Doporučení z první ruky

Mabi Lusala — kreativec a brand specialista


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Ráda bych vám poděkovala za dlouhodobou spolupráci s vámi. Této spolupráce jsem si velmi cenila, protože kromě absolutní spolehlivosti a zodpovědnosti byla u vás vždy záruka kreativity a vlastních nápadů, což není jinde zcela běžné. Na váš názor jsem spoléhala a měl jste mou důvěru také při vývoji a posuzování materiálů z grafického i estetického hlediska. Navíc jste byl vždy velmi flexibilní a ochotný, a to je další vysoce ceněný benefit. V každé marketingové kampani jste přesně pochopil hlavní strategii a cíle materiálů a dokázal je citlivě zapracovat. Udělali jsme toho společně spoustu za těch asi 8 let, kdy se spolupráce nepřerušila ani po změně mého zaměstnavatele (a tedy naprosto odlišné následné specializaci) a nebyly to vůbec jen běžné typy materiálů, ale také velmi nestandardní (a nadstandardní) díla. Věděla jsem, že se rozhodně budeme kvalitou odlišovat od konkurence. Bylo velmi příjemné s vámi spolupracovat profesionálně i lidsky.

Mgr. Renáta Navrátilová
Sales and Marketing Manager Hematology

S panem Lusalou jsme dlouhodobě spolupracovali na reklamních tiskovinách a webových stránkách společnosti. V obou případech spolupráce dopadla na jedničku. Pokud hledáte výborného grafika, tak mohu pana Lusalu vřele doporučit.

Milan Berka
člen představenstva & technický ředitel TATSUNO EUROPE a.s.

Naše kapela může pana Lusalu jen doporučit. Nejen díky jeho nápadům, ale i rychlosti práce a 100% dotaženým výstupům z ní.

Petr Holubička
kapelník hudebního tělesa Futrál

Zpracovaná grafika musí vyjádřit dané téma, a to bez pochopení tématu ze strany grafika nelze. Jsem proto rád, že toto Mabi vnímá a vždy přijde s návrhem, který dokáže oslovit a zaujmout. Samozřejmostí je 100% zpracování grafických podkladů. Grafické návrhy a zpracování jsme spolu řešili na mnoha projektech jak v oboru realit, developerských projektů, tak v současnosti v oblastech kavárny a wellness.

Jiří Sedlák
obchodní ředitel DOLFIN RS