Doporučení z první ruky

Mgr. Magda Běhavá — lektorka a koordinátorka jazykových služeb pro německý jazyk


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 21 doporučení

Vyzkoušela jsem již výuku u několika soukromých učitelů a Mgr. Magda Běhavá patří k těm nejlepším. Tempo i styl výuky přizpůsobí vašim požadavkům a momentální vytíženosti v práci/ve škole, ale zároveň je důsledná a opravdu s vámi látku procvičí a zopakuje. Umí jednoduše a srozumitelně vysvětlit gramatiku a různými testy a cvičeními vás poměrně nenásilnou formou donutí si opakovat i slovíčka. Interaktivní a hravé prvky do výuky zařazuje přesně tak často, jak vám to vyhovuje. Také je časově flexibilní a přehodit si termín výuky nebývá problém. Jsem s její výukou opravdu spokojená.

Barbara Šťastná

Oceňuji individuální přístup ke klientům, trpělivost lektora, formy výuky a neutuchající snahu naučit klienta i v případě, že klientova vlastní snaha a přístup ke studiu jazyka pokulhávají.

Ing. Miroslav Pivoda
602 561 793

Oceňuji profesionalitu lektorky a také pružnost při požadavku na změnu termínu výuky.

MUDr. Sylva Koudelková

Služby paní Běhavé a jejich spolupracovníků využívám již 3 roky s absolutní spokojeností. Mám hodně časově náročné zaměstnání a musím velice ocenit její časovou flexibilitu. Časté změny termínů našich lekcí nejsou žádným problémem. A díky spolupráci s panem Zlatníčkem jsem zaznamenal obrovské zlepšení v německé komunikaci. Mohu jen doporučit.

Jiří Matějek
jirimatejek@seznam.cz

Spolupracuji s několika lektory německého jazyka a k Mgr. Běhavé se vždy těším. Není to jen suchá výuka, ale něco více, troška zábavy, špetka gramatiky, aktuálnost učebních materiálů a flexibilita při výuce patří k jejím silným stránkám.

Zdeněk Koblížek
stavbyvedoucí
koblizek.zdenek@seznam.cz 602 785 635

Služby Mgr. Magdy Běhavé mohu doporučit zejména těm, kteří hledají profesionální výkon a současně individuální přístup. Využíváme jejich kurzů již skoro 4 roky a jsme po celou tu dobu velmi spokojeni.

Petr Chmelař
Chmellar s.r.o.
www.chmellar.cz

S výukou němčiny ve studiu Mgr. Běhavé jsem byl maximálně spokojen. Lepší přístup k výuce jsem nikdy nezažil. Plně se přizpůsobili mým požadavkům, a to jak z časově/organizačního hlediska, tak i co se týče směru a dynamiky výuky. Ani jednou jsem se v hodině nenudil a bylo vidět, že lektor se na každou hodinu pečlivě připravuje a myslí na to, co budeme probírat. Proto jsem po každé hodině měl pocit dobře vynaložené práce. Myslím, ze výsledky mluví samy za sebe - během 6 měsíců (od září 2010 do března 2011) jsem pokročil ze stavu, kdy jsem nemluvil a v psaném textu rozuměl každé 10 slovo, do stavu, kdy jsem schopen celkem bez problémů se domluvit, psát a číst. V Německu žiji již 10 dní a mohu říci, že si se svou němčinou celkem dobře vystačím, i když musím komunikovat hodně (jsem lékař). Můj verdikt zní - vřele doporučuji.

MUDr. Eugene Gorbunov

Paní lektorka je velmi příjemná, stejně jako prostředí, ve kterém vyučuje. Chodím na soukromé lekce středně pokročilých, výuka probíhá dle učebnice vč. poslechů. K jednotlivým cvičením a textům paní lektorka vymýšlí další navazující konverzaci, aktivity apod. Pokud potřebuji hodinu přehodit, vždy mi vyjde vstříc, což je pro mě velmi výhodné.

Lenka L.
pracující
736 256 214

S výukou jsem byla velmi spokojená a mohu jen doporučit. Paní lektorka má individuální přístup ke klientům a výuka probíhá zábavnou formou. V němčině jsem se zlepšila a to i přes to, že jsem moc času na studium neměla.

Iva S.

Doporučuji. Mohu potvrdit profesionální přístup a zájem ke klientovi.

Daniel N.