Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Macháček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marek Macháček — grafik se specializací na firemní tiskoviny a firemní identitu

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Marek Macháček:
Marek si nás našel sám a na rozdíl od některých mu vůbec nevadilo, že teprve začínáme. Dovede pochopit, že někdy praktická stránka věci (nebo zkušenosti) musí dostat přednost před grafickou čistotou a přizpůsobí se. Bere nás jako klienta kompletně – nejenom to nejlukrativnější. No a hlavně neslibuje to, co nesplní.

Pavel Gráf

pražírna Otrokovice
S Markem pravidelně spolupracuji na různých projektech a vždy dokáže na mé požadavky pružně reagovat a odvést kvalitní práci proto si jeho přístupu vážím.

Ing. Miroslav Kozel

M-age Marketing
Pan Macháček pokaždé provedl kvalitní práci, reagoval konstruktivními poznatky. S výsledkem jeho prácí jsme spokojeni.

Tomáš Michálek

Bio Mio
Pan Macháček pro nás zajišťuje pravidelně reklamní předměty pro naše zákazníky, vždy mne dokáže překvapit s něčím originálním co naše zákazníky zaujme.

Tomáš Rabel

obchodní ředitel Rábel obaly
S panem Macháčkem jsem začala spolupracovat nedávno, první věcí byly plakáty na pivní slavnosti, opravdu jsem byla příjemně překvapena profesionálním přístupem a celkově kvalitou odvedené práce, je vidět že jej práce baví. Dnes již vím, že bude naše spolupráce dále pokračovat.

Renáta Nelešovská

vedoucí kulturního a informačního střediska Tlumačov
Na dobrou a spolehlivou spolupráci se hledají partneři těžko. Já jsem rád, že takového partnera mám v panu Macháčkovi. Na jeho služby se mohu vždy spolehnout. Reakce je velmi rychlá a kvalita výborná. Aktivní přístup z jeho strany mi pomáhá vidět věci i z jiných úhlů a tak docílit správného výsledku. Ze své několikaleté zkušenosti mohu jen doporučit.

Jiří Havránek

Trebis group
Pan Macháček nám navrhl již více logotypů. Vždy jde o velmi kvalitní práci. Ceníme si také rychlé komunikace.

Martin Sobotka

Shopea.cz
Naše společnost NewWaterMeaning s.r.o. spolupracovala s panem Macháček na návrhu a výrobě letáků našich produktů, na návrhu vizitek a v neposlední řadě i na grafickém návrhu a výrobě papírových obalů. Při každé dílčí spolupráci jsme byli maximálně spokojeni, protože ze strany dodavatele bylo k našemu zadání přistupováno kreativně, ochotně, s pochopením našich požadavků a s důrazem na ta místa, kde to bylo nejvíce zapotřebí. Vždy jsme dostali rychlé a komplexní řešení zadaného požadavku a za velmi přijatelné ceny, což je v dnešní době obzvlášť potěšující.

Ing. Karolína Večeřová

NewWaterMeaning
S panem Macháčkem spolupracuji již nějaký ten rok, vytváří a dodává pro naši firmu etikety. Díky jeho přístupu se nám podařilo snížit náklady za samotný tisk bez toho, aniž by poklesla kvalita samotných etiket.

Martina Kučerová

MK Profinails
S prací pana Macháčka jsme spokojeni, vždy mu stačí sdělit naši hrubou představu o tom, jak by jsme si konkrétní věc představovali a on nám vždy navrhne ideální řešení dané zakázky. Dělal pro nás řadu věcí jako jsou bannery, letáky a mnoho dalšího. Vážíme si jeho osobního přístupu a kvality odvedené práce.

Miroslav Kočica

Keltská Salaš Ebeka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS