Doporučení z první ruky

Mgr. Magda Běhavá — lektorka a koordinátorka jazykových služeb pro německý jazyk


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 21 doporučení

Studio Spezi jsme oslovili před 3 lety na překlady smluv do češtiny a slovenštiny. Od té doby využívá naše firma jejich překladatelských služeb pravidelně. Naše spolupráce zahrnuje překlady veškeré korespondence ve formě emailů, dopisů a smluv. Dále provádí Studio Spezi dle potřeby telefonáty s našimi zákazníky v České a Slovenské republice. Služby Studia Spezi se vyznačují vždy rychlým a excelentním zpracováním našich zakázek, spojeným s flexibilitou a příjemným vystupováním především paní Magdy Běhavé. Nejenom proto jsou pro naši společnost nepostradatelné. Využíváme také tlumočnické služby spolupracovníků Studia Spezi jako jazykovou podporu při jednání s našimi zákazníky v daných zemích. Profesionální vystupování, stejně jako bezchybné jazykové znalosti si zaslouží rovněž naše absolutní doporučení.

Lutz Meyer
General Sales Manager CEE, Rufin cosmetic GmbH
www.rufin.de

Rychlost, kvalita a bez zbytečných „blbostí“ okolo. Nevím, co více si přát :)

Hynek Semecký

Mgr. Magda Běhavá je velmi vlídná a ochotná pomoci. Časově flexibilní ve výuce, vždy rychlá odezva překladu textu. Profesionální přístup. Kolikrát se mi vůbec nechtělo učit a chtěl jsem to vzdát, ale paní Běhavá vám dá svým přístupem energii a motivaci. Jsem velmi spokojen a má moji přízeň.

Lukáš Zavřel

Již několik měsíců mám s Mgr. Magdou Běhavou pravidelné lekce němčiny přes Skype a jsem velmi spokojená. Vyhledala jsem si ji na internetu na základě hodnocení předchozích klientů a rozhodně nelituji. Jelikož potřebuji němčinu aktivně používat, soustředíme se především na konverzaci. Paní lektorka připravuje studijní materiály, které mi umožní popovídat si o zajímavém tématu a zároveň procvičit i gramatiku. Pokud jsem potřebovala změnit či zrušit termín lekce, vždy jsme se bez problémů domluvily :-) Velmi si vážím jejího vstřícného a pozitivního přístupu, díky kterému se na další lekci vždy těším! Také musím říci, že moje němčina se za posledních několik měsíců velmi zlepšila. Jsem moc ráda, že jsem si zvolila tuto možnost individuální výuky a měla jsem štěstí na výbornou lektorku. Vřele doporučuji!

Markéta Škereňová

Svoji lektorku němčiny paní Mgr. Magdu Běhavou můžu jen doporučit zejména pro její profesionální, ale i přátelský přístup. Díky ní má moje výuka němčiny koncept a pomohla mě posunout se konečně o něco dál. Čeho si zejména cením je nejen její připravenost na každou lekci, ale také důslednost a takový nenásilný nátlak (úkoly, testy), díky kterému jsem „nucen“ na sobě pracovat. Jak už jsem zmínil na začátku, paní lektorku Mgr. Běhavou doporučuji všem, kteří to s výukou němčiny myslí alespoň trochu vážně.

Daniel Zelenka

K paní Magdě Běhavé a jejím kolegům jsem docházel na němčinu celkem asi 3 roky. Musím říct, že jsem se vždy setkal se vstřícným přístupem a velmi příjemným vystupováním. Němčinu jsem potřeboval spíše pro své soukromé využití a vždy jsme našli cestu jak procvičovat to, co pro mě bylo důležité a vhodné. I když už skoro rok z časových důvodů nechodím, často přemýšlím jak to udělat, abych se mohl lekcí opět účastnit.

Stanislav Heža

Mohu jen potvrdit zde uvedené kladné recenze. Oceňuji především obrovskou trpělivost, ale taky profesionalitu, zodpovědnost a domácí pohodu při výuce. Mohu tedy jen doporučit. Potřebujete-li němčinu k práci, paní Mgr. Magda Běhavá je výborná volba!! Dokáže se skvěle přeorientovat i na odbornější němčinu, přesně dle toho, co potřebujete. Samozřejmostí je i zajištění odborné literatury a učebnic. Přeji hodně zdaru při výuce!

Aleš Práznovský

Mgr. Magda Běhavá je skvělá lektorka, která naučí, je trpělivá a flexibilní. Jistě její služby využiji i do budoucna. Vřele ji mohu doporučit.

Dana Vaďurová

Jsem ráda, že mám možnost zde napsat svůj názor a doporučení na lektorku Mgr. Magdu Běhavou. Paní Běhavou jsem vyhledala, když jsem byla v nouzi. Potřebovala jsem v určeném čase kvalitně připravit na závěrečnou zkoušku z německého jazyka na univerzitě. To se paní Běhavé také povedlo :-) Věnovala mi spoustu času s doučováním, vše pečlivě vysvětlila a na názorných příkladech nebo při konverzaci moje znalosti ještě upevnila. Paní Magdu Běhavou mohu studentům, kteří se ocitnou v podobné nebo stejné situaci jako já, jen doporučit. Ale nejen studentům, ale všem, kteří mají chuť nebo potřebu se zlepšit v německém jazyce či s ním začít úplně od začátku.

Bára Bittnerová

Mohu jenom doporučit. Laskavý, ale profesionální přístup s důrazem na individuální potřeby klienta. Na hodiny konverzace s Mgr. Běhavou jsem se těšila a odcházela jsem s pocitem, že to nevzdám a budu se dál snažit objevovat tento jazyk.

Ivana Kučerová