Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Magda Běhavá > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Magda Běhavá — lektorka a koordinátorka jazykových služeb pro německý jazyk

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Mgr. Magda Běhavá:
S výukou jsem byla velmi spokojená a mohu jen doporučit. Paní lektorka má individuální přístup ke klientům a výuka probíhá zábavnou formou. V němčině jsem se zlepšila a to i přes to, že jsem moc času na studium neměla.

Iva S.

Mohu jen potvrdit zde uvedené kladné recenze. Oceňuji především obrovskou trpělivost, ale taky profesionalitu, zodpovědnost a domácí pohodu při výuce. Mohu tedy jen doporučit. Potřebujete-li němčinu k práci, paní Mgr. Magda Běhavá je výborná volba!! Dokáže se skvěle přeorientovat i na odbornější němčinu, přesně dle toho, co potřebujete. Samozřejmostí je i zajištění odborné literatury a učebnic. Přeji hodně zdaru při výuce!

Aleš Práznovský

K paní Magdě Běhavé a jejím kolegům jsem docházel na němčinu celkem asi 3 roky. Musím říct, že jsem se vždy setkal se vstřícným přístupem a velmi příjemným vystupováním. Němčinu jsem potřeboval spíše pro své soukromé využití a vždy jsme našli cestu jak procvičovat to, co pro mě bylo důležité a vhodné. I když už skoro rok z časových důvodů nechodím, často přemýšlím jak to udělat, abych se mohl lekcí opět účastnit.

Stanislav Heža

Svoji lektorku němčiny paní Mgr. Magdu Běhavou můžu jen doporučit zejména pro její profesionální, ale i přátelský přístup. Díky ní má moje výuka němčiny koncept a pomohla mě posunout se konečně o něco dál. Čeho si zejména cením je nejen její připravenost na každou lekci, ale také důslednost a takový nenásilný nátlak (úkoly, testy), díky kterému jsem „nucen“ na sobě pracovat. Jak už jsem zmínil na začátku, paní lektorku Mgr. Běhavou doporučuji všem, kteří to s výukou němčiny myslí alespoň trochu vážně.

Daniel Zelenka

Již několik měsíců mám s Mgr. Magdou Běhavou pravidelné lekce němčiny přes Skype a jsem velmi spokojená. Vyhledala jsem si ji na internetu na základě hodnocení předchozích klientů a rozhodně nelituji. Jelikož potřebuji němčinu aktivně používat, soustředíme se především na konverzaci. Paní lektorka připravuje studijní materiály, které mi umožní popovídat si o zajímavém tématu a zároveň procvičit i gramatiku. Pokud jsem potřebovala změnit či zrušit termín lekce, vždy jsme se bez problémů domluvily :-) Velmi si vážím jejího vstřícného a pozitivního přístupu, díky kterému se na další lekci vždy těším! Také musím říci, že moje němčina se za posledních několik měsíců velmi zlepšila. Jsem moc ráda, že jsem si zvolila tuto možnost individuální výuky a měla jsem štěstí na výbornou lektorku. Vřele doporučuji!

Markéta Škereňová

Paní lektorka je velmi příjemná, stejně jako prostředí, ve kterém vyučuje. Chodím na soukromé lekce středně pokročilých, výuka probíhá dle učebnice vč. poslechů. K jednotlivým cvičením a textům paní lektorka vymýšlí další navazující konverzaci, aktivity apod. Pokud potřebuji hodinu přehodit, vždy mi vyjde vstříc, což je pro mě velmi výhodné.

Lenka L.

pracující
736 256 214
Mgr. Magda Běhavá je velmi vlídná a ochotná pomoci. Časově flexibilní ve výuce, vždy rychlá odezva překladu textu. Profesionální přístup. Kolikrát se mi vůbec nechtělo učit a chtěl jsem to vzdát, ale paní Běhavá vám dá svým přístupem energii a motivaci. Jsem velmi spokojen a má moji přízeň.

Lukáš Zavřel

Rychlost, kvalita a bez zbytečných „blbostí“ okolo. Nevím, co více si přát :)

Hynek Semecký

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS