Doporučení z první ruky

Lukáš Havel — 3D vývojář her v herním enginu Unity a C# programátor


Zobrazuji všech 5 doporučení

Jan Smrž

S Lukášem jsem spolupracoval dlouhodobě na větším projektu a mohu potvrdit, že spolupráce probíhala skvěle. Vždy se nám podařilo najít to nejlepší společné řešení a dotáhnout tak projekt ke zdárnému konci. Lukáše mohu vřele doporučit.

Jan Smrž
3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery

Pracovat s Lukášem je radost. Je profesionální, věcný, precizní, drží se zadání a vše dokáže lidsky vysvětlit. Pracovali jsme spolu v Unity na vývoji virtuálního showroomu, pro který zpracoval všechny potřebné scripty interaktivních prvků. Hravě si poradil i s komplexním zadáním a neexistuje pro něj slovo „nejde“, jedině snad „bude to asi složitější, ale nějak to udělám“ :). Je to spolehlivý spolupracovník, s rozumnou hodinovou sazbou a srdcařským přístupem. Rád se s ním pustím do dalšího projektu.

Tom Kandel
www.kandel.cz
Petr Štich

Měl jsem to štěstí spolupracovat s Lukášem na jeho hrách a musím říci, že je to člověk na správném místě. Skvěle vede svůj tým, vždy se na něj mohu spolehnout. Pokud hledáte mistra řemesla, on je ta správná volba.

Petr Štich
ilustrátor, kreslíř a grafik

S Lukášem pracuji na P2E 3D hře s napojením na NFT projekt. Lukáš je profesionál v Unity a pokud je třeba dalších zkušeností, dokáže velmi spolehlivě pracovat i s dalšími experty v oboru. Pracujeme na první misi hry, pokud uspěje, pustíme se do mise č. 2, která bude rozsáhlejší a pro více hráčů najednou.

Petr Kulhánek
Skyland Václav Kobylak

S Lukášem již dlouhodobě spolupracuji na obsahu k jeho počítačovým hrám a vše vždycky probíhalo naprosto hladce, rychle a hlavně profesionálně. Mohu jen doporučit!

Skyland Václav Kobylak
překladatel z češtiny do angličtiny, korektor AJ, copywriter, voiceover artist, rodilý mluvčí AJ