Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Vik — návrhář webů a programátor


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 28 doporučení

S Lukášem Vikem spolupracuji již několik let na tvorbě webových stránek, e-shopů a dalších webových aplikacích. Nejenže je Lukáš výborný grafik, ale také je skvělý na SEO optimalizaci a celkové uživatelské přívětivosti aplikací. Oceňuji také jeho výbornou komunikaci s klienty i se mnou jako s programátorem. Vždy byl schopen najít řešení. Doporučuji!

Bc. Petra Holzknechtová
programátorka webových aplikací a správce linuxových serverů
www.petule.com info@petule.com 774 076 840
Lukáš Pítra

Lukášovu práci jakožto grafika bych rád doporučil všem, kdo ke svému projektu potřebují spolehlivého a přemýšlivého člověka. Na vzájemné spolupráci jsem si cenil Lukášovy samostatnosti a aktivního přístupu. Není jeden z těch, kteří by s rukama složenýma v klíně čekali na zadání, a pak ho otrocky „překreslili" - naopak se umí často a správně ptát, nad požadavky konzultantů i klientů přemýšlí, a přichází se zajímavými nápady. Samozřejmostí je u něj stavovská profesionalita - držení termínů, bezproblémová komunikace a zodpovědnost.

Lukáš Pítra
expert na marketing webových projektů
Robert Vlach

Lukáš Vik pro nás v rekordním čase vytvořil 2 verze sborníku literární soutěže pro čtečky elektronických knih ve formátu ePub a Mobi. S celkovou spoluprací i Lukášovým přístupem jsem byl maximálně spokojen. Problematice e-knih evidentně po technické stránce velmi dobře rozumí a má v tomto oboru také praktické zkušenosti. Doporučuji!

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

Lukáš Vik pro mě zajistil veškerý servis spojený s vydáním mých dvou e-knih. Grafickou úpravu, převod do různých formátů, ISBN i prodej na Databook.cz i dalších portálech. S jeho prací jsem byla velmi spokojená. Vše proběhlo spolehlivě, včas a přesně dle dohody. S dalšími e-knihami se na něj opět ráda obrátím.

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
marketingová čarodějnice

Lukáš Vik nám navrhoval nové logo, grafiku webových stránek a vizitky. K práci přistupoval velmi odpovědně a precizně. Podařilo se mu vystihnout přesně náš styl a cílové klienty místo toho, aby nám jen nutil módní trendy. Celou dobu spolupráce aktivně komunikoval a práci předal ve sjednaném termínu. Ani předáním a vyfakturováním to však pro něj neskončilo a byl i poté dále k dispozici a ochotně předělával již hotovou práci a spolupracoval s kodérem a SEO specialistou.

Bc. Zuzana Bartůšková
účetní specialistka pro živnostníky a malé firmy
www.ucetnictvibezstarosti.cz zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz

Spolupráce s Lukášem je vynikají a příkladná. Zpracování je na vysoké úrovni, stejně jako ochota a profesionální přístup. Lukáše mohu jen doporučit.

Marian Kadlec
projektový manažer webových projektů a UI/UX designér
www.mariankadlec.cz marian.kadlec@icloud.com 734 634 566

Lukáš Vik pro nás zpracovává e-knihy. Spolupráci s ním mohu doporučit, a to ze dvou hlavních důvodů: 1) Osobní přístup, který je v dnešní době poměrně vzácný; zakázku nejen zpracuje, ale je schopen si o ní s vámi i promluvit, případně doporučit postup, který věci pomůže. 2) Dodržuje termíny, což je zdánlivá samozřejmost, kterou však mnoho firem zrovna nectí :)

Petr Čmerda
nakladatel e-knih DriftBooks
driftbooks.eu

Při tvorbě mých webových stránek pan Lukáš Vik projevil to, čeho si cením i ve svém oboru. Je to: profesionální přístup, pozorné naslouchání představám klienta, ale zároveň i výrazná a osobitá invence, přesnost, rychlost, kreativita a cit pro detail. Pan Vik se kompletně postaral nejen o vlastní webový design včetně tvorby loga a uživatelsky příjemného způsobu editace, ale vyřídil i administrativní úkony spojené s vlastnictvím domény, zajistil pro mne emailovou a analytickou aplikaci a rovněž mi navrhl velmi pěkné vizitky, u nichž následně obstaral jejich výrobu a dodávku na klíč. Jsem upřímně rád, že při hledání mého webdesignéra padla má volba právě na pana Lukáše Vika.

MUDr. Martin Kloud
plastická a estetická chirurgie
www.martinkloud.cz info@martinkloud.cz

Touto cestou bych rád poděkoval Mgr. Lukáši Vikovi za odvedenou práci pro společnost Nábytek H.V.H. Zadával jsem nové logo a webové stránky s možností celkové obsluhy webu a galerie fotek. Profesionální přístup a zkušenosti s tvorbou webových stránek ve spojení s všeobecnou znalostí problematiky internetu a znalost požadavků na vyhledávání, to vše mě při prvním jednání přesvědčilo o kvalitách dodavatele. Jsem velice spokojen s grafikou a profesionálně odvedenou prací za příznivou cenu. Také obsluha webových stránek je prostřednictvím redakčního systému snadná a rychlá. Po spuštění nového webu a optimalizaci byl zaznamenán nárůst přistupujících zákazníků na webové stránky. Vše, co bylo v zadání, je naplněno nad očekávání. Spolupráce s Mgr. Lukášem Vikem si vážím a doporučuji všem, kteří chtějí kvalitu s profesionálním přístupem. (reference napsána v době, kdy byl Michal Vrba spolumajitelem firmy Nábytek H.V.H)

Michal Vrba
spolumajitel firmy Saliceto
www.saliceto.cz info@esaliceto.cz 603 227 872

Před několika lety jsme se rozhodli vytvořit e-shop a hledali jsme spolehlivého, přemýšlivého člověka, který by dal dohromady nejen grafickou stránku věci, ale měl by i zkušenosti s tvorbou webových stránek ve spojení s všeobecnou znalostí problematiky internetu a vyhledávání. Měla jsem štěstí, že jsem se setkala právě s Mgr. Lukášem Vikem. Jeho profesionální přístup, schopnost naslouchat zákazníkům, osobitá invence a smysl pro detail vedou k vynikajícímu výsledku, ať už se jedná o webdesign nebo propagační materiály. Také oceňuji jeho komplexní služby od zadání práce, přes zajištění výroby až po dodávku, a to vždy v dohodnutém termínu. Spolupráce s ním je pro mne vždy příjemná a přínosná. Práci Mgr. Lukáše Vika mohu upřímně doporučit.

Ing. Hana Králová
výhradní dovozce grilu Cobb