Doporučení z první ruky

Mgr. Marcela Zelinková — mobilní stylistka a vizážistka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Ing. Ivana Minářová

Na Marcelu Zelinkovou jsem se obrátila se žádostí o doporučení a pomoc s nákupem společenského oblečení. Nosím raději sportovní oblečení a s oděvem na svatbu jsem si neuměla poradit. Oceňuji profesionální přístup, Marcela se nenechá ovlivnit názorem prodavaček, které mají za úkol prodat bez ohledu na to, co zákaznicím padne. To, co jsme společně nakoupily, není jen oděv na svatbu, ale i k jiným příležitostem, cítím se v něm dobře a jsem velmi spokojená.

Ing. Ivana Minářová
stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů

Za profesionální stylistkou jsem sa vydala ze zoufalství ve stresové situaci a zkušenost předčila moje očekávání. Po Barevné typologii a Asistovaném nákupu jsem připravená ve stylu, který odpovídá mojí akci. Paní Zelinková nejen vyzdvihla moje pozitiva, skryla nedostatky a vystihla situaci, ale také efektivně jednala s prodavačkami, které by mě samotnou dotlačili k nepodařenému nákupu. Vřele doporučuji.

Soňa Martínková

Zaplatil jsem si kompletní proměnu image od barevné typologie a osobní styl až po individuální nákup. Ve všech případech byla paní Marcela moc milá, velmi profesionální a vstřícná. Je znát, že se ve svém oboru velmi dobře vyzná. Proto ji s klidným svědomím můžu doporučit všem, kdo mají zájem o svou osobní proměnu v oblékání.

Radek Brichta

Služeb paní Zelinkové jsem využil jak já, tak moje žena. Oba jsme byli spokojeni. Více se mi líbila proměna mojí ženy, protože pak vypadala fakt sexy. A to nám není dvacet :-)

Pavel Just
Pavel Minář

Co se týká nakupování oblečení, resp. oblékání, jsem na tom podobně jako většina „old-school ajťáků“ – nejraději bych nosil jenom tričko a rifle. Návštěva obchodů s oblečením je pro mě něco jako návštěva zubaře. Marcelu jsem požádal o pomoc s výběrem formálnějšího oblečení. Abych se v něm cítil dobře a zůstal jsem to pořád já. Marcela během úvodní schůzky nastínila svá doporučení a už mě čekaly jenom společné nákupy. Byl jsem připraven a smířen s tím, že to holt budu muset nějak vydržet. Nákupy však proběhly velmi rychle. Marcela se ukázala jako odbornice, která má přehled, výborně odhadla vhodnou velikost a střih. Zkoušení většinou dopadlo na první dobrou a s výsledkem jsem velmi spokojený.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

U paní Zelinkové jsem byla na barevné typologii a byla jsem velmi spokojená. Byla velice milá, vstřícná, trpělivá a nejvíce se mi líbilo (a současně mě překvapilo), že jsem tu změnu na sobě mohla sama pozorovat. Vřele doporučuji!

Hana Cenková
Ing. Michal Vintr, Ph.D.

Marcela mi pomohla výrazně vylepšit můj styl oblékání, zejména pro pracovní příležitosti. Během první osobní konzultace si Marcela zjistila moje požadavky a navrhla mi postup další spolupráce. Při konzultaci šatníku mi Marcela vysvětlila (pro chlapa srozumitelně), jak kombinovat oděvy, které již raději nenosit a které dokoupit. Na následné společné nákupy byla Marcela pečlivě připravena, neplýtvala mým časem a téměř vždy mi dávala zkoušet jen perfektně padnoucí a vypadající oděvy. Během nakupování mě Marcela dala spoustu užitečných rad a doporučení pro budoucí neasistované nákupy. Díky Marcele mě pohled do šatníku a otázka „co na sebe?“ nestresují. S přátelským a profesionálním přístupem Marcely a hlavně s výsledky naší spolupráce jsem maximálně spokojen.

Ing. Michal Vintr, Ph.D.
konzultant, školitel a expert na spolehlivost, bezpečnost a RAMS/LCC produktů

Marcela Zelinková mě přivítala ve svém studiu nejprve na testování barevného typu. Když jsem poznala, jak empaticky dokáže přistupovat k osobnosti svých klientů, neváhala jsem využít jejího profesionálního poradenství i při asistovaných nákupech. S nesmírnou trpělivostí, vlídností a zároveň rozhodností povýšila tuto disciplínu natolik, že jsem odcházela s kompletním outfitem a mnoha cennými radami a postřehy. Marcelu bez váhání doporučuji všem, kdo ještě tápou ve svém osobním stylu.

Hana Šišperová
www.forgem.cz

Jako každá žena chci vypadat dobře a díky tomu se i tak cítit. Bohužel s výběrem šatníku jsem téměř vždy sáhla vedle. Navíc mě na rozdíl od většiny žen nakupování nebaví a v obchodech se snažím trávit co nejméně času. Paní Marcela mi byla doporučena přítelem, který už byl ze mě nešťastný. Zavítala jsem k ní do brněnského studia nejprve na barevnou typologii a následně jsme spolu vyrazily na nákupy. Byla jsem nadšená absolutní profesionalitou, citlivým přístupem a schopností přesně určit, co člověku sedne a v čem se bude cítit dobře. Mým okolím byla proměna přijata velmi pozitivně. Od té doby jsem byla s paní Marcelou nakupovat ještě dvakrát a už se nemůžu dočkat až půjdeme koupit něco z podzimní a zimní kolekce. Můžu jen vřele doporučit…

Jana Novotná
novotna2401@gmail.com +436606552189

Na paní Zelinkovou jsem se opětovně obrátila po cca pěti letech a byla jsem opět velmi spokojena! Nejenže mi pomohla osvěžit šatník, ale dostala jsem i spoustu dalších doporučení pro výběr doplňků a dalších modelů. Asistovaný nákup probíhal velmi rychle a s obrovským nasazením. Paní Zelinková dokázala v malém obchodě najít tolik vhodných kusů oblečení, které bych já sama nikdy nenašla a hlavně neuměla správně skombinovat. Po již druhé velmi dobré zkušenosti jsem se rozhodla využívat služeb paní Zelinkové pravidelně a dlouhodobě.

Vlaďka Kiliánová