Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Dubina > Ukázky práce > Návrh a realizace e-shopu na míru

Návrh a realizace e-shopu na míru

Původní e-shop běžel na upraveném Prestashopu. Specialitou e-shopu je plné napojení na Helios, což hodně ovlivnilo celý vývoj i výběr vhodného developera, který nám zabral téměř 3/4 roku.

Odkaz: www.sartor.cz
Zobrazuji položku č. 12 z celkem 13 položek v této galerii:

Návrh a realizace e-shopu na míru
« Předcházející 1 blog na českém internetu o závěsném posilovacím cvičení TRX  (zobrazit v plné velikosti)Historická letka republiky Československé  (zobrazit v plné velikosti)Value proposition canvas - vyhodnocení výzkumu  (zobrazit v plné velikosti)Návrh a realizace e-shopu na míru  (náhled aktuálně zobrazené položky)Mindmapa k sestavení zadání na pro developera  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Lukáš Dubina

Lukáš Dubina

UX designér se specializací na e-commerce — Optimalizace a zlepšení výkonu e-shopu, který šetří čas a zvyšuje počet objednávek, dobře se používá a plní očekávání uživatelů. Dále návrhy a redesign internetových obchodů. Také e-commerce konzultace. Přes 10 let praxe a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 33 doporučení
Mobil: 724 146 006 ~ Email: info@lukasdubina.cz ~ Web: www.lukasdubina.cz
Místo: Vlašim (Středočeský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2020 © Robert Vlach a Lukáš Dubina Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS