Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Vik > Ukázky práce > Vytvoření elektronické knihy: 7 pádů odpadu pro nakladatelství Concept42

Vytvoření elektronické knihy: 7 pádů odpadu pro nakladatelství Concept42

Má práce: Vytvoření elektronické knihy 7 pádů odpadu: Na odpady a životní prostředí s rozumem pro nakladatelství CONCEPT42. Eknihu jsem připravil ve formátu MOBI, ePub a PDF.

Odkaz: www.databook.cz/7-padu-odpadu-na-odpady-a-zivotni-prostredi-s-rozumem-a-s-humorem-martin-hobrland-61…
Zobrazuji položku č. 67 z celkem 75 položek v této galerii:

Vytvoření elektronické knihy: 7 pádů odpadu pro nakladatelství Concept42
« Předcházející Tvorba ebooku pro nakladatelství Driftbooks  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba eknihy pro nakladatelství Concept42  (zobrazit v plné velikosti)Vytvoření elektronické knihy: 7 pádů odpadu pro nakladatelství Concept42  (náhled aktuálně zobrazené položky)Návrh knižní obálky knihy: Princ a spratek  (zobrazit v plné velikosti)Grafický návrh obálky knihy: Piráti od Lagoa Mirin  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Lukáš Vik

Mgr. Lukáš Vik

software Adobe programovací jazyk Ruby programovací jazyk PHP Nette Framework redakční systém WordPress
návrhář webů a programátor — Návrhy webů a programování webových aplikací. Vylepšení UX webů pro zvýšení prodejů přes internet. Znalosti Ruby, Ruby on Rails, PHP, NETTE, CSS, HTML aj. Tvorba, vydání a prodej elektronických knih. Praxe a výtečné reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 28 doporučení
Mobil: 736 212 836 ~ Email: lukaswvik@gmail.com ~ Web: www.lukasvik.cz
Místo: Praha ~ Působnost: na dálku celý svět, osobně celá ČR (Praha, Hradec Králové, Pardubice, Brno…)

2005 – 2022 © Robert Vlach a Mgr. Lukáš Vik Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS