vašich postojů a rozhodnutí. Podobně jako dobří přátelé, kteří hledají ve svém dialogu cesty k lepšímu porozumění sobě samému i okolí. Terapie probíhá v poklidné atmosféře mé poradny v Praze.

Poradenstvím a osobnostním rozvojem se zabývám přes 10 let. Ve své práci jsem potkal nespočet lidí s různými charaktery, pocity, přístupy k životu i práci, rozmanitými profesemi, náladami, zklamané, nadšené, rezignované, ale i pracující na změně. Mám kladný přístup k lidem, empatii a vůli pomoci.

Vystudoval jsem andragogiku a mám státní zkoušky z psychologie a psychologie práce. Neustále se vzdělávám v oblasti psychologie, sociologie a řízení lidských zdrojů.

Terapeutická poradna:

Luděk Mařas ve své terapeutické poradně v PrazeTerapeutická poradna, Tusarova 1152/36, Praha 7Terapeutická poradna, Tusarova 1152/36, Praha 7

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Co je řízený rozhovor?

Jde o profesionální, přesto zcela běžnou rozmluvu, při které poradce vhodně volenými otázkami mapuje vaše těžkosti a současně předkládá otázky tak, aby nevznikaly pocity klienta, že je dotazovaným žákem.

Jak bude rozhovor/terapie probíhat?

Zpočátku se budeme věnovat vzájemnému poznávání a tomu, co vás do poradny přivádí a co od profesionálního poradenství očekáváte. Během rozhovoru si vzájemně vyhodnotíme, zdali jsem pro vás důvěryhodným poradcem a zdali se pustíme do řízeného rozhovoru, který bude zcela respektovat vaše rozhodnutí o tom, na jaké téma a do jaké hloubky vše prohovoříme. Stanovíme si společný cíl, na kterém budeme pracovat, a vy se rozhodnete, zdali vám tato forma vyhovuje a jak často se k těmto rozhovorům sejdeme. Jakmile budete cítit, že už odborné konzultace nepotřebujete, a získáte jistotu, jak se svými těžkostmi pracovat, bude naše práce v rámci řízených rozhovorů u konce, ale vaše samostatná práce bude na počátku a budete v ní schopni již samostatně pokračovat.

Kontaktní informace

Mgr. Luděk Mařas
Terapeutická poradna
Tusarova 1152/36 (budova OZP, 4. patro)
Praha 7
170 00
Mobil:774 193 955
Email:maras.ludek@gmail.com
Web:www.dobraradna.cz
Facebook:Facebook dobra.radna
:44856733

Doporučení z první ruky

Konzultace s panem Mařasem byly nečekaně naprosto pozitivní rozhovory, které mi pomohly uspořádat myšlenky, stanovit si životní cíle a udělat ten první, nejtěžší krok k jejich dosažení. Společná sezení mi pomohla ustát mnoho těžkých rodinných situací a posunout se v životě. Konečně jsem našla odvahu se pustit do věcí, o kterých jsem jen snila. Nyní znovu studuji a v novém zaměstnání jsem mnohem spokojenější. Díky terapii jsem začala mluvit o věcech a pocitech, o kterých jsem nikdy nemluvila. Naučila jsem se o věcech více přemýšlet a najít jiné, pro mne dosud nepoznané způsoby řešení. Velmi oceňuji vstřícnost, empatie a profesní nadhled pana Mařase. Vřele doporučuji.
Veronika P.
fotografka, překladatelka a studentka

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS