Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Novák > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Marek Novák — specialista na SEO a PPC reklamu

Zobrazuji č. 1120 z celkem 21 doporučení prezentace Marek Novák:
Optimalizace pro vyhledávače nám přinesla přesně to, co jsme od ní očekávali. Přitom jsme zaplatili až za konkrétní výsledky. Se SEO Consult budeme nadále spolupracovat.

Ing. David Večeřa

Energetické štítky PENB
www.estitky.com
Vašich služeb jsme využili, abychom byli dohledatelní na netu. Nyní jsme na předních místech ve vyhledávačích. Jsme tedy spokojeni, svou práci jste odvedl perfektně.

Jan Roubíček

Buket
www.buket-buket.cz
Chtěl bych poděkovat firmě SEO Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a mohu vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Filip Zielinský

3MONT
www.3mont.cz
Služba jako celek působí solidním dojmem, v rámci SEO se snaží dělat maximum, což oceňuji. Mohu zájemcům o kvalitní SEO službu doporučit.

Martin Nevrela

CZTRADER.eu
cztrader.eu
Chtěl bych vám poděkovat za vaše vynikající a profesionální služby v oblasti SEO. Rychlá komunikace, snaha okamžitě vyřešit problém. Stavíte se ke klientům podobně jako my, tedy zcela profesionálně a především tak, že co se dohodne, tak to platí a to je v dnešní době unikum. Jsme rádi, že jsme si mezi tou obrovskou konkurencí (sice až na třetí pokus) našli právě vás.

Marian Marko

Odnesto.cz
www.odnesto.cz
Hledali jsme, až jsme našli profesionální služby, které nás dostaly na „stupně vítězů“ ve vyhledávačích Seznam a Google. Na základě našich zkušeností vám služby SEO Consult doporučujeme.

Georgios van de Greik

EURO - MOBILNÍ DOMY, s. r. o.
euromobilnidomy.cz
Za jedenáct let mám mnoho zkušeností s mnoha firmami a mohu doporučit pouze SEO Consult! Naprosto detailní, vše v termínu, ceny solidní.

Monika Karcz

Second hand, s. r. o.
www.hunter-boot.cz
Chtěl bych poděkovat SeoConsult, se kterými jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentaci. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Filip Zielinský

www.3mont.cz
Se SEO Consult (panem Novákem) spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali pozitivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci se SEO Consult můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.

Marek Midonski

MITKO, s.r.o.
mitkoforevents.cz
S prací SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázala naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.

Petr Chvátal

Autoškola Slon
www.autoskola-slon.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS