Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Magdaléna Doležalová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Magdaléna Doležalová — PR konzultantka a copywriterka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Magdaléna Doležalová:
Naše spolupráce byla od začátku na velmi vysoké úrovni. I když byla na startu své kariéry, rychle se v situaci ve městě zorientovala, vytvořila si kontakty mezi místními i krajskými médii a zanedlouho přicházela s vlastními nápady, jak dění ve městě komunikovat s veřejností. I když jsme se pracovně na úřadě setkali pouze na krátkou dobu, sledoval jsem další její působení i nadále jako zastupitel. Zcela jistě ji ke spolupráci doporučuji.

Ing. Martin Puš

starosta města Jičína 2002 až 2012
www.mujicin.cz
Naše spolupráce trvala téměř šest let a byla vždy vysoce korektní, profesionální, ale i lidská. V té době byla situace v našem městě poměrně politicky nestabilní a působili zde mezi volbami dokonce tři starostové. Komunikace města jako celku tedy nebyla vždy jednoduchá. Se všemi zastupiteli i vedením města ale postupně našla způsob korektní komunikace s cílem především šířit pozitivní image města, a to nejen k veřejnosti, ale i turistům. Zapojena byla jako tisková mluvčí také do cestovního ruchu, spolupodílela se na organizaci našich akcí, tvorbě a správě webu či propagačních materiálů. Psala městský zpravodaj, který v průběhu let vylepšovala. Průběžně a trpělivě také odpovídala na dotazy občanů i médií. Záběr práce byl velmi široký a musím říci, že postavila kvalitní a široké základy komunikace města i úřadu, které mohli její kolegové následně převzít a v práci pro město pokračovat.

Ing. Peter Bareš

tajemník Městského úřadu Jičín
www.mujicin.cz ~ bares@mujicin.cz
Na začátku spolupráce s Ing. Doležalovou před několika lety před námi stál velký úkol. Zcela nově postavit vizuál a celou komunikaci naší společnosti. V očích veřejnosti měla totiž bohužel po několika mediálních kauzách nedobrou pověst, nijak se veřejně neprezentovala. A to jsme chtěli změnit. Ve spolupráci s grafikem vytvořila Ing. Doležalová nový brand, včetně vizí a misí společnosti, začali jsme aktivně komunikovat s médii, vytvořili nový web a profil na Facebooku. V regionu jsme se zapojili do aktivit se školami, veřejnost může každoročně nahlédnout do našich čistíren odpadních vod anebo se o kvalitě naší vody přesvědčit na regionálních akcích, kde točíme „kohoutkovou“ zdarma. S její prací jsme velmi spokojeni a spolupráce trvá již několik let. Sama přichází s novými nápady anebo využíváme jejího poradenství, jak komunikovat určitá témata, která nám pak pomůže zpracovat a šířit do médií i k našim klientům. Věřím v další vzájemnou a spokojenou spolupráci.

Ing. Richard Smutný

ředitel společnosti VOS
www.vosjicin.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS