Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Magda Běhavá

Mgr. Magda Běhavá

lektorka a koordinátorka jazykových služeb pro německý jazyk

Mgr. Magda Běhavá
Mgr. Magda Běhavá - logo

Firemní a individuální výuka německého jazyka, intenzivní kurzy němčiny osobně i po Skypu, obousměrné překlady a doprovodné tlumočení, korektury rodilým mluvčím, příprava na mezinárodní certifikáty, pracovní pohovor nebo maturitu, telefonní asistence do zahraničí aj.

  • Individuální výuka (učebna Brno-jih) – Profesionální výuka pro všechny stupně pokročilosti, efektivní metoda založená na dlouholetých zkušenostech, moderní zahraniční materiály, důraz na praktickou komunikaci. Individuální přístup a časová flexibilita, příjemná atmosféra, občerstvení v ceně. Výuka probíhá po celý rok, možnost zahájit kdykoli během roku. Ukázková hodina zdarma. U nás mluvíte vy!
  • Firemní kurzy – Pro jednotlivce, menší i větší skupinky. Výuka konverzace s rodilým mluvčím. Jazykový audit a pravidelné testování, obecný i obchodní jazyk. Možnost tematického zaměření kurzu: technika, právo, gastronomie, obchod, služby… Kompletní servis pro vaši firmu: výuka + překlady + tlumočení!
  • Překlady – Obousměrné překlady nejrůznějších textů, témata obecná i obchodní, webové stránky, katalogy, manuály, letáky, dopisy, smlouvy, dokumenty… Preferuji společenská a humanitní témata a cestovní ruch, ale zajistím i ostatní obory. Přijímám všechny typy dokumentů. Možnost použití CAT nástrojů. Zajištění DTP služeb. Nepřekládám slova, ale význam!
  • Tlumočení – Doprovodné tlumočení v ČR i zahraničí. Obchodní jednání, veletrhy, porady, prohlídky výroby, komunikace s německými úřady, doprovod do zahraničí.

Univerzitní filologické a pedagogické vzdělání na MU Brno, zahraniční studijní stáž na univerzitě Regensburg, metodické semináře Deutsch als Fremdsprache. Spolupráce s Österreich Institutem v Brně. Přes 10 let praxe s výukou němčiny na volné noze. Jsem (všeho)schopná! Vybrané reference: Accenture, Storge, Mankiewicz, Ireks Enzyma, Esprit, Comfor, ATEX…

Galerie:

Dárkový poukaz jazykových služeb pro německý jazyk | StudioSpezi

Status:

k vašim službám

Působnost:

země EU; výuka jižní Morava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Magda Běhavá
StudioSpezi
Záhumenice 142/6
Brno-Jih
619 00
Mobil:776 112 429
Email:info@studiospezi.cz
Web:www.studiospezi.cz

Doporučení z první ruky

S výukou němčiny ve studiu Mgr. Běhavé jsem byl maximálně spokojen. Lepší přístup k výuce jsem nikdy nezažil. Plně se přizpůsobili mým požadavkům, a to jak z časově/organizačního hlediska, tak i co se týče směru a dynamiky výuky. Ani jednou jsem se v hodině nenudil a bylo vidět, že lektor se na každou hodinu pečlivě připravuje a myslí na to, co budeme probírat. Proto jsem po každé hodině měl pocit dobře vynaložené práce. Myslím, ze výsledky mluví samy za sebe - během 6 měsíců (od září 2010 do března 2011) jsem pokročil ze stavu, kdy jsem nemluvil a v psaném textu rozuměl každé 10 slovo, do stavu, kdy jsem schopen celkem bez problémů se domluvit, psát a číst. V Německu žiji již 10 dní a mohu říci, že si se svou němčinou celkem dobře vystačím, i když musím komunikovat hodně (jsem lékař). Můj verdikt zní - vřele doporučuji.
MUDr. Eugene Gorbunov

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS