Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Konečný > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Konečný — SEO konzultant

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Lukáš Konečný:
S Luckou a s Lukášem jsme se seznámili zhruba před půl rokem. V podstatě úplně náhodně slovo dalo slovo a začali jsme spolupracovat. Neznali jsme je, nevěděli jsme co a jak dělají, ale jejich přístup zněl sympaticky a tak jsme jim dali na 3 měsíce prostor a několik tisícovek, aby rozjeli naše sociální sítě. Dohoda byla, že od čtvrtého měsíce si na sebe a své aktivity na sociálních sítích buď vydělají, nebo spolupráci ukončíme. Pět let jsme naše sociální sítě tak nějak šmudlali sami a nikdy z toho nic nebylo. Lucka s Lukášem ale dosáhli nastaveného cíle ještě dříve, než jsme čekali. Po půl roce se staly sociální sítě jedním z našich důležitých zdrojů zákazníků i tržeb. Nejenže tihle dva dokáží přinést výsledky, ale je i radost je každý týden slyšet na naší online poradě a vždy se těšíme, s čím dalším zajímavým zase přijdou. Není z mé strany příliš strategické o nich hezky psát, protože nejraději bychom je měli jen sami pro sebe :-)

Martin D.

největší česká online jazyková škola
www.onlinejazyky.cz
Lukáše s Luckou mohu s klidným svědomím označit za klíčové a nepostradatelné kolegy, díky kterým je náš projekt Ochutnejořech.cz tak úspěšný. Původně jsem je oslovil „pouze“ kvůli správě sociálních sítí – Facebooku a Instagramu. Zaujal mě především jejich poutavý obsah o cestování a řekl jsem si, že takto výstižné a zajímavé příspěvky chci i o našich výrobcích. Od navázání spolupráce uběhl téměř jeden rok a nemůžu si ji vynachválit! Lucka pro nás vytváří vynikající recepty, které baví nejen naše sledující, ale i já s manželkou se každý měsíc těšíme, co nového se dá z našich nabízených dobrot připravit. Navíc pro náš e-shop fotí pěkné fotky a zachraňuje nás i v oblasti designu. Lukáš je zase machr na kompletní SEO problematiku. Každý týden přichází s novými nápady, jak můžeme zlepšit popisky k produktům, strukturu e-shopu, linkbuilding a mnoho dalších aspektů online marketingu. Trpělivě komunikuje s našimi vývojáři a pomáhá nám i v komunikaci s našimi zákazníky. Je to především jeho vlastní iniciativa, preciznost a zapálenost, kterou do našeho projektu přináší, čehož si na něm nejvíc cením. Lucka i Lukáš pro nás v neposlední řadě vytváří blogové příspěvky, které jsou výstižné o našich produktech a čtenáře opravdu zaujmou. Sečteno podtrženo: Lukáš s Luckou dokážou strčit do kapsy kdejakou velkou online agenturu, protože je vidět, že tvorba obsahu o našich produktech je opravdu baví.

Petr Voves

Ochutnejořech.cz
www.ochutnejorech.cz ~ vovespetr@seznam.cz ~ 728 624 981
Lukáše a jeho drahou polovičku jsme oslovili na základě dobrých referencí zde na portále Na volné noze a můžeme říci, že tato doporučení jsou naprostou pravdou. Prvotní komunikace i navzdory tomu, že byli zrovna v Mexiku, proběhla fantasticky. Domluvili jsme se na všem od A do Z. Vše proběhlo dle stanovených termínů a našich představ. Za nás můžeme jednoznačně doporučit a těšíme se na další spolupráci. Dáváme 11 bodů z deseti :-)))

Petr Tesař

Tereko stavby
www.tereko-stavby.cz ~ info@tereko-stavby.cz ~ 601 551 866
Lukáš má na starosti SEO našeho internetového obchodu. Zajistil nám především plynulý přechod ze staré platformy Prestashopu na Shoptet tak, abychom nepřišli o naše pozice ve vyhledávačích. Vše pečlivě připravil a v Shoptetu nastavil. Nejvíce jsme se báli přesměrovávání starých produktů na nové (měnili jsme strukturu, složení produktů i jejich zařazení v menu). S Lukášem dále pokračujeme v práci na SEO a je to na výsledcích vidět.

Jiří Kůs

CEO
www.nanospace.cz ~ kus@nanospace.cz
S Lukášem spolupracuji již několik let a na žádném projektu jsme nenarazili na žádný zádrhel. Lukáš je vždy perfektně připravený, reaguje velmi rychle, výstupy jsou skvělé a klientům dokáže velmi jednoduše vysvětlit komplikované věci. Lukáše mohu jen doporučit! :)

Jakub Černý

Při spolupráci s Lukášem jsem působil na straně zadavatele. Jednalo se o tvorbu a správu e-shopu pro českou kosmetickou značku. Lukáš je profesionál, který dodává kvalitní práci v krátkém čase. Jeho hluboké znalosti z digitálního světa v kombinaci s jeho přátelským přístupem z něj dělají ideální volbu při hledání konzultanta.

Michal Valko

business analytik
michal.valko93@gmail.com ~ +421910146624
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS