Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Magda Běhavá > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Magda Běhavá — lektorka a koordinátorka jazykových služeb pro německý jazyk

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Mgr. Magda Běhavá:
S výukou němčiny ve studiu Mgr. Běhavé jsem byl maximálně spokojen. Lepší přístup k výuce jsem nikdy nezažil. Plně se přizpůsobili mým požadavkům, a to jak z časově/organizačního hlediska, tak i co se týče směru a dynamiky výuky. Ani jednou jsem se v hodině nenudil a bylo vidět, že lektor se na každou hodinu pečlivě připravuje a myslí na to, co budeme probírat. Proto jsem po každé hodině měl pocit dobře vynaložené práce. Myslím, ze výsledky mluví samy za sebe - během 6 měsíců (od září 2010 do března 2011) jsem pokročil ze stavu, kdy jsem nemluvil a v psaném textu rozuměl každé 10 slovo, do stavu, kdy jsem schopen celkem bez problémů se domluvit, psát a číst. V Německu žiji již 10 dní a mohu říci, že si se svou němčinou celkem dobře vystačím, i když musím komunikovat hodně (jsem lékař). Můj verdikt zní - vřele doporučuji.

MUDr. Eugene Gorbunov

Služby Mgr. Magdy Běhavé mohu doporučit zejména těm, kteří hledají profesionální výkon a současně individuální přístup. Využíváme jejich kurzů již skoro 4 roky a jsme po celou tu dobu velmi spokojeni.

Petr Chmelař

Chmellar s.r.o.
www.chmellar.cz
Spolupracuji s několika lektory německého jazyka a k Mgr. Běhavé se vždy těším. Není to jen suchá výuka, ale něco více, troška zábavy, špetka gramatiky, aktuálnost učebních materiálů a flexibilita při výuce patří k jejím silným stránkám.

Zdeněk Koblížek

stavbyvedoucí
koblizek.zdenek@seznam.cz ~ 602 785 635
Služby paní Běhavé a jejich spolupracovníků využívám již 3 roky s absolutní spokojeností. Mám hodně časově náročné zaměstnání a musím velice ocenit její časovou flexibilitu. Časté změny termínů našich lekcí nejsou žádným problémem. A díky spolupráci s panem Zlatníčkem jsem zaznamenal obrovské zlepšení v německé komunikaci. Mohu jen doporučit.

Jiří Matějek

jirimatejek@seznam.cz
Oceňuji profesionalitu lektorky a také pružnost při požadavku na změnu termínu výuky.

MUDr. Sylva Koudelková

Oceňuji individuální přístup ke klientům, trpělivost lektora, formy výuky a neutuchající snahu naučit klienta i v případě, že klientova vlastní snaha a přístup ke studiu jazyka pokulhávají.

Ing. Miroslav Pivoda

602 561 793
Vyzkoušela jsem již výuku u několika soukromých učitelů a Mgr. Magda Běhavá patří k těm nejlepším. Tempo i styl výuky přizpůsobí vašim požadavkům a momentální vytíženosti v práci/ve škole, ale zároveň je důsledná a opravdu s vámi látku procvičí a zopakuje. Umí jednoduše a srozumitelně vysvětlit gramatiku a různými testy a cvičeními vás poměrně nenásilnou formou donutí si opakovat i slovíčka. Interaktivní a hravé prvky do výuky zařazuje přesně tak často, jak vám to vyhovuje. Také je časově flexibilní a přehodit si termín výuky nebývá problém. Jsem s její výukou opravdu spokojená.

Barbara Šťastná

Mohu jenom doporučit. Laskavý, ale profesionální přístup s důrazem na individuální potřeby klienta. Na hodiny konverzace s Mgr. Běhavou jsem se těšila a odcházela jsem s pocitem, že to nevzdám a budu se dál snažit objevovat tento jazyk.

Ivana Kučerová

Mgr. Magda Běhavá je skvělá lektorka, která naučí, je trpělivá a flexibilní. Jistě její služby využiji i do budoucna. Vřele ji mohu doporučit.

Dana Vaďurová

Jsem ráda, že mám možnost zde napsat svůj názor a doporučení na lektorku Mgr. Magdu Běhavou. Paní Běhavou jsem vyhledala, když jsem byla v nouzi. Potřebovala jsem v určeném čase kvalitně připravit na závěrečnou zkoušku z německého jazyka na univerzitě. To se paní Běhavé také povedlo :-) Věnovala mi spoustu času s doučováním, vše pečlivě vysvětlila a na názorných příkladech nebo při konverzaci moje znalosti ještě upevnila. Paní Magdu Běhavou mohu studentům, kteří se ocitnou v podobné nebo stejné situaci jako já, jen doporučit. Ale nejen studentům, ale všem, kteří mají chuť nebo potřebu se zlepšit v německém jazyce či s ním začít úplně od začátku.

Bára Bittnerová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS