Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mabi Lusala > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mabi Lusala alias SELF — kreativní grafik a grafický designér

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mabi Lusala:
Ráda bych vám poděkovala za dlouhodobou spolupráci. Velmi jsem si jí cenila, protože kromě absolutní spolehlivosti a zodpovědnosti byla u vás vždy záruka kreativity a vlastních nápadů, což není jinde zcela běžné. Na váš názor jsem spoléhala a měl jste mou důvěru také při vývoji a posuzování materiálů z grafického i estetického hlediska. Navíc jste byl vždy velmi flexibilní a ochotný, a to je další vysoce ceněný benefit. V každé marketingové kampani jste přesně pochopil hlavní strategii a cíle materiálů a dokázal je citlivě zapracovat. Udělali jsme toho společně spoustu za těch asi 8 let, kdy se spolupráce nepřerušila ani po změně mého zaměstnavatele (a tedy naprosto odlišné následné specializaci) a nebyly to vůbec jen běžné typy materiálů, ale také velmi nestandardní (a nadstandardní) díla. Věděla jsem, že se rozhodně budeme kvalitou odlišovat od konkurence. Bylo velmi příjemné s vámi spolupracovat profesionálně i lidsky.

Mgr. Renáta Navrátilová

Sales and Marketing Manager Shire
S panem Lusalou jsme dlouhodobě spolupracovali na reklamních tiskovinách a webových stránkách společnosti. V obou případech spolupráce dopadla na jedničku. Pokud hledáte výborného grafika, tak mohu pana Lusalu vřele doporučit.

Milan Berka

člen představenstva & technický ředitel TATSUNO EUROPE a.s.
Tentokrát bych chtěl ještě poděkovat jednomu člověku, bez něhož si výrobu našeho časopisu nelze představit. Postup při výrobě každého vydání vypadá tak, že shromáždím více či méně pracně příspěvky a vše předám panu Lusalovi s doporučením, jak a co zařídit. Pak od něj dostanu pracovní verzi a několikrát si vyměníme korektury až do konečné podoby. Panu Lusalovi bych poděkoval právě tentokrát, protože jednu z prvních pracovních verzí jsem podstatně změnil, hlavně co se týká pořadí textů. On to trpělivě celé předělal. Pane Lusalo, díky za vše!

MUDr. Petr Sedláček

vedoucí redaktor časopisu Acupunctura
Naše kapela může pana Lusalu jen doporučit. Nejen díky jeho nápadům, ale i rychlosti práce a 100% dotaženým výstupům z ní.

Petr Holubička

kapela Futrál
Mabi pro mě navrhoval logo. Vlastně jsem moc nevěděl, co čekat. Hned první návrh se mi ale natolik zalíbil, že jsem se ho rozhodl použít. Rozhodnutí mi ulehčil fakt, že Mabi navrhl ukázky použití loga a vše srozumitelně vysvětlil. Logo chci použít i na nový web a jeho grafiku si nechám udělat zase od Mabiho.

Ing. Ivo Straka

truhlářství Straka
S panem Lusalou se vždycky spolupracovalo výborně. Na dodržení termínů jsem se mohla spolehnout a na netuctové nápady také. Nebyl spokojený hned s první verzí sazby nebo grafického návrhu a ochota k diskusi nad záměrem vždycky přinesla skvělý výsledek.

Mgr. Lenka Pospíšilová

redaktorka časopisu Průvodce NRP
Spokojenost se spoluprací, doporučuji ke spolupráci.

Ludvík Hamerský

CEO printed-circuit.EU s.r.o.
Rád bych poděkoval za dlouholetou spolupráci, která trvá více jak 12 let. Grafické návrhy a zpracování jsme spolu řešili na mnoha projektech jak v oboru realit, developerských projektů, tak v současnosti v oblastech kavárny a wellness. Zejména oceňuji a spoléhám na Mabiho kreativitu. Zpracovaná grafika musí vyjádřit dané téma a to bez pochopení tématu ze strany grafika nelze. Jsem proto rád, že toto Mabi vnímá a vždy přijde s návrhem, který dokáže oslovit a zaujmout. Samozřejmostí je 100% zpracování grafických podkladů. Takže Mabi, prosím tě, potřeboval bych teď pořešit…

Jiří Sedlák

obchodní ředitel Dolfin RS
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS