Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Vik > Ukázky práce > Vydání e-knihy: Jsi divný I

Vydání e-knihy: Jsi divný I

Má práce: vydání elektronické knihy Jsi Divný I (podle skutečného příběhu). E-knihu seženete ve všech internetových knihkupectvích ve formátu MOBI pro čtečky Kindle, ePub pro všechny ostatní mobilní zařízení a Apple, a v PDF pro čtení na počítači.

Odkaz: https://www.databook.cz/jsi-divny-3668
Zobrazuji položku č. 59 z celkem 75 položek v této galerii:

Vydání e-knihy: Jsi divný I
« Předcházející Vydání ebooku: Kam se poděla sedmá rota milujících mužů  (zobrazit v plné velikosti)Vydání elektronické knihy: Zcestné příběhy z cest  (zobrazit v plné velikosti)Vydání e-knihy: Jsi divný I  (náhled aktuálně zobrazené položky)Vydání e-knihy: Jsi divný II  (zobrazit v plné velikosti)Sazba elektronických knih - tvorba ebooku  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Lukáš Vik

Mgr. Lukáš Vik

software Adobe programovací jazyk Ruby programovací jazyk PHP Nette Framework redakční systém WordPress
návrhář webů a programátor — Návrhy webů a programování webových aplikací. Vylepšení UX webů pro zvýšení prodejů přes internet. Znalosti Ruby, Ruby on Rails, PHP, NETTE, CSS, HTML aj. Tvorba, vydání a prodej elektronických knih. Praxe a výtečné reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 28 doporučení
Mobil: 736 212 836 ~ Email: lukaswvik@gmail.com ~ Web: www.lukasvik.cz
Místo: Praha ~ Působnost: na dálku celý svět, osobně celá ČR (Praha, Hradec Králové, Pardubice, Brno…)

2005 – 2022 © Robert Vlach a Mgr. Lukáš Vik Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS