Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Dubina > Ukázky práce > Design e-shopu Nejleginy

Design e-shopu Nejleginy

Re-design e-shopu Nejleginy.cz běžícím na platformě eshop-rychle.cz. Cílem re-designu bylo zjednodušit strukturu, maximálně odhlehčit grafiku a celkové ovládání e-shopu v rámci technických možností systému eshop-rychle.cz.

Odkaz: www.nejleginy.cz
Zobrazuji položku č. 8 z celkem 15 položek v této galerii:

Design e-shopu Nejleginy
« Předcházející Re-design a optimalizace e-shopu Coffeespot  (zobrazit v plné velikosti)Web Eshop-rychle.cz  (zobrazit v plné velikosti)Design e-shopu Nejleginy  (náhled aktuálně zobrazené položky)Re-design webu společnosti 3D FITNESS  (zobrazit v plné velikosti)1 blog na českém internetu o závěsném posilovacím cvičení TRX  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Lukáš Dubina

Lukáš Dubina

UX designér se specializací na e-commerce — Optimalizace a zlepšení výkonu e-shopu, který šetří čas a zvyšuje počet objednávek, dobře se používá a plní očekávání uživatelů. Dále návrhy a redesign internetových obchodů. Také e-commerce konzultace. Přes 10 let praxe a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 33 doporučení
Mobil: 724 146 006 ~ Email: info@lukasdubina.cz ~ Web: www.lukasdubina.cz
Místo: Vlašim (Středočeský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2020 © Robert Vlach a Lukáš Dubina Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS