Lukáš Mikula

blogger

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Ve volném čase se věnuji psaní blogu v oblasti osobního rozvoje, životosprávy, vztahů, odborných informací.

Většinu života, tedy 36 let, jsem přemýšlel fixně (= mám schopnosti, se kterými jsem se narodil). Neuměl jsem zpracovávat své emoce, nezajímal jsem se o vztahy a životosprávu. Nedokázal jsem zvládat selhání. Bolest a neúspěch jsem si kompenzoval alkoholem, marihuanou, cigaretami, jídlem. Měl jsem nadváhu, necítil jsem se zdravě, chybělo mi sebevědomí, ale především jsem postrádal zdravou sebe hodnotu a sebelásku.

Začátkem roku 2021 jsem začal spolupracovat s kamarádkou, do které jsem se zamiloval. Ačkoliv to bylo jen jednostranné, po dlouhých letech jsem si užil pestrou škálu emocí. Ty jsem nově neschoval hluboko dovnitř sebe, ale prožil. K zásadní změně často dochází, když se nám stane něco špatného, a tohle byla moje, pozitivní změna.

Začal jsem se vzdělávat a zajímat o osobní rozvoj. Špatné návyky jsem nahradil těmi zdravými, a poprvé v životě jsem řešil svou stravu a začal se hýbat. V červenci roku 2021 jsem začal psát blog v oblasti osobního rozvoje, životosprávy, vztahů, odborných informací.

Již dva roky přemýšlím růstově (=schopnosti přichází praxí a úsilím), a změnilo mi to život. V tomto katalogu jsem se původně registroval jako kouč, ale nakonec jsem se rozhodl pro jinou životní cestu. Ta je však stále zářivá a mám před sebou spoustu změn, výzev a zážitků mimo komfortní zónu.

Nyní zde nenabízím žádné služby, nabízím jen své zkušenosti, které jsou dostupné zdarma a všem.

Lukáš Mikula
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Lukáš Mikula
Sokolovská 1176
Havlíčkův Brod (Kraj Vysočina)
580 01
Mobil:734 722 720
Email:lukas@lukasmikula.cz
Web:www.lukasmikula.cz
LinkedIn:lukas-mikula-hb
IČ:76191885

Doporučení
z první ruky

Lukáš Mikula je pro mě zárukou profesionální práce spojené s vstřícným přístupem, vyváženou mírou angažovanosti a respektu k jedinečné cestě klienta. Vážím si jeho otevřenosti, upřímnosti, přehledu, schopnosti druhé motivovat a probouzet v nich skrytý potenciál.

Hana Vláčilová